Huhu, widzę, że Wigilia i u Was była! :cool3: Hmm, u Was pięknie, macie ładny budynek. My mamy mało miejsca, nawet by się choinka nie zmieściła. A jedzonko to słodycze, ale zawsze to spotkanie się wolontariuszy, prezenciki dla psów...:eviltong:
My mieliśmy dzisiaj, były gazety i miejscowa telewizja nawet :diabloti:
:tree1: [B]Kochane cioteczki, chciałabym złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Spełnienia wszystkich marzeń, tych małych i tych dużych. Dużo miłości, zdrowia, sił do pomocy zwierzakom. Dużo prezentów, cudownej atmosfery. Dużo uśmiechu na twarzy, szczęścia. Wesołych świąt!! :santagri:
[/B]