Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. [quote name='leni356']Na pewno do uzbierania będzie spora kwota, bo to daleka droga, ale liczę że grosz do grosza się uzbiera. Na razie pisałam do Pati czy pojedzie biorąc pod uwagę te 3 nasze kudłacze i ona jeszcze nie wie.[/QUOTE] Transport najprawdopodobniej w weekend
  2. [quote name='Malwi']Sid ma wątek ? ooo .... i ja o tym nie wiem ? ... możecie mi linka podesłać ? suni szczeniaczki kudłatej czarnej ? hmmm nie kojarze ... na pewno ode mnie ze schronu ona ? Fifi http://ostrow.schronisko.net/images/adopcja/1/150/41848.jpg
  3. [B]UWAGA Pati jedzie w najbliższy weekend [/B]
  4. Ja się najbardziej boję załatwiania z kierowniczką. Mam nadzieję że dziewczyny sobie poradzą. Wizyta w potencjalnym domku Kacperka przeniesiona na dzisiaj
  5. [quote name='Malwi']zaraz poszukam fotek jazona ... sida też ? i Dodi ( bo jest kilka nowych ) i Dżekiego[/QUOTE] Sida mamy z wątku, więc dodaj na jego wątku tylko. Brakuje nam fotek Dżekiego, Dodi i takiej suni szczeniaczki kudłatej (czarnej)
  6. [quote name='mshume']Czyli Bianca, jako sierotka, miałaby transport w prezencie?[/QUOTE] Na pewno do uzbierania będzie spora kwota, bo to daleka droga, ale liczę że grosz do grosza się uzbiera. Na razie pisałam do Pati czy pojedzie biorąc pod uwagę te 3 nasze kudłacze i ona jeszcze nie wie.
  7. Finanse Mai: 150 zł - opłata schroniskowa (niestety ten schron liczy słono :() - pokryje Lika dziękujemy :loveu: 200 zł - transport, na razie mamy 50 zł od Elinki Potrzeba dozbierać 150 zł dla Pati za transport. Pomóżcie.. grosik do grosika
  8. [quote name='mshume']W weekend byloby ok, bo dziewczyny proponowaly, ze ją dowiozą w weekend do Poznania.A co z opłatą za transport :([/QUOTE] Zbieramy :razz: Domki Kacperka i Kudłacza zapłacą częściowo za trasnport
  9. Kudłacz i Kacperek mogłyby jechać w najbliższy weekend jeśli wolontariuszki załatwią w schronie wszystko. Trasa Wwa-Poznań-Szczecin-Wwa - w drodze można by wziąć sunię. Tylko to jeszcze tyle czasu :( Napisałyście na transportowym?
  10. Tak, to jest ten czwarty kudłacz
  11. Oki, dodam dziś Joszi. Niestety ta aktualizacja potrwa trochę, bo jak ja mam czas to dogo nie działa, a jak działa to ja mam tylko sekundę wolnego
  12. Już ustalone, jedzie gryziony z Dłużyny. Czekamy też na info w sprawie domku dla Puszka - wtedy zdecydujemy który z Cieszyna
  13. [quote name='zuziaM']No wlasnie.... ktory jednak ? Czy udalo Ci sie skontaktowac z lolka ?[/QUOTE] Udało, ale Lolka miała problem z zasięgiem, nie porozmawiałyśmy, napisałam do dziewczyn, Magda działa, ma wypytać kierownika, nie wiadomo czy pies jest :( Zdjecia w poscie wyżej, nie mogę znaleźć czwartego kudłacza
  14. Dzwoniła jeszcze jedna pani, z Krakowa, ale mieszka na 3 piętrze (schody) :(
  15. Dogo07, co z domkiem? gdzie umawiać wizytę?
  16. [quote name='zerduszko']A który? Ta bida z Cieszyna? :([/QUOTE] Zerduszko, właśnie są 4 w pilnej potrzebie, jak tu wybrać? :( Myślę nawet żeby pojechały 2 kudłacze Kudłacz gryziony przez inne psy - Dłużyna: [IMG]http://images8.fotosik.pl/161/36c5d09db485543emed.jpg[/IMG] Puszek - Cieszyn [IMG]http://images46.fotosik.pl/248/5f2a4f82d9dc5a05med.jpg[/IMG] Ferdi - Cieszyn: [IMG]http://schronisko.ustronet.com/images/stories/easygallery/889/1264710966_tn_P1240461.JPG[/IMG]
  17. Rozmawiałam wczoraj z domkiem, Fini grzeczny :) Czekamy na wieści i zdjęcia Na miejsce Finnigana do hoteliku pojedzie kolejny kudłacz w potrzebie. Po Finim zostało 115,50 zł u Zuzi + 33,50 zł w jego skarpecie, czyli łącznie 149 zł. Jeśli się zgadzacie to chciałabym przenieść na kolejnego kudłacza który pojedzie do Zuzi
  18. Kosu, ja myślę że transport można by załatwiać na ten weekend jeśli obie wizyty pójdą ok - dla Kudłacza i Kacpra. Domki czekają już bardzo długo. Może zacznijcie z Tanitką załatwiać z kierowniczką adopcje..
  19. Gdzie można znaleźć tekst do ogłoszeń?
  20. [quote name='katarzyna kuczewska']zrobię zrobię.... zadzwonie 2 lutego i umowie sie z Pania Elą[/QUOTE] Kasia, na kiedy jesteś umówiona?
  21. Dziękujemy za pomoc :loveu: Tekst do ogłoszeń w pierwszym poście Ogłoszenia: [URL]http://www.psydoadopcji.pl/2010/02/kudlata-maja-czeka-na-wspanialy-domek/[/URL] dzisiaj zrobię allegro W schronisku zostały maluszki Mai, im też musimy pomóc :( Proszę ogłaszajcie je też: [URL]http://www.psy-warszawa.pl/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=284:okruszki&Itemid=77[/URL]
  22. Moja sunia sikała w domu przez 2 tygodnie od wzięcia ze schronu. Może to takie bardziej nawykowe jest? Miejmy nadzieję że badania wyjdą dobrze. Biedna Chester. I biedna Agnieszka Dobrze że z płucami lepiej
×
×
  • Create New...