-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
A może w niedzielę ktoś jedzie trasą Warszawa-Gdańsk? -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Jest PILNA sprawa - jutro na DT ma szansę pojechać Frytka. Brakuje transportu na trasie PIASECZNO - CIECHANÓW. Pomóżcie Wpiszę w tytule Nadal nie ma transportu, nikt nie może. Dziewczyny będą jutro w Boguszycach, potem już nie :( Nie ma jak zabrać suni. Pati oddaje samochód do przeglądu. -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Dogo07, i jak Szejk się zaaklimatyzował? Coś wiesz więcej? Podnoszę - transport bardzo pilnie potrzebny, nikt się nie znalazł jeszcze :( -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Jest PILNA sprawa - jutro na DT ma szansę pojechać Frytka. Brakuje transportu na trasie PIASECZNO - CIECHANÓW. Pomóżcie Wpiszę w tytule -
[quote name='Madallena']Hotelik u Astaroith moze nie miec miejsca. Jest to dobry hotel, ale kolejka. Odradzam hotel u meggi1 . Nie zgadzam sie, zeby trafil tam jakikolwiek zamojski psiak :) Czy Fabian/Fokus to duzy pies ? (mysla mi sie imiona...) Mam pod Warszawa hotel i chyba jest wolny kojec. Opieka bardzo dobra. Trzymam tam 4ry swoje psiaki. Koszt 400 zl + karma.[/QUOTE] Hotelik z kojcem ok dla Fabiana chyba, ale dla jamnika lepszy jakiś domowy, typu Astaroth. Zobaczymy co odpowie Oldze, może będzie miejsce
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Macie może link do wątku OS? Albo ktoś ma więcej info o Frytce? -
Czy to sznaucerka? kłebek strachu- Mania za TM*
leni356 replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Potrzebne, potrzebne tylko czekamy na zdjęcia Maniusi :) Kiedy Kisiaraf może podjechać na sesję zdjęciową? -
[quote name='Madallena']Coz ta sunia? Bardziej Migotka czy Tafinka? [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/6987/p1040244b.jpg[/IMG] [/QUOTE] Czy coś więcej o tej suni wiecie?
-
Supełek za TM, nie przeżył nosówki.....
leni356 replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pod Krakowem jest jakiś hotelik, napiszcie do Hop! - jest tam Małpka: http://www.dogomania.pl/threads/134436-MaA-pka-po-nieudanej-adopcji-w-HOTELU-Szukamy-domu-staA-ego Może byłoby miejsce -
[quote name='agata51']U nas to zawsze jest jakiś "okres" - albo przedświąteczny, albo poświąteczny; przedwakacyjny, wakacyjny, powakacyjny. Eh...[/QUOTE] Ja widzę po kudłaczach - wrzesień i październik było dużo, niewiele w listopadzie, a grudzień to jakiś prawie całkowicie martwy okres :(
-
Jamnik Tofik już w swoim wymarzonym ds :D :D :D
leni356 replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
[quote name='zula131']Niestety, jestem poniżej krechy :oops:. Może jednak nowy domek też dołoży...[/QUOTE] Powinien dołożyć, dawanie psa całkowicie za darmo nie do końca jest dobre. Poza tym wszyscy na dogo są już masakrycznie spłukani :( A pomyślcie że te fundusze mogą iść na jakiś biedaków które jeszcze DS nie mają. Laro, porozmawiaj z panią -
[quote name='bianka0']Jeżeli jest zarezerwowany hotelik, to szkoda stracić to miejsce.Oczywiście że Fokus może zacząć wcześniej pobyt w hotelu. Gdzie , u kogo w hotelu jest miejsce ?[/QUOTE] To jest ten hotelik w Jaktorowie pod Wwą, nie znam go, dowiadywałam się wczoraj od dogomaniaków coś o nim, ale ma kiepską opinię. Tu link do hoteliku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/148872-PROPOZYCJA-Hotelik-dla-psA-w-w-potrzebie[/url]
-
Ja zarezerwowałam miejsce w hoteliku za 250 zł za małego psa, może chcecie wysłać któregoś? Np Fokusa żeby doczekał do lutego? Jutro muszę dać odpowiedź, hotelik pod Warszawą
-
Eh, trzeba ogłoszenia odnawiać. A okres przedświąteczny jakoś marnie z adopcjami :(
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Stałe koszty dwóch dt - 360 zł/miesiąc Hotelik u ZuziM - 350 zł/miesiąc czyli 700 zł co miesiąc musielibyśmy mieć Na chwilę obecną w skarpecie mamy 1168,51 zł plus 298,35 zł od darczyńców Kibica - dziękujemy :loveu: http://www.dogomania.pl/threads/146558-Dziki-Kibic-w-schronisku-byA-by-bez-szans-Teraz-dziekuje-Ma-dom/page43 Więc teoretycznie z dodatkowym hotelikiem nie podołamy :shake: Trzeba by wybrać -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='migdalena']Leni,odczytałaś moja wiadomośc o Silver?[/QUOTE] Tak, dzięki. Napisałam już do pani wcześniej, ale się nie odzywa -
Supełek za TM, nie przeżył nosówki.....
leni356 replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Może u Biafry jest miejsce?