Jump to content
Dogomania

Darianna

Members
  • Posts

    5671
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Darianna

  1. Angielskie bułeczki :)
  2. Ja chyba z tego wszystkiego nie pochwaliłam się samym porodem. Koniec końców mój Brando został tatusiem slodkiej ósemki rudych chomiczków. 7 chłopaków i jedna rodzynka :) Na fotach 9dniowe maluchy: [URL=http://img805.imageshack.us/i/pupp9d.jpg/][IMG]http://img805.imageshack.us/img805/5893/pupp9d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img689.imageshack.us/i/pupp9d1.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/4551/pupp9d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img845.imageshack.us/i/pupp9d6.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9313/pupp9d6.jpg[/IMG][/URL] z mamą [URL=http://img705.imageshack.us/i/juliebu.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/459/juliebu.jpg[/IMG][/URL] nasza rodzynka [URL=http://img42.imageshack.us/i/pink2aa.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/8418/pink2aa.jpg[/IMG][/URL]
  3. Darianna

    Katowice CACIB 2012

    Ania&Rumba - genialne zdjęcia!
  4. Dobra, to oddycham z ulgą bo myślałam, że w połowie ciąży to już będę wieloryb :D U lekarza będę w czwartek, spytam o tą wagę. No i trzymajcie kciuki żeby Fasol płeć ujawnił bom niecierpliwa kobieta :)))
  5. Jak jestem w czwartym miesiącu, brzuchol rośnie a waga bez zmian od początku to normalne?
  6. U nas poród w toku, 2 synków i jedna córeczka, czekamy na dalsze wieści :))
  7. Cudne małe angielskie kreciki :) My czekamy na pierwsze szczeniaki po naszym Brando. Termin porodu na wtorek, środa więc lada dzień... :) Niestety mamusia daleko od nas mieszka, więc będę skazana na relacje z daleka :(
  8. Mój Karmelek - Salford Wizard z Arislandu - CWC, Zwycięzca, BOB, BOG II [URL=http://img718.imageshack.us/i/karmel1.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/6783/karmel1.jpg[/IMG][/URL] Zdjęcie: Sheradins Webdesign & Photography, Agata Bujnowicz Może ktoś ma foty BOG 7 grupy?
  9. link nie działa, może nie jest dostępny album dla wszystkich
  10. Ktoś ma zdjęcia seterów irlandzkich z wczoraj? :)
  11. Byliśmy w Lesznie na Championach. Karmelek (Salford Wizard z Arislandu) wybiegał BOB i BOG :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/190/mg0113.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/3815/mg0113.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/713/mg0088o.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/7766/mg0088o.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img15.imageshack.us/i/42066835462615456783010.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/1966/42066835462615456783010.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img850.imageshack.us/i/39621535460958123615410.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/9754/39621535460958123615410.jpg[/IMG][/URL]
  12. Brando leci bezsmakowo, jak mu nawet dasz na ringu to wypluje ;)
  13. Teoretycznie ja będę w piątek z Brando, więc jak chcesz setera... ;) On spokojny i obyty :)
  14. [quote name='Yorkomanka']żeby zrobić zdjęcie musiała bym do niej iść a nie za bardzo mi się chcę:eviltong: w tym tygodniu już byłam i mam dosyć na co najmniej 2 następne:eviltong:[/QUOTE] To nie brzmi dla mnie jak ktoś, kto się nie może doczekać... ;)
  15. O mój boże, biedny seter. Może jestem dziwna ale dla mnie nie jest normalna taka uległość dorosłego psa w obcym miejscu przed obcym człowiekiem. To takie pozbawienie go godności. Wolę, jak pies po prostu stoi...
  16. O chryste, to normalne? A ja myślałam, że to nastolatki dają czadu :D
  17. podnoszę, ktoś się wystawiał u niego? Szczególnie z gr 7 ?
  18. Darianna

    Ruda Żaba

    Brawa dla rudej żaby od półbrata :D
  19. jak wyglądało pudło BIS? :)
  20. na balkonie normalna temperatura, upału ani zimna nie odczułam...
  21. No przyznawać się, kto setery irlandzkie pstrykał? :P
  22. Na samym początku wątek miał błędny tytuł. Stąd początek wpisów wprowadza nieco chaosu. Po poprawieniu faktycznie, tu jest krajowa wszystkich ras. Wcześniej pisało, że to wątek o wystawie w Wałbrzychu, gdzie dzień wcześniej jest krajowa właśnie 5 grupy...
  23. True, najlepiej wymazałaś Coli, reszta ma nad głową dziwne zygzaki :D
×
×
  • Create New...