-
Posts
5671 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Darianna
-
Spacer w kierunku parku z siusiumajtkiem:):):)?
Darianna replied to miska's topic in Nauka czystosci
mój gdzie narobi tam sprzątam. pod blokiem, czy też dalej - nie ma różnicy. Teraz pełno śniegu, więc się nie orientuje szczeniak, gdzie trawa a gdzie chodnik - ale gdzie nie zrobi to sprzątam, więc lokalizacją kup się nie przejmuję... Jak zacznie być widoczny chodnik, a on będzie wolał jego od trawki - wtedy się zacznę martwić i kombinować pozdrawia właścicielka 3miesięcznego szalonego szkraba :diabloti: ps. ja kwarantannę ograniczyłam do pilnowania i nie stykania się z innymi psami. w domu go całodobowo nie trzymałam... a mieszkam w bloku. -
Ale Birma zakulkowana :crazyeye: i biedna sama woreczki na swoje kupolce targa :diabloti:
-
Oczka mnie zauroczyły.... :loveu: zielony komplecik też niczego sobie :cool3:
-
Latające skoczne kropki :loveu:
-
Sprzątanie sprzątaniem, a co powiecie na to? Byłam z seterem i TŻ na spacerze. Wracając poszłam z psiakiem na górę, TŻ jeszcze zaszedł do piwnicy więc czekaliśmy pod drzwiami. Seter jak zwykle siedział na wycieraczce, ja korzystałam z okazji i otrząsałam sobie nogawki spodni z skostniałego śniegu... Za chwilę przyszedł TŻ i weszliśmy na mieszkanie. Minęło 20 minut, dzwonek do drzwi. Sąsiadka z naprzeciwka z pretensjami, że mamy wziąść łopatkę i piasek bo nasz pies nasikał na klatce. My oczy jak spodki: "Gdzie nasikał?", a ona, triumfalnie wskazując na małą kałużę wody po stopionym śniegu: "Tu!" Odpowiedzieliśmy, że to po śniegu, a nasz pies na klatce schodowej nie robi. Ale chyba nie dala wiary i odmaszerowała do siebie nie mówiąc nawet "do widzenia". Nosz kurczak, nie dość że jako jedyni sprzątamy na osiedlu po swoim psie, to jeszcze nam próbują wcisnąć kałuże po śniegu jako psie siuśki na korytarzu... Koło mojej własnej wycieraczki... Ręce opadają...
-
Od kilku dni mój 3miesięczny szkrab zgrywa dorosłego i od czasu do czasu sika z podnoszeniem łapki. Już tak szybko?:oops: Toż to jeszcze dzieciątko jest :diabloti:
-
[B]ups...[/B] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/5485/p1090002.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=2] [/SIZE][B][SIZE=2]pędzę, lecę, pańcia, szykuj smaaaaakiii!!![/SIZE][/B] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/5817/p1090003.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=2] [/SIZE][B][SIZE=2]iść do Torka czy nie iść?[/SIZE][/B] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/6495/p1090005.jpg[/IMG][/URL] [B]Oddawaj kija![/B] :diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img54.imageshack.us/img54/4134/p1090011.jpg[/IMG][/URL] [B]Ej, nie kłócić się![/B] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/6276/p1090013.jpg[/IMG][/URL]
-
16.02.2009 No chodź Pańcia, chodź!! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/9194/p1080893.jpg[/IMG][/URL] niuchanie [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/5128/p1080898.jpg[/IMG][/URL] Szalony pęd w śniegu [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/2870/p1080901xr6.jpg[/IMG][/URL] Co tam? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/4799/p1080904.jpg[/IMG][/URL] Najczęstsza pozycja spacerowa [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/1765/p1080905.jpg[/IMG][/URL]
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
Darianna replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='AngelsDream'] Zdjęć nie ma, bo w aparacie nie było karty - gapa![/quote] o, to dokładnie to samo co ja wczoraj zrobiłam... a takie ładne słoneczko było... -
hienoskuter śnieżny jak z kreskówki :diabloti: Biedna Sunday i biedny Vigo, tak zakulkowanych psiaków chyba jeszcze nie widziałam :crazyeye:... Ale niedługo roztopy, skończy się śnieg, zacznie błoto :evil_lol:
-
Dwie puszyste białe kuleczki na puszystym białym śniegu :loveu:--
-
Witamy, witamy :loveu: trzeba cykać, zanim bestia urośnie :diabloti:
-
Kubraczek z futerkiem to zdecydowany hit :loveu:
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
Darianna replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
A ja bym powygrzewała kości na sloneczku :evil_lol: -
[quote name='Paulina_mickey'][URL]http://img3.imageshack.us/img3/1918/p1080865age5.jpg[/URL] No przecież te patyki były takie agresywne i tak zaczepiały małego, że trzeba było się z nimi rozprawić!:diabloti:[/quote] No wiadomo... Leżały i cwaniakowały... Trzeba było im pokazać, kto tu rządzi :diabloti:
-
Buldożki i Buldogi do Adopcji - wątek zbiorczy !!!!
Darianna replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Buldożki rozchodzą się jak świeże bułeczki :diabloti: -
Biedna zakulkowana Sunday...:shake:
-
Ale Sopel na pierwsza komunię miał super szeleczki :cool3: Pozdrawiamy Sopelka i Sopelkową Pańcię :evil_lol:
-
Tłusty Czwartek wg setera - świński ogon jest lepszy niż pączek :evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/8185/p1090096mt6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/7772/p1090101ih2.jpg[/IMG][/URL]
-
Ale cisza w galerii... komciować, komciować :diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/2007/p1090071zf6.jpg[/IMG][/URL]
-
Jaki ten terrierek malutki :D Ale daje chłopak radę :diabloti:
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
Darianna replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Przekochana ta mała Walentynka :loveu: -
cd. Ahoj! Seter na horyzoncie! :diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/3673/p1080879ahr9.jpg[/IMG][/URL] samolocik [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img258.imageshack.us/img258/9458/p1080886ayr6.jpg[/IMG][/URL] małe, słodkie i niewinne.... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/7058/p1080887arb9.jpg[/IMG][/URL] przegląd ciemniejącej powoli sierści... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img258.imageshack.us/img258/2491/p1080889acg7.jpg[/IMG][/URL]
-
cd. Prawie jak pozycja wystawowa :cool3: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/5439/p1080869atf0.jpg[/IMG][/URL] coś tam jest... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/6566/p1080870anr9.jpg[/IMG][/URL] dorwać ofiarę... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/1525/p1080872asr7.jpg[/IMG][/URL] mały uparciuch... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/4558/p1080884aom4.jpg[/IMG][/URL]
-
Witamy, witamy :) U nas w sumie bez zmian, tylko śniegu więcej spadło... zdjęcia z 14.02.2009: Tęskniliscie? :razz: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/1347/p1080856agl8.jpg[/IMG][/URL] Dorwę Was, patyki! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/5332/p1080863aaz6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/2509/p1080864ahg9.jpg[/IMG][/URL] Jeszcze tu wrócę i się z Wami policzę! Przerobię Was na trociny i rodzone drzewo Was nie pozna! O! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/1918/p1080865age5.jpg[/IMG][/URL] Hopsa, hop! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/9383/p1080867apj9.jpg[/IMG][/URL]