Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. Tibbi się dzieli pluszaczkami ze Skubim, bo Skubiś też kocha misie :)
  2. Dostałam taki fajny filmik to się podzielę [url]http://www.whazuup.eu/content/bange-hond-heeft-een-knuffel-nodig[/url]
  3. Jaka ona jest cudna :loveu: Dopiero dziś obejrzałam zdjęcia. Ona ma takie fajne łapki jak bassecik :lol:
  4. [quote name='kora78']leni,jaka to papuga??[/QUOTE] nie wiem..
  5. [quote name='magda z.']u lolki jest papug - ustawił cała ekipę, psa i koty też, nawet lolce potrafi rzęsę z oka wyrwać, jak za długo śpi;)[/QUOTE] O panie :evil_lol::evil_lol:
  6. Psiak musi tolerować papugi, bo papuga żyje od dawna wolno, lata sobie gdzie chce. Poprzedni piesek żył z nią w pełnej zgodzie. Mogę podsyłać tylko psiaczki które nie zrobią krzywdy ptactwu. Moja sunia np. jest bardzo łagodna, ale goni ptaki strasznie, myślę że mogłaby zrobić krzywdę gdyby gołąb w porę nie odleciał :( ona ma coś z teriera (skye'a)
  7. O to cudownie :) Mia ma też dużo wejść na allegro i 1 obserującego. Do domciu pora..
  8. Małgosiu, czy jest szansa sprawdzić jak Tibbi do papug? Czy on ma zapędy do polowań na ptaki? Też bym chciała domek dla śliczności
  9. Azorek wystawiony na: [url]http://www.psydoadopcji.pl/2010/03/azorek-szuka-kochajacego-domu/[/url] Facebook - psy do adopcji ........ - [I]tu będę wklejać resztę ogłoszeń[/I] Czy jesteś pewna że on nie zaakceptuje ptaków (papug)? bo jest fajny domek, mogłabym go podesłać, ale w domku wolno latają papugi
  10. [quote name='Tola']Tam nie ma miejsca; jest sporo maluchow no i suki karmiące. Dzisiaj w schronie przynajmniej 3 suczki trzeba bylo zabrac, bo eweidentnie nie daja sobie rady - i z jedzeniem i z towarzyszkami niedoli. Zabrałam malenką Fiszkę, ktora oprocz pogryzienia jest bardzo chuda.Więcej nie dalam rady, nie mam gdzie:roll:[/QUOTE] Na szybko wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182733-Gryziona-w-boksie-sunia-POMOCY[/url]
  11. Szukamy pilnie pomocy dla gryzionej suni. Sunia jest maleńka - do natychmiastowego zabrania - gryziona przez tę czarna sukę, kuleje na przednią łapkę. :-(:-( Juka już w DT u Poker :loveu: [U]Koszty:[/U] 200 zł - koszt sterylizacji 17 zł - koszt odesłania kontenerka do Zamościa ------- 217 zł Bazarki na opłacenie kosztów: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/183512-Dla-niemowlakA-w-i-maA-ych-dziewczynek-na-sterylkAE-Juki-Do-16-04-g-22?p=14468737#post14468737[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/183367-Nowe-tenis%C3%B3wki-na-sterylk%C4%99-dla-Juki-z-Zamo%C5%9Bcia-u-mnie-na-DT.-Do-13.04[/URL]. [IMG]http://img532.imageshack.us/img532/857/p1050462h.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/5452/p1050463t.jpg[/IMG] [IMG]http://img532.imageshack.us/img532/3604/p1050468.jpg[/IMG] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/5378/p1050459s.jpg[/IMG]
  12. [quote name='Poker']mam z bazarku chociaż 15 zł dla piesia.Na jakie konto wpłacić?[/QUOTE] Pokerku, Tibbi bardzo dziękuje. Możesz wpłacić na skarpetę kudłaczy
  13. [quote name='Tola']Szukam pomocy dla tej malutkiej suni z zamojksiego schronu; jest bardzo gryziona w boksie:-( [/QUOTE] Tola, czy oni mogą ją gdzieś przenieść? :(
  14. Padłam z wrażenia :mdleje: [IMG]http://i39.tinypic.com/23ua2o9.jpg[/IMG]
  15. [quote name='Andzike']No to może Aronka do Mantis ??:evil_lol: byłaby taka piękna parka ;)[/QUOTE] Aronek jest w DT, teraz usilnie szuka nowego, dobrego domku. Po tułaczce po ulicach ma nadzieję na kochający dom..
  16. Dzisiaj Bajka pojechała do domku w Ursusie, może będą koleżankami na spacerkach z Sisi? :)
  17. A ile Neris waży?
  18. Pracujemy nad ogłoszeniami. Taki śliczny to znajdzie domek, znajdzie :)
  19. Podobny do Dafne Aronek - też ma tyle energii co Dafne :) I taką samą grzywkę :) Biedak błąkał się samotnie po ulicach :( [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/53d0afae80776075a032fd2417aa66d4,14,19,0.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181719-szalony-kudA-acz-nieujarzmiony-prosi-o-ogA-oszenia-bo-dt-siAE-poddaje[/URL]
  20. I jeszcze kilka: [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/8acb84cd58acadb5474b39569d85b357,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/53d0afae80776075a032fd2417aa66d4,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/088d60e9f3f31653b8acdd20777be6de,14,19,0.jpg[/IMG]
  21. Ciąg dalszy: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/4cfc8b407d062054f9f8f607b6cf4978,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/c8ebf62354f69747b12ae17b69719476,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/c1e3cf82546c98a21b638fe025f54d7c,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/2a62aed146c44308d7e29df19e6f1b6b,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/d00e9f6f1d998d80af518a86f4351f0a,14,19,0.jpg[/IMG]
  22. Fotki Arona - czy nie jest cudny? [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/dc66121dc6af14016ded4c203ac514cb,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/4c6af5f137be8745be1be5cd5381c58f,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/2add90c42914b6b507e19a04db1f9e95,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/21d69c3c35a10b0240c8b5c5b10cf097,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/f3a556e8d151901f205a996c2d3b0bb1,14,19,0.jpg[/IMG]
  23. Pewnie że nie. Bajeczka zawsze była Księżniczką :) Pokłony dla Mantis za super opiekę :loveu:
  24. Malwi, na stronie schroniska był taki opis Bugiego, przekleiliśmy z niej info "Opis: Średni, w typie jamnika szorstkowłosego. Czarno-podpalany. Bugi jest pełen życia i dobrego usposobienia. Jest też bardzo energicznym i przyjacielskim psiakiem. Potrzebuje domu, w którym będzie mógł się wyszaleć, bo to nie "pies kanapowy". Potrafi chodzić na smyczy. Dobrze dogaduje się z psami."
  25. Księżniczka Bajka ma Małego Księcia :loveu:
×
×
  • Create New...