Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. Mnie on przypomina hawańczyka, nawet umaszczenie by się zgadzało. Piękny jest. Przyłączam się do uwielbienia dla Togaa :loveu:
  2. Fini mądralek jest to i egzamin świetnie zdał :) Nie mogło być inaczej. No z łóżkiem też było do przewidzenia, ale z wyciem to daje nieźle :evil_lol:
  3. Byłam dziś u weta z futrzakami i dostałam ochrzan że mam obciąć Nel bo taka zarośnięta :icon_roc: Ucha jej nie mogli znaleźć :ices_bla:
  4. Cudny :) Na mikropsy go trzeba dać
  5. Skubisiu zdrowiej.. Wykupiłam dodatkowe ogłoszenia na bazarku ogłoszeniowym. Co mu może być z tym katarem? edit: może coś na uodpornienie spróbować? nie wiem co psom się podaje
  6. Ja mogę wiele rzeczy zrozumieć, ale wysyłanie smsa to mówiąc delikatnie lekkie przegięcie, co to za traktowanie drugiej osoby :shake: Niepoważna jest. Ja bym się bała do takiego domu dać psa, w szczególności bez kastracji
  7. Nikt do Tibbisia nie zagląda :( Wykupiłam ślicznotce dodatkowe ogłoszenia na bazarku ogłoszeniowym, może mu szczęście przyniosą z domkiem
  8. Cudne wieści :multi: Tylko niech na państwa nie warczy :roll: Broni dużego brata ;)
  9. Pani nie podała swojego numeru telefonu, ja zawsze przepytuję dokładnie przez telefon najpierw. Napisałam do niej, zobaczymy co odpisze. To dopiero pierwsza zainteresowana osoba, myślę że jeszcze będzie trochę zainteresowanych, ale każdy domek warto sprawdzić. Ja to w ogóle jestem przeciwniczką brania psa dla dziecka, co innego dla rodziny z dziećmi, bo wtedy i rodzice w tym uczestniczą (a pies to głównie obowiązki jednak). No zobaczymy
  10. tylko trochę bardziej nieprzewidywalne :roll:
  11. Dostałam takiego maila w sprawie Mii. Małgosiu, co sądzisz? "Witam chcielibysmy zaadoptowac psa o imieniu Mia, prosze powiedziec jak pies reaguje na dzieci poniewaz mamy jedno w wieku 9 lat a drugiego dziecka spodziewamy sie w maju. mamy dom z ogrodem na wsi, na zime zdechla nam suczka owczarek kaukaski, ktora po adopcji byla u nas 10 lat. teraz chcielibysmy podobnego ale mniejszego psa.Czy Mia jest przyzwyczajona do kąpania i czesania sierści? Czy na spacerze bedzie sprawiala klopoty dziecku w wieku 9 lat, poniewaz gdy urodzi sie drugie dziecko starsze bedzie musialo nam troche pomoc."
  12. Mia jest w hoteliku u ZuziM w Zgorzelcu (dolnośląskie)
  13. Dziewczyny, pamiętacie Otosa? taki kudłacz. Co on jadał w schronisku? Pani mu już wymyśla różne frykasy, a on na większość kręci nosem, bardzo niewiele je, nadal jest bardzo szczupły, dużo za szczupły. Pani go odrobacza regularnie. Mówiłam jej żeby zrobiła mu badania krwi u weta, może coś mu jest, więc pani ma się dzisiaj wybrać. Może coś doradzicie? co on wcześniej jadał?
  14. siądę wieczorem i porobię trochę ogłoszeń
  15. [quote name='zerduszko']A miałaś króla? Mojego wsie na pocz. chcą poznać, mniej lub bardziej, a potem luz. Jedynie z astakiem nie sprawdzałam, bo choćby chciał się tylko królikiem pobawić, to mogłoby się tragicznie skończyć ;)[/QUOTE] A jaką wagę ma astek?
  16. To była pani ze Zgorzelca, adoptowała jamnika z Katowic od Lary
  17. Teraz po żadnego psa nikt nie dzwoni, jakaś cisza adopcyjna :( Niech się już ludzie obudzą na wiosnę..
  18. [quote name='kora78']kosu odpisała,że może będzie moga w wekend mshume może też, ale nie robiłą tego nigdy. z mshume będzie chyba szybciej napisałąm do pani smsa, ale o tak później porze nie wienm,czy odp dostanę[/QUOTE] To niech idą razem dziewczyny, lepiej we dwie
  19. [quote name='kora78']napisalam do mshume a furtka musi być domykana i to jest bardzo pilnowane, jest domofon. Ze względu na starszych ludzi, żeby nie uciekli niektórzy z nich np Ale mimo to tamten pies zniknął[/QUOTE] Ale to zniknął przez niedopilnowanie. Raczej się ma zawsze oko na psa. Chodzi mi o to że jeśli jej poprzedni pies zniknął to nigdy nie wiadomo jak będzie z kolejnym Napisz jeszcze do kosu32, ona tam mieszka
  20. [quote name='mamanabank']Koniec leniuchowania, jutro dopiszę następny kawałek, bo przysnęłam trochę :-o[/QUOTE] To przedwiośnie jakieś senne bardzo
  21. [quote name='Madallena']Meczy Was smsami kobita o psiaki? pisze z numeru 792... Po Pysia i sparkiego atakuje. chce zeby jej historie psow przez smsy opisywac ;/[/QUOTE] Mnie raz męczyła smsami o Maję, ale nie pamiętam numeru. Jak wzięłam i zadzwoniłam to nie odbierała ani raz Były jakieś telefony o Pysia i Sparkyego?
  22. [quote name='mamanabank']nie, oprócz tej pani z Zabrza nikt potem nie dzwonił... a ona czy wzięła jakiegoś psiaka, wiesz coś?[/QUOTE] Nie wiem niestety Wrzuciłam jamnisia na psydoadopcji i Facebooka, nie pisałam w jakiej miejscowości ani nawet województwie Jest jakaś szansa żeby go wykastrowali? choć takiej chudziny to lepiej nie męczyć dodatkowo operacją, jemu DT potrzebny żeby trochę ciałka nabrał, bo na razie to skóra i kości :( :(
  23. [quote name='kora78']madallena nie może jednak.pomyliła miejscowości Nie dopytywałam tak o szukanie tej wyżełki. A to takie ważne?[/QUOTE] Ważne jak ta pani będzie pilnować drugiego psa, skoro jednego nie dopilnowała.. I czy w ogóle ma jakiś plan jak pilnować psa skoro kręci się u niej tyle obcych ludzi.. Bo pies latający wolno to za każdym może pójść albo prysnąć przez nie domkniętą furtkę. Jeszcze Mshume może będzie mogła w niedzielę
  24. [quote name='mamanabank']zejdę dzisiaj na zawał...[/QUOTE] I ja :( Może po Atosie został jakiś domek chętny na jamnika?
×
×
  • Create New...