Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. [quote name='emdziolek']No to sie zgłaszam :P Tak jak mrowa napisla, moge wziac malego na dt pod warunkiem ze nie pożre mi psa wiec musicie sprawdzic jego stosunek do innych psów. no i zrzutka na wyzywienie małego i kastracje koniecznie. i moze u mnie siedziec ile tylko potrzeba ;)[/QUOTE] Emdziolek, a Guciu już znalazł domek?
  2. Tak, Bajka jedzie do Mantis. Podaj mi maila na pw to wyślę jej zdjęcia. Na wątku kudłaczy nie ma wszystkich kudłaczy - te ostatnie nie dodane, bo mam kociokwik w pracy i tylko z doskoku wpadam
  3. Świetne wieści :) Madallena, może ten kubraczek od Bugiego będzie dobry na Bajeczkę? Chyba jej zimno teraz, bo ona chudzinka :( Malagos, gdzie ten domek do sprawdzenia? masz już zdjecia Bajki? bo ona w Warszawie będzie do soboty, potem jedzie do dt 100 km od Wwy
  4. Wiki z klembowa - nie mogę wstawić zdjęcia, czy ktoś mógłby pomóc? [URL]http://www.stowarzyszenieopiekinadzwierzetami.pl/index.php?id=112&item=167[/URL]
  5. [quote name='malagos']Ja nie mogę znaleźć Kudłaczy, proszę mi podaesłac watek na pw..[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/146370-KudA-acze-w-potrzebie-PILNIE-osoba-do-wizyty-przedadopcy-WARSZAWA-WILANA-W[/url]
  6. Przy dobrych wiatrach w sobotę do domu pojadą Łazik (nr 53) i Kudłaczka (nr 147) [url]http://www.reksio.cdmedia.pl/files/lazik3.jpg[/url] [url]http://www.psy-warszawa.pl/images/phocagallery/thumbs/phoca_thumb_l_kudlaczka.jpg[/url] Zbieramy na transport
  7. :grin::grins:Szczęśliwe chwile :) Śniło mi się wczoraj że Bugi został.. eek
  8. [quote name='Jasza']Ponowię pytanie. Jaki piesek ma trafić do rodziny w Chorzowie.:cool3::loveu: Chciałabym zadzwonić i umówić się na wizytę.:roll:[/QUOTE] Jaszo, wszyscy dzwonili w sprawie Cekinka
  9. To jest mieszkanie niestety. Co robimy? Ania z Poznania zgodziła się zrobić wizytę A do opiekunów w schronisku jaki jest? Bo Kudłacz ten bez oczka też się boi obcych, ale do opiekuna jest przyzwyczajony
  10. No to cudownie, oby tak dalej!!
  11. [quote name='leni356'] Jeszcze jeden transport - Łazik zbiera fundusze żeby dostać się do domu. Jest już umówiony transport, a domek czeka. Kto się dołoży?? na razie jest 200 zł od nowej pani Łazika[/QUOTE] Łazik się przypomina nieśmiało. Chłopak zbiera na podróż do domu.. Pomóżcie
  12. Lokalizacja Warszawa Ogłoszeń dorobimy na wszystkich portalach
  13. [quote name='lika1771']Leni wiem ze jestes zaganiana ale ja sie przypominam[/QUOTE] Lika, właśnie pisałam w tym samym momencie :) Ja mam problemy z Dogo, cały czas: server too busy :( Uda mi się wysłać jeden post i koniec :(
  14. [quote name='eski']Oj, zeby się udało. Trzymajmy kciuki, by Kacperek pojechał do domku...[/QUOTE] Dobrze że jesteś, bo potrzebujemy osoby do wizyty przedadopcyjnej dla Kacperka w Poznaniu
  15. Juka - mała kudłata 4-miesięczna sunia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/178752-Juka-4-miesiAE-czna-sunia-w-schronie-a-czy-ktoA-przygarnie?p=13987882#post13987882[/url]
  16. Banerek śliczny, dziękujemy :loveu: Fini jest młody i przypomina mi bardzo mojego - też taki Wesoły Romek :lol:
  17. No to super :multi: Madallena, ja mogę ją odebrać wieczorem i przewieźć na Chomiczówkę. Jeszcze jeden transport - Łazik zbiera fundusze żeby dostać się do domu. Jest już umówiony transport, a domek czeka. Kto się dołoży?? na razie jest 200 zł od nowej pani Łazika
  18. [B]NIE MAMY TRANSPORTU DLA BAJKI na jutro :( sunia musi być odebrana jutro ok. 8 rano w Zakręcie koło Warszawy i przewieziona na Chomiczówkę lub Mokotów [/B] Co robić?? Czy ktoś mógłby pomóc?
  19. Pani zdecydowała się na Kacperka. Przekazuję do Kosu. Teraz wszystko w rękach Allaha ;)
  20. [quote name='Dogo07']Taki fajny psiak i co nikt nie dzwoni ?[/QUOTE] Nie miałam żadnego telefonu z allegro :(
  21. Dzwoniła dzisiaj dziewczynka z siostrą, ale poprosiłam rodziców o telefon, mama ma zadzwonić Limbie chyba skończyło się allegro? czy można prosić o wznowienie?
  22. [quote name='Energy'] Leni Dogo07 dostała od Ciebie namiary na domy i umawia wizyty. W dwóch miastach są już osoby które zgodziły się je przeprowadzić, szukamy jeszcze w Chorzowie i Gliwicach.[/QUOTE] Dajcie pani z Katowic zdjecia tej czarnej bidulki z Rudy Śląskiej - może się spodoba i ją przygarnie. Pani nie ma internetu, trzeba wydrukować
  23. [quote name='zuziaM']leni.... a co z umowa hotelowa ??? Czy moze juz ja wyslalas do mnie ?????[/QUOTE] Dopiero wczoraj ją dostałam, także dziś wyślę
×
×
  • Create New...