Miałam dwa telefony w sprawie Kajtka:
1. Pani w ogole nie zdecydowana, sama nie wie czego chce, zapytała się o wiek, kolor i charakter i 'do widzenia'.
2. Pani szuka swojego psa od 1.01.2010 i pytała się czy może to jej pies.
Hmmm, ale najważniejsze, że ktoś sie Kajtkiem zainteresowal ;-)