Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. :placz::placz::placz::-( strasznie smutno wygląda :( [B]Nowe ogłoszenia:[/B] [LIST=1] [*][COLOR=#000080][U][URL="http://www.eoferty.com.pl/"][B]www.eoferty.com.pl[/B][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000000][B]4.[/B][/COLOR][COLOR=#000000] [/COLOR][COLOR=#000080][U][URL="http://www.gieldaogloszen.pl/"][B]www.gieldaogloszen.pl[/B][/URL][/U][/COLOR] [/LIST] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"]www.kupsprzedaj.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kokosy.pl/"]www.kokosy.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ofertka.pl/"]www.ofertka.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.spacerek.net/"]www.spacerek.net[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.przygarnij.pl/"]www.przygarnij.pl[/URL][/U][/COLOR]
  2. Miałam jeden sensowny telefon w sprawie Amidy, wysłałam zdjęcia telefonem, zobaczymy co z tego będzie (z telegazety).
  3. Ja tylko tak napisałam z tymi Siemianowicami, bo nikogo bliżej nie ma. A z Siemianowic jest bliżej niż np. z Katowic. Niech się Jasza wypowie. Biedna Mirka :(
  4. :loveu::loveu::loveu: słodki Spajkuś :loveu:
  5. Narazie napisałam do scarlet, bo tylko ona jest z Piekar... ale chyba zacznę pisać też do ciotek z innych przyległych miast :p [B]Jaszo, [/B]a może Ty byś była w stanie? :) Piekary są niedaleko Siemianowic :)
  6. [quote name='izzie1983']Jeśli wolisz możesz robić dla Sisi a ja się zajmę inną bidą z CK :)[/quote] Nie ma sprawy :p
  7. Pięknie wyszedł w tych szeleczkach :loveu::loveu::loveu: jak to dobrze, że jest w dt, kto by się nim lepiej zajął niż kikou? miał tyle cierpliwości. Jest naprawdę w dobrych rękach :loveu:
  8. Jestem :p Ok to ja zrobię ile mogę ogłoszeń, a resztę zrobi izzie1983 ;)
  9. [quote name='bico']no ba! wiadomo!:razz: Lara, Ty wiesz, że dosłownie z ust mi to wyjęłaś:angryy::angryy::evil_lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol: chyba założę jakąś pseudohodowlę - ile ja bym cioteczki zarobiła, ja cię kręcę.... normalnie co drugi telefon to pytanie o sprzedasz yorka, tak za max. 500zł...kurde no... marnuje się chyba tutaj :evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti: (:angryy::angryy::angryy:)
  10. My Tobie Javeno dziękujemy, że ją przygarnęłaś na jakiś czas i dałaś schronienie :loveu:
  11. Dzięki :) Moniska, napewno nie zrobiłaś źle, lepiej zrobić nie mogłaś! Jemu tam groziło niebezpieczeństwo. Przyzwyczai się do życia w zamknięciu, pozna co znaczy ludzka miłość i będzie inaczej ;)
  12. [quote name='zuzlikowa']Kochane,a czemu założyłyście Sisi drugi wątek?Ona już ma jeden [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ck-sisi__bernardynka_8lat_juz-do-konca-schron-samotnosc-potrzebne-ogloszenia-145781/?highlight=anettta[/URL] Ma też allegro i swoje gołoszenia... [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=762059902"]BERNARDYN -ka SISI - groźba likwidacji schroniska (762059902) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] Dziewczyny,może warto połączyć siły na tym jednym wątku?:oops:[/quote] :-o ? ? ? ? ? ?
  13. Słuchajcie, dzwonili Państwo w sprawie Mirki :loveu::loveu::loveu::multi: są sunią bardzo zainteresowani :D Dziękuję ana za ogłoszenia - to dzięki nim :loveu::loveu::loveu: Państwo są z Piekar Śląskich :loveu: potrzebujemy kogoś na wizytę!!!
  14. Verter ma jednego obserwatora na allegro :loveu:
  15. Ja jej mogę zrobić ogłoszenia :cool1:
  16. Przepraszam cioteczki, że jeszcze nie ma ogłoszeń. Pamiętam o nich.
  17. [quote name='bico']faktycznie...na serio trzeba mu trochę porcje jedzeniowe okroić, bo jak utyje ponad normę, to sprawa adopcji się skomplikuje jeszcze bardziej:roll::shake: ale tak na marginesie - to ludziom w psach zawsze coś nie odpowiada - a to za chudy, a to za gruby, za łagodny, za agresywny, za żywiołowy, za ospały i tak w kółko i bez końca:angryy:[/quote] ... a tak w ogóle to mógłby wyglądać jak york... :evil_lol::angryy::angryy::angryy::angryy:
  18. [quote name='Bjuta']Laro, daj znać jak się skończy! ;)[/quote] Ok ;) Jeszcze sporo czasu.
  19. Ojej, mam nadzieję, że jej też się trafi taki superowy domek :loveu:
  20. Czekamy.... mam nadzieję, że jeszcze jest...
  21. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti: super!!! :loveu:
  22. Dokładnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  23. [quote name='Monica_20']Ja się przyzwyczaiłam do "Wilczek" ale czy to imię?, można wybrać inne. Ale PKS to nie bardzo :shake:[/quote] A może w takim razie Wolter? ;)
  24. :shake: oj biedak biedak, i biedna ciotka kikou... to musiała być jedna masakra... w ogóle jest masakra, takie ciągłe sprzątanie :shake: mam nadzieję, że z biegiem czasu nauczy się zachowywać czystość.
×
×
  • Create New...