[quote name='zuzlikowa'][B]Acha...ja też proszę o zaakceptowanie...taka Roma co ma nazwisko jak męskie imię...to ja właśnie,czekajaca na akceptacje z dwoma benkami![/B][/QUOTE]
Roma, kochana już jesteś w znajomych :loveu: Tak samo jak wszyscy, którzy nadesłali zaproszenia oraz ja zaprosiłam ich. Ups, jaka ja niedobra ciotka jestem, lecę sama zaakceptować zaproszenie :diabloti: