Od początku:
Ciociu, czy to może być borderek? Jakieś jego fotki masz Grażynko?
To jest piesek 'na samym dole' zdjecia:
[url]http://gis4.wrzuta.pl/sr/d/3puzhuAIpjH/kropka_092[/url]
Tutaj widzę szorściaka, lepsze fotki i są cioteczki, które się szorściakami zajmują:
[url]http://gis4.wrzuta.pl/sr/d/1AkMiT5ztIl/kropka_101[/url]
A tutaj Collie, też szybko fotki, domki się będą biły:
[url]http://gis4.wrzuta.pl/sr/d/0DLLMeF2lyV/kropka_097[/url]
Patrząc na tą fotkę zaczęłam ryczeć, mieliśmy takiego psa u nas... odszedł...
[url]http://gis4.wrzuta.pl/sr/d/29dYj3S3JI5/kropka_082[/url]
Hasiorek też w typie, ciotki od rasy pomogą:
[url]http://gis4.wrzuta.pl/sr/d/70GT8Ya9Sk1/kropka_096[/url]
No i Tamarka... ;( Żeby ona się przestała bać... Ciociu... zdziałasz cuda. Na wątek kudłaczy można ja podesłać.
Aż mi się płakać chce... głowa mnie boli od gorączki... teraz od tego jak weszłam na dogo... tyle nowych psów i jeszcze ten kolor... uciekam do łóżka z powrotem...