Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. Laro, a DS się dołoży do transportu? Niech chociaż połowę zapłaci
  2. [quote name='Asior']Napisz do ani z poznania - http://www.dogomania.pl/members/91589-ania-z-poznania na pewno nie odmówi!!! Dzięki, zgłosiła się też emdziolek. Ania zgodziła się sprawdzić domek dla Silver pod Poznaniem, tyle ze pani się nie odzywa ostatnio. Oby się udało
  3. Ojej kudłaczki bardzo, bardzo dziękują :loveu: I cieszą się z domku dla Kibicka :multi:
  4. Zarezerwowałam miejsce w hoteliku za 250 zł/miesiąc dla małego psa. Można by jakiegoś wyciągnąć jeszcze przed Świętami http://www.dogomania.pl/threads/148872-PROPOZYCJA-Hotelik-dla-psA-w-w-potrzebie Tylko czy podołamy z funduszami skarpetowymi?
  5. Madallena, a dałabyś radę zabrać drugiego psiaka do Wwy? Może Focusa? Gdyby było miejsce i pieniądze na dt (250 zł)
  6. [quote name='mamanabank']pozwoliłam sobie wstawić Saszę na pierwszą stronę wątku jużaków i jużakopodobnych w potrzebie, banerek w moim podpisie, jeśli to możliwe proszę o bardziej szczegółowe informacje na jej temat, jak sobie radzi w schronisku... może być na wątku jużaków, zeby Wam tu nie zaśmiecać[/QUOTE] Trochę info o Saszy jest na kudłaczach - Sasza ma nr 8 na wątku
  7. Zobaczcie te psy dramat :( Może przeleję coś dla nich ze skarpety kudłaczy? Choćby na karmę http://www.dogomania.pl/threads/110849-SCHRONISKO-kolo-Zgorzelca-D-Slask-CUDNE-psiaki-szukaja-domkow-ZAKTUALIZOWANY/page232
  8. Nieśmiało podsunę kandydatury Puszka i Zołzy
  9. Ale cudnie :) Bardzo się cieszę. Pieniążki od kudłaczy też powinny dojść, posłałam 30 zł ze skarpety kudłaczy
  10. Mam zarezerwowane miejsce w hoteliku u Zuzi, może ona iść, tylko fundusze potrzebne :(
  11. [quote name='ocelot']No i z adopcji Lazura nici.[/QUOTE] Czemu nici? Napisz coś więcej
  12. [quote name='Dogo07']Lazur to kudłacz ?[/QUOTE] Tak, numer 43 na wątku. On miał wcześniej na imię Pleśniak, jak ja się cieszę że mu to imie zmieniliście :)
  13. Czyli ciężko było tylko na początku, teraz już normalnie. Czekamy na zdjęcia zatem
  14. Nie wiem czy widziałaś info na wątku kudłaczy, pisz do nich: [quote name='Ra_dunia']Z Piły jest Skorpio133 i [URL="http://www.dogomania.pl/../../members/12042-wapiszon"][B]wapiszon[/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/statusicon/user-offline.png[/IMG][/URL] :) Jeśli nie uda się nic załatwić, to ja też będę w Pile spędzała święta ;)[/QUOTE]
  15. Jeszcze zgłosił się pan z Otwocka chętny na Gucia. Mam zachowane namiary, pan się zgadza na wizyty przed i po
  16. Czy nadal szukacie kogoś na wizytę w Poznaniu? emdziolek może iść, napiszcie do niej
  17. A co do psów w tym schronie - przeklejam z wątku schroniska w Łowiczu, fajną akcję podjęli, może by i w Cieszynie się udało? Szkoda tych psów w te mrozy, jak one muszą marznąć :( Poniżej info z łowickiego wątku: "mam pomysł...mam sporo dywanu..może by tak pociąć i pozabijać wejścia psom w schronie...ja już swojej suce przybiłam i ma cieplutko jak pod kołderką dziś rano rękę wkładałam.... czy da radę taka akcję przeprowadzić, i czy mają młotek i gwoździe...psom naprawde będzie cieplej, a szczególnie tym krótkowłosym..."
  18. [quote name='lika1771']Boze daj kasy i siły[/QUOTE] I tymczasów :(
  19. Wątki kudłaczy w potrzebie i skarpety są w moim podpisie - w banerkach
  20. Dogo, kontakt do ogłoszeń, wiek i wielkość psiaków jeszcze mozesz podać? W którym schronie one są? Załamka :(
  21. [quote name='Madallena']Rozumiem, ze czesc hoteli to czysty zysk, praca zawodowa. Wtedy wiem, ze pies jest pod stala opieka, ze ma czlowieka i dobra opieke., Ale np. w hoteliku u megii1 w Serocku pod Warszawa koszt utrzymania psa to ok 300, 400 zl mies. Dodatkowo wlasciciele pracuja, maja male dziecko, Psy pozostawione sa same sobie, pozamykane w kojcach, do tego glodzne (karma wliczona w cene, wiec oszczedzaja na jedzeniu) i to doprowadza mnie do szalu! Wypisuja glupoty na temat psow, siebie chwala i twierda, ze sa znakomitymi opiekunami. Wywalone pieniadze! Jestem w stanie placici za tymczas, ale nie dla opiekuna ale dla psiaka. A najlepiej dowiezc karme, kupic obroze, smycz a za leczenie rozliczyc sie z faktur[/QUOTE] Ano właśnie.. Zgadzam się z tym wszystkim
  22. Dziewczyny, skarpeta kudłaczy się na pewno dorzuci do tej bidy tylko go wyciągnijcie :(
  23. Jogi, ale mówisz o hotelikach chyba, bo my mówimy o płatnych tymczasach w granicach 150 zł miesięcznie - ja znam tylko takie tymczasy i cała kwota idzie na zwierzaka
  24. [quote name='emdziolek']DZIEWCZYNY!! PILNIE szukam kogoś z PIŁY do przeprowadzenia WIZYTY w potencjalnym domku dla Gucia!!! emdziolek, dzwonił jeszcze jeden pan zainteresowany Guciem - wzięłam namiary, pan jest z Otwocka. Jakby co daj znać
×
×
  • Create New...