Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. A może w niedzielę ktoś jedzie trasą Warszawa-Gdańsk?
  2. [quote name='leni356']Jest PILNA sprawa - jutro na DT ma szansę pojechać Frytka. Brakuje transportu na trasie PIASECZNO - CIECHANÓW. Pomóżcie Wpiszę w tytule Nadal nie ma transportu, nikt nie może. Dziewczyny będą jutro w Boguszycach, potem już nie :( Nie ma jak zabrać suni. Pati oddaje samochód do przeglądu.
  3. [quote name='ana666']spokojnie, Pani Ali napewno uda sie zalogować, jak nie dziś to jutro i zda nam relacje :)[/QUOTE] Tylko Pani Ala mówiła że zapomniała hasła i nie może odzyskać. Macie może jakiś pomysł jak odzyskać hasło?
  4. Dogo07, i jak Szejk się zaaklimatyzował? Coś wiesz więcej? Podnoszę - transport bardzo pilnie potrzebny, nikt się nie znalazł jeszcze :(
  5. Pani Ala nie może się dostać na Dogo :(
  6. Pytał ktś SzczepoN? [url]http://www.dogomania.pl/threads/136862-Oferta-transportu-zwierzakA-w-okolice-Katowic-caA-a-Polska-za-zwrot-kosztA-w-paliwa[/url]
  7. Jest PILNA sprawa - jutro na DT ma szansę pojechać Frytka. Brakuje transportu na trasie PIASECZNO - CIECHANÓW. Pomóżcie Wpiszę w tytule
  8. [quote name='Madallena']Hotelik u Astaroith moze nie miec miejsca. Jest to dobry hotel, ale kolejka. Odradzam hotel u meggi1 . Nie zgadzam sie, zeby trafil tam jakikolwiek zamojski psiak :) Czy Fabian/Fokus to duzy pies ? (mysla mi sie imiona...) Mam pod Warszawa hotel i chyba jest wolny kojec. Opieka bardzo dobra. Trzymam tam 4ry swoje psiaki. Koszt 400 zl + karma.[/QUOTE] Hotelik z kojcem ok dla Fabiana chyba, ale dla jamnika lepszy jakiś domowy, typu Astaroth. Zobaczymy co odpowie Oldze, może będzie miejsce
  9. Macie może link do wątku OS? Albo ktoś ma więcej info o Frytce?
  10. Pani Ala się odzywała, ale poczekam aż sama zda sprawozdanie o słodkiej Emi :)
  11. Potrzebne, potrzebne tylko czekamy na zdjęcia Maniusi :) Kiedy Kisiaraf może podjechać na sesję zdjęciową?
  12. [quote name='Madallena']Coz ta sunia? Bardziej Migotka czy Tafinka? [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/6987/p1040244b.jpg[/IMG] [/QUOTE] Czy coś więcej o tej suni wiecie?
  13. Dziewczyny, czy jest dzisiaj ktoś w schronie? Kometa chyba miała być? Chciałabym prosić o zmierzenie Leosia w kłębie - chyba że będziecie w weekend i mogłybyście go zmierzyć? Szukamy mu jakiegoś dt
  14. Pod Krakowem jest jakiś hotelik, napiszcie do Hop! - jest tam Małpka: http://www.dogomania.pl/threads/134436-MaA-pka-po-nieudanej-adopcji-w-HOTELU-Szukamy-domu-staA-ego Może byłoby miejsce
  15. [quote name='agata51']U nas to zawsze jest jakiś "okres" - albo przedświąteczny, albo poświąteczny; przedwakacyjny, wakacyjny, powakacyjny. Eh...[/QUOTE] Ja widzę po kudłaczach - wrzesień i październik było dużo, niewiele w listopadzie, a grudzień to jakiś prawie całkowicie martwy okres :(
  16. [quote name='zula131']Niestety, jestem poniżej krechy :oops:. Może jednak nowy domek też dołoży...[/QUOTE] Powinien dołożyć, dawanie psa całkowicie za darmo nie do końca jest dobre. Poza tym wszyscy na dogo są już masakrycznie spłukani :( A pomyślcie że te fundusze mogą iść na jakiś biedaków które jeszcze DS nie mają. Laro, porozmawiaj z panią
  17. [quote name='bianka0']Jeżeli jest zarezerwowany hotelik, to szkoda stracić to miejsce.Oczywiście że Fokus może zacząć wcześniej pobyt w hotelu. Gdzie , u kogo w hotelu jest miejsce ?[/QUOTE] To jest ten hotelik w Jaktorowie pod Wwą, nie znam go, dowiadywałam się wczoraj od dogomaniaków coś o nim, ale ma kiepską opinię. Tu link do hoteliku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/148872-PROPOZYCJA-Hotelik-dla-psA-w-w-potrzebie[/url]
  18. Ja zarezerwowałam miejsce w hoteliku za 250 zł za małego psa, może chcecie wysłać któregoś? Np Fokusa żeby doczekał do lutego? Jutro muszę dać odpowiedź, hotelik pod Warszawą
  19. Eh, trzeba ogłoszenia odnawiać. A okres przedświąteczny jakoś marnie z adopcjami :(
  20. Stałe koszty dwóch dt - 360 zł/miesiąc Hotelik u ZuziM - 350 zł/miesiąc czyli 700 zł co miesiąc musielibyśmy mieć Na chwilę obecną w skarpecie mamy 1168,51 zł plus 298,35 zł od darczyńców Kibica - dziękujemy :loveu: http://www.dogomania.pl/threads/146558-Dziki-Kibic-w-schronisku-byA-by-bez-szans-Teraz-dziekuje-Ma-dom/page43 Więc teoretycznie z dodatkowym hotelikiem nie podołamy :shake: Trzeba by wybrać
  21. [quote name='migdalena']Leni,odczytałaś moja wiadomośc o Silver?[/QUOTE] Tak, dzięki. Napisałam już do pani wcześniej, ale się nie odzywa
  22. Może u Biafry jest miejsce?
  23. A nie dałoby się zadzwonić do schronu i dowiedzieć? oni by coś powiedzieli o nim?
  24. [B]Jakiej wielkości jest ten kudłacz ala Pudelek? Znacie jego wiek mniej więcej? [/B]I jakie ma usposobienie? spokojny jest do innych psów?
×
×
  • Create New...