-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
Jamnik Tofik już w swoim wymarzonym ds :D :D :D
leni356 replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Laro, a DS się dołoży do transportu? Niech chociaż połowę zapłaci -
Czy to sznaucerka? kłebek strachu- Mania za TM*
leni356 replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Laro, nie działa link -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']Napisz do ani z poznania - http://www.dogomania.pl/members/91589-ania-z-poznania na pewno nie odmówi!!! Dzięki, zgłosiła się też emdziolek. Ania zgodziła się sprawdzić domek dla Silver pod Poznaniem, tyle ze pani się nie odzywa ostatnio. Oby się udało -
Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).
leni356 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Ojej kudłaczki bardzo, bardzo dziękują :loveu: I cieszą się z domku dla Kibicka :multi: -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Zarezerwowałam miejsce w hoteliku za 250 zł/miesiąc dla małego psa. Można by jakiegoś wyciągnąć jeszcze przed Świętami http://www.dogomania.pl/threads/148872-PROPOZYCJA-Hotelik-dla-psA-w-w-potrzebie Tylko czy podołamy z funduszami skarpetowymi? -
Madallena, a dałabyś radę zabrać drugiego psiaka do Wwy? Może Focusa? Gdyby było miejsce i pieniądze na dt (250 zł)
-
[quote name='mamanabank']pozwoliłam sobie wstawić Saszę na pierwszą stronę wątku jużaków i jużakopodobnych w potrzebie, banerek w moim podpisie, jeśli to możliwe proszę o bardziej szczegółowe informacje na jej temat, jak sobie radzi w schronisku... może być na wątku jużaków, zeby Wam tu nie zaśmiecać[/QUOTE] Trochę info o Saszy jest na kudłaczach - Sasza ma nr 8 na wątku
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Zobaczcie te psy dramat :( Może przeleję coś dla nich ze skarpety kudłaczy? Choćby na karmę http://www.dogomania.pl/threads/110849-SCHRONISKO-kolo-Zgorzelca-D-Slask-CUDNE-psiaki-szukaja-domkow-ZAKTUALIZOWANY/page232 -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
leni356 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Nieśmiało podsunę kandydatury Puszka i Zołzy -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
leni356 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Ale cudnie :) Bardzo się cieszę. Pieniążki od kudłaczy też powinny dojść, posłałam 30 zł ze skarpety kudłaczy -
SUNIA) grzyb,brud i plotki MA DOMEK dziękujemy
leni356 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Mam zarezerwowane miejsce w hoteliku u Zuzi, może ona iść, tylko fundusze potrzebne :( -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']No i z adopcji Lazura nici.[/QUOTE] Czemu nici? Napisz coś więcej -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Lazur to kudłacz ?[/QUOTE] Tak, numer 43 na wątku. On miał wcześniej na imię Pleśniak, jak ja się cieszę że mu to imie zmieniliście :) -
Czy to sznaucerka? kłebek strachu- Mania za TM*
leni356 replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czyli ciężko było tylko na początku, teraz już normalnie. Czekamy na zdjęcia zatem -
Gucio - psiak z problemami- potrzebna pilnie pomoc! POZNAŃ
leni356 replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy widziałaś info na wątku kudłaczy, pisz do nich: [quote name='Ra_dunia']Z Piły jest Skorpio133 i [URL="http://www.dogomania.pl/../../members/12042-wapiszon"][B]wapiszon[/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/statusicon/user-offline.png[/IMG][/URL] :) Jeśli nie uda się nic załatwić, to ja też będę w Pile spędzała święta ;)[/QUOTE] -
Gucio - psiak z problemami- potrzebna pilnie pomoc! POZNAŃ
leni356 replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Jeszcze zgłosił się pan z Otwocka chętny na Gucia. Mam zachowane namiary, pan się zgadza na wizyty przed i po -
Czy nadal szukacie kogoś na wizytę w Poznaniu? emdziolek może iść, napiszcie do niej
-
Supełek za TM, nie przeżył nosówki.....
leni356 replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A co do psów w tym schronie - przeklejam z wątku schroniska w Łowiczu, fajną akcję podjęli, może by i w Cieszynie się udało? Szkoda tych psów w te mrozy, jak one muszą marznąć :( Poniżej info z łowickiego wątku: "mam pomysł...mam sporo dywanu..może by tak pociąć i pozabijać wejścia psom w schronie...ja już swojej suce przybiłam i ma cieplutko jak pod kołderką dziś rano rękę wkładałam.... czy da radę taka akcję przeprowadzić, i czy mają młotek i gwoździe...psom naprawde będzie cieplej, a szczególnie tym krótkowłosym..." -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='lika1771']Boze daj kasy i siły[/QUOTE] I tymczasów :( -
Supełek za TM, nie przeżył nosówki.....
leni356 replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wątki kudłaczy w potrzebie i skarpety są w moim podpisie - w banerkach -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Dogo, kontakt do ogłoszeń, wiek i wielkość psiaków jeszcze mozesz podać? W którym schronie one są? Załamka :( -
[quote name='Madallena']Rozumiem, ze czesc hoteli to czysty zysk, praca zawodowa. Wtedy wiem, ze pies jest pod stala opieka, ze ma czlowieka i dobra opieke., Ale np. w hoteliku u megii1 w Serocku pod Warszawa koszt utrzymania psa to ok 300, 400 zl mies. Dodatkowo wlasciciele pracuja, maja male dziecko, Psy pozostawione sa same sobie, pozamykane w kojcach, do tego glodzne (karma wliczona w cene, wiec oszczedzaja na jedzeniu) i to doprowadza mnie do szalu! Wypisuja glupoty na temat psow, siebie chwala i twierda, ze sa znakomitymi opiekunami. Wywalone pieniadze! Jestem w stanie placici za tymczas, ale nie dla opiekuna ale dla psiaka. A najlepiej dowiezc karme, kupic obroze, smycz a za leczenie rozliczyc sie z faktur[/QUOTE] Ano właśnie.. Zgadzam się z tym wszystkim
-
Supełek za TM, nie przeżył nosówki.....
leni356 replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziewczyny, skarpeta kudłaczy się na pewno dorzuci do tej bidy tylko go wyciągnijcie :( -
Jogi, ale mówisz o hotelikach chyba, bo my mówimy o płatnych tymczasach w granicach 150 zł miesięcznie - ja znam tylko takie tymczasy i cała kwota idzie na zwierzaka
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='emdziolek']DZIEWCZYNY!! PILNIE szukam kogoś z PIŁY do przeprowadzenia WIZYTY w potencjalnym domku dla Gucia!!! emdziolek, dzwonił jeszcze jeden pan zainteresowany Guciem - wzięłam namiary, pan jest z Otwocka. Jakby co daj znać