[quote name='zdwrdwd']Czy tu potrzeba jeszcze deklaracji??[/quote]
Tak, mamy zaległości z wpłatami...
[quote name='marysia55']w każdym razie nie w biegu :diabloti: zahamuj, włącz awaryjne i wtedy wyskakuj :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
Ja mam na tyle dobrze, że jeszcze prawka nie mogę mieć i zawsze z rodzicami jeżdżę ;D Także ja tylko wyskakuję, a oni dalej jadą, haha.