Jump to content
Dogomania

kamilawa

Members
  • Posts

    5040
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kamilawa

  1. Szkoda, że tak się słało, ale mimo wszystko możemy wszystko odkręcić. Wystarczy, że weźmiemy sprawę Lakiego jeszcze raz porządnie w ręce. Masę ogłoszeń się porobi z aktualnym tekstem, dobrym numerem telefonu i powinien szybko domek znaleźć. Nie ma się co załamywać, czasem najmniejsza rzecz komplikuje całe życie, ale tym razem można choć trochę to odkręcić. ;) Laki, trzymaj się. Jeszcze trochę i będziesz miał dom.
  2. Kurcze no, pies jak dla mnie, bo ja uwielbiam takie dzikusy :evil_lol: Szkoda, że nie mogę go wziąć. :-( Czy ktoś mu robił allegro ? Bo nie pamiętam. Allegro działa cuda. Piękny, młody pies szybko powinien domek znaleźć. ;)
  3. Witamy Kamilkę na wątku :loveu: Zapraszamy też inne cioteczki!
  4. [IMG]http://images48.fotosik.pl/173/c5dfce9f07f78bdamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/172/2b119297ae4a2206med.jpg[/IMG]
  5. [CENTER]Wspaniały, duży pies o wielkim gołębim serduszku- to nasz Dżeki. Oddany przez własciciela. Dlaczego? Pewnie już się nie nadawał. Po co komu [B]5 letni [/B]pies do rozmnażania? Zrobił swoje i koniec. Właściciel oświadczył, że to owczarek kaukazki. Może troszkę z tej rasy ma... [B]Reaguje na imię[/B]. [B]Pięknie chodzi na smyczy[/B], a również i bez. Wystarczy powiedzieć 'Dżeki do mnie' a on już przy nogach. [B]Kocha inne psy[/B], obojętnie, czy to pies czy sunia. [B]Dogaduje się z kotami[/B]. Jednak [B]nie nadaje się do dzieci[/B], nie jest świadomy swej siły i mógłby dziecko przewrócić. [B]Może być stróżem[/B], bo głośno szczeka jak zobaczy obcego człowieka. [B]To wspaniały pies[/B]! Zasługuje na cudowny dom. Pewnie już dawno by go miał gdyby nie to, że kiedyś miał nosówkę. Został wyleczony, ale niestety coś zostało na zawsze... [B]Jego nóżki odstraszają wszystkich, a jemu w niczym nie przeszkadzają.[/B] [IMG]http://images49.fotosik.pl/172/43cb3ddc235ccademed.jpg[/IMG] [B] Przed adopcją będzie wykastrowany ![/B] [B]Ma aktualne szczepienie przeciwko wściekliźnie. Ma chipa. [/B] Proszę o pomoc w znalezieniu mu domku! Każde ogłoszenie to dla niego wielka szansa. Moze akurat znajdzie się ktoś, kto go pokocha... W razie adopcji, lub jakich kolwiek pytań proszę dzwonić pod: Kamila: tel. 664-176-028 e-mail : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Jeśli ktoś mógłby zrobić banerek to byłabym bardzo wdzięczna :modla: [IMG]http://images50.fotosik.pl/172/6b2167c396aed653med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/168/150b5d00944d5af1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/168/089e913cb2372538med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/172/9b37f3aec6db5197med.jpg[/IMG] [LEFT][B]Ogłoszenia Dżekiego :[/B] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2073307_dzeki_mix_kaukaza_z_pseudohodowli_czeka.html"]ale.gratka[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/id136308.html"]eoferty[/URL] [/LEFT] [/CENTER]
  6. Wyobraźcie sobie, że ostatnio byłam gotowa wyskoczyć z samochodu, bo wydawało mi się, że widziałam Kładkę :evil_lol: Sunia dosłownie identyczna ! :lol: A ja już myślałam, ze w odwiedzinki przyjechała :eviltong:
  7. Witamy Lobo :loveu:
  8. [quote name='fibi:)']jutro wieczorem zawozimy sunie.[/quote] Miłej podróży. Ucałuj Brzdąca. A imię wybraliście ? :razz:
  9. [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2057867_bols_olbrzym_o_golebim_sercu_pilnie_dom.html"]ale.gratka[/URL] dla pięknego. ;)
  10. No to super, bardzo się cieszę. :multi: Ogłoszenia porobię, ale jutro, bo teraz u koleżanki jestem. Fibi, proszę wyślij mi jutro priva, bo pewnie zapomnę :oops:
  11. [quote name='szajbus']Trzymamy kciuki zaciśnięte do granic możliwości.[/quote] I jeszcze mocniej :evil_lol:
  12. [quote name='Dogo07']ale to chodziło chyba o to, że jutro to ogłoszenie w gazecie może się ukazać.[/quote] Tak, niestety ja domku dla malucha nie mam :-(
  13. no to już jutro jego wielki dzień :cool3:, oby. Trzymajmy kciuki za domek :bigok:
  14. Powiedzcie mi, do kogo kontakt podawać? :razz:
  15. Oj tam. Obojętnie co będzie, to nic maluchowi domu nie zastąpi...
  16. A może Bianka ? :razz: A żeby było [I]inaczej [/I]pisałoby się[I] Bianca [/I]:evil_lol: Zrobię ale.gratkę zaraz :cool3:
  17. :sweetCyb: Jak najbardziej hopamy po domek :razz: Ciekawe czy dziś ktoś cie piękny wypatrzył...
  18. już jestem ;) Ogłoszenia oczywiście mogę porobić. Ale później... widzę, że już ktoś się zadeklarował z ogłoszonkami :cool3: Także wspólnie damy radę. Niunia piękna. szybko domek trzeba znaleźć :razz: Imię..? Hm. Mi jak się strasznie podoba pies to nazywam jakoś po włosku czy cuś, żeby jakoś oryginalnie było :eviltong: Może Riccotta? (Rikotta jakby co) :evil_lol:
  19. Cudowny. Porobić mu jakieś ogłoszenia? Wiadomo jaki jest do dzieci? Ile ma latek? [SIZE=1]wybaczcie, jak nie doczytałam...[/SIZE]
  20. Cudowny pies. Śliczny. Taki młodziutki i tyle w swoim życiu przeszedł :roll: Mogę porobić ogłoszenia :razz: Powinien szybko domek znaleźć :p
×
×
  • Create New...