Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. Zapraszamy na bazarek dla kudłaczy, na utrzymanie między innymi Tibbiego i Mii z Dłużyny. Podnoście chociaż proszę: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182375-Ciuszki-Abercrombie-Zara-ksiAE-A-ki-smycze-przysmaki-Dla-KudA-aczy-Do-31-III[/url]
  2. Wstawię na listę, ale bez osobnych wątków to te psiaki mają małe szanse. Zrobię jej wątek w wolnej chwili których ostatnio brak :(
  3. [B]Zapraszamy na bazarek dla naszych kudłaczków kudłatych :)[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/182375-Ciuszki-Abercrombie-Zara-ksiAE-A-ki-smycze-przysmaki-Dla-KudA-aczy-Do-31-III[/url]
  4. [B]Zapraszamy na bazarek dla naszych kudłaczy, podbijajcie chociaż:[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/182375-Ciuszki-Abercrombie-Zara-ksiAE-A-ki-smycze-przysmaki-Dla-KudA-aczy-Do-31-III[/url]
  5. Dziękuję, Małgosiu. No to zbieramy na sterylkę. Za hotelik wysłałam na razie 200 zł, doślę resztę za jakiś czas. Zapraszam na bazarek dla naszych kudłaczy: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182375-Ciuszki-Abercrombie-Zara-ksiAE-A-ki-smycze-przysmaki-Dla-KudA-aczy-Do-31-III[/URL]
  6. [quote name='Madallena']o ktorej godzinie ludzie sa w domu? moze udaloby mi sie jutro podskoczyc bo bede w okolicach ale w ciagu dnia. Madallena, nic jeszcze nie napisali :( Zapraszamy na bazarek dla kudłaczy: http://www.dogomania.pl/threads/182375-Ciuszki-Abercrombie-Zara-ksiAE-A-ki-smycze-przysmaki-Dla-KudA-aczy-Do-31-III
  7. Zdecydowanie najlepiej byłby domek z Wwy lub okolic. Wożenie psiaków mnie dobija. No i wizyty poadopcyjne łatwiejsze
  8. Madallena by mogła jutro, cytuję: [quote name='Madallena']o ktorej godzinie ludzie sa w domu? moze udaloby mi sie jutro podskoczyc bo bede w okolicach ale w ciagu dnia.[/QUOTE] Napiszcie do niej pw. Mogę zapytać też Kosu
  9. Pilnie potrzebna osoba do wizyty przedadopcyjnej w Mrokowie koło Warszawy (między Żabią Wolą a Piasecznem) http://www.dogomania.pl/threads/181719-szalony-kudA-acz-kto-na-wizytAE-przedad-w-Mrokowie-koA-o-Wawy
  10. Ciekawe co sobie myślał Kicuś :)
  11. I ostatnie: [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/390ce765e43080f81db012c65608371f,14,19,0.jpg[/IMG]
  12. Wioletat przesłała mi zdjęcia, wstawię :) Cudna Nel: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/8412b5c35e616c46af750a205fd9c618,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/6bd761cf268508d54b8e446f07cb2712,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/68d1b301abe5782926eb9d9d0787eec7,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/de1ee1df22817e97fb13631e494bd1c9,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/98d635d6da92f8b88528655d57751bc8,14,19,0.jpg[/IMG]
  13. Byłoby super. A czy znasz mniej więcej koszt sterylki u pani doktor?
  14. Zejść to jeszcze może zejdzie, gorzej z wejściem :-D
  15. [quote name='matrioszka2']magenko - Fiprex, czyli polski Frontline.Koniecznie na allegro.Taniej o niebo ![/QUOTE] Uwaga z Fireprexem, gdzieś przeczytałam że jakiś piesek zszedł po przedawkowaniu, na to nie ma żadnej odtrutki :(
  16. Ja nie mam numeru konta, poproszę na pw. Jesli już było wysyłane to z góry przepraszam, zginęło
  17. [quote name='morisowa']Tja, grunt to zrobić wątek dla psa, którego się nie zna i nawet nie dać znać osobom, które psa znają, mają o nim info na bieżąco; nawet osoby, której dane się podaje nie powiadomić :roll: Apsa, dzięki za link :) Ja regularnie odnawiam mu allegro. Dawałam też inne ogłoszenia ale nie odnawiałam ostatnio. Dziś miałam tel o Dantego, ale tylko taki wstępny. Jedno sprostowanie (było to pisane na wątku kudłaczy) - pies nie jest taki młody jak się myślało po zachowaniu! Lekarz ocenił go na 2-3 lata.[/QUOTE] Podawałam linka na wątku kudłaczy, gdzie udzielają się osoby z Palucha, ja nie znam wolontariuszy, dlatego prosiłam o pomoc. A dane skopiowałam z wątku kudłaczy - ktoś je tam wstawił przecież. Jeśli wstawiacie na wątek kudłaczy jakiekolwiek dane to oznacza że można je używać. Jeśli nie można to nie wstawiajcie
  18. Ja zaraz poszukam kogoś kto miałby najbliżej. Sprawdzałam na mapie i to jest niedaleko Nadarzyna, ewentualnie Piaseczna. Słuchajcie, trzeba dopytać o tego wyżła, bo na razie to trochę kiepsko wygląda :(
  19. [quote name='Dogo07']Ja Mii zrobiłam: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/4425797_mala_i_drobna_kudlata_w_typie_yorka_mia.html[/URL] i gumtree.katowice[/QUOTE] Świetnie :multi: Dzięki
  20. Matko kochana, ile ona może ważyć?? Wysłałam już przelew za talony spa [IMG]http://capremix.files.wordpress.com/2009/06/dogs-spa.jpg[/IMG]
  21. [quote name='Tola']Pamiętacie Coco - malenką młodzutką sunię z zamojskiego schronu, ktora znalazła cudowny dom we Wrocławiu? Zobaczcie jak spędzała karnawał w towarzystwie kolezanek:cool3: [url]http://images47.fotosik.pl/275/e31707f9002839f3med.jpg[/url][/QUOTE] Która z nich to Coco? Cudne zdjęcie :)
  22. [quote name='polubek']ciotki zgodnie z obietnicą pomogę w ogłoszeniach. codzienni będzie po kilka robionych. będę to wszystko wrzucać do jednego postu.[/QUOTE] Bardzo dziękujemy :loveu:
  23. A ta kradzież wyżła w jakich okolicznościach była? zostawili go samego czy jak? Trochę strach, ale może pani będzie teraz uważać?
  24. Przyszło 50 zł dla Dafne od Afik - bardzo dziękujemy :loveu: :Rose: Mantis, przelewam od razu do Ciebie, zapisz w pierwszym poście :loveu:
  25. [quote name='Romka']W sobotę nasza Balbina jedzie do hoteliku wyposazona w karmę odchudzającą!Balbinko nareszcie![/QUOTE] Do którego hoteliku ją wyprawiacie? :)
×
×
  • Create New...