Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. [quote name='li1']Na forum Fundacji Emir napisalam, ze szuka sie wlascicieli walijki. Podalam lenk do tego watku. Znalazlam tez strone o welsh terrierach. Mozna tam oglosic znalezionego psa [URL]http://www.welsh-terrier.cc.pl/22091948_05101978.htm[/URL] Nie moglam tam napisac, bo nie wiem na kogo podac namiary w sprawie suczki. Chyba podanie watku na dogomani na w/w stronie jest bez sensu.[/QUOTE] Dzięki za pomoc. Chyba najlepiej podać namiary Megii jeśli Megii się zgodzi? Ona widziała sunię, może coś więcej powiedzieć
  2. Borysku gdzie ten domek superowy dla ciebie, musisz jeszcze troszkę poczekać
  3. [quote name='magda z.']tego mikro psa też się powinno szybko wypuścić w eter, tylko foty;) jest gdzieś wątek takich maluchów, się odnajdzie i doda;)[/QUOTE] Wysłałam info do Madalleny. Dajcie fotki
  4. Jak tam Fini? :) Dużo piesków po fryzjerze choruje teraz, mam nadzieję że Finiemu nic nie będzie. Futrzaczek kochany
  5. Jeśli domek się nie odezwał to chyba trzeba szukać transportu do Zuzi?
  6. Ciekawe jak będzie jutro, nie widziałam prognozy. Ta zima jest ciężka :(
  7. Strasznie się stresuję tym wszystkim. Chyba do soboty spać nie będę :smhair2:
  8. Zadzwonię do pani, tylko jeszcze nie wiem kiedy bo robota mnie kopie po tyłku :( Ja bym nie proponowała Royala, często uczula. Powiem pani o Acana, Orijen, Purina ProPlan - to są dla psów o wrażliwych żołądkach, no i puszki tyle że drogie, nie wiem czy pani będzie kupować. Powiem o wszystkim
  9. Jaki kochany robaczek maluszek :loveu:
  10. Pani czeka na Kacperka :loveu: W sobotę do 14 pracuje, o 15 będzie w domu. Nie wiem o której Pati wyjeżdża i o której będzie w Poznaniu, czy wcześniej czy po 15 - Kosu, Tanitka jak będziecie wiedzieć to dajcie znać
  11. W sobotę, jedzie Kacperek u którego robiłaś wizytę - dzięki :) Dogadajcie z Pati wszystko
  12. [quote name='li1']Czy ja moge prosic kogos o ogloszenia, ze znaleziono suczke welsh terrier. Zaplace za ogloszenia. Chcialabym dac jej mozliwosc do powrotu do domu ( jezeli taki miala ). Sprawdzalyscie, czy ma tatuaz lub czip? Ten pies szybko znajdzie nowy dom, jesli nikt sie po nia nie zglosi, ale nie zaprzepascmy szansy na sprawdzenie dlaczego byla bezdomna.[/QUOTE] Ja nigdy nie robiłam takich ogłoszeń. Może ktoś pomóc?
  13. [quote name='ata']równiez jestem w szoku, gdzie takie ceny widnieją w jakim schronisku?[/QUOTE] No mnie też powaliło ile każą sobie płacić za wyciągnięcie psa.. Podobno nie mają dofinansowania.. [B]Na szczęście Maja została wydana po sterylce, więc już za to nie trzeba płacić[/B] Za sunię walijkę zażądali 200 zł :mdleje: [url]http://www.dogomania.pl/threads/178337-Terier-walijski-w-schronisku-HELP[/url]
  14. Ja jestem w trakcie robienia allegro :) Są już pierwsi zainteresowani Mają
  15. Czyli oba domki sprawdzone, czekają, transport jest zamówiony
  16. Dziewczyny, wiecie którego kudłacza wybrał kierownik?
  17. Pani z Wrocławia się na razie nie odzywa
  18. [quote name='Dogo07']Mam nadzieję że pani Agnieszka wie że Kacperek jest takim troszkę wycofanym pieskiem i że pokocha go takim jakim jest. A może psiaczek się otworzy przy swojej nowej opiekunce i stanie się przytulastym kanapowcem :).[/QUOTE] Pani Agnieszka wie że jest wycofany
  19. Paulina już po wizycie: Jestem po wizycie, wszystko pozytywnie. Tobi ma dobrze, widać że zadbany. Agnieszka ma serce dla zwierząt. Nie mam żadnych zastrzeżeń, jedyne co Agnieszka boi się że psy się nie zaakceptują. Ale na czas zapoznawania weźmie urlop.
  20. To ja się też zjawiam na wątek Księżniczki :) Dziękujemy Mantis za przygarnięcie tej biednej suni
  21. Wątek Sida: http://www.dogomania.pl/threads/179034-Sid-uroczy-kudA-acz-w-schronisku-OstrA-w-Wlkp
  22. Nowe zdjęcia by trzeba :(
  23. [quote name='mshume']Leni356, a w sobote czy niedziele, bo Bianca musi jeszcze dojechac do Poznania.Kto koordynuje ten transport?[/QUOTE] Trzeba się kontaktować z Pati, ale ona chyba jeszcze nie wie w który dzień pojedzie. Tel do Pati: 698616250 Ja tylko wspominałam że ta sunia ma jechać, żeby było dla niej miejsce zarezerwowane
  24. Bartek jest cały czas na kudłaczach w potrzebie. Czy nikt z wolontariuszy nie był tam w schronie?
  25. [quote name='zerduszko']A nie ma innej opcji transportu?[/QUOTE] To jest za transport który już był, nie było innej możliwości, kombinowaliśmy od ponad tygodnia Ja od siebie dołożyłam 50 zł. Jeszcze tylko stówa..
×
×
  • Create New...