-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Mazowszanka, a w jakiej Ty jesteś miejscowości? Trzeba transport szukać już. -
Młody, jamnikowaty Fago znalazł swój dom w Finlandii :)
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Lobaria'][B]Kochane Cioteczki - pomóżcie w szukaniu transportu dla Fago do Opola, bardzo prosże, - pytajcie, wysyłajcie!!![/B][/QUOTE] Do Opola, to nie tak daleko ;) -
Masajku, pokazuj się nam :)
-
Sam to skoczna bestyjka: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-8ADAVEBVI-o/T-D1_3RlVsI/AAAAAAAAGa4/rPlOizANEmw/s720/IMG_6318.JPG[/IMG] :D :D No właśnie, taki wygięty? [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-hTcNxYeAQKk/T-D12WjKlRI/AAAAAAAAGao/1h6snyx2sH8/s720/IMG_6314.JPG[/IMG]
-
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Lilka, trzymaj się! Teraz już będzie tylko lepiej! -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
__Lara replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Super, kolejne pieniążki :) podziwiam Was cioteczki, że tak prężnie działacie! -
Dobrze, że chociaż jest w stanie panować nad potrzebami fizjologicznymi, to naprawdę bardzo dużo.
-
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
__Lara replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Fajnie, że Wam się podoba :) Idę na bazar :) -
Jaki słodziak :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Wkleję tu zdjęcia: [IMG]http://images46.fotosik.pl/1614/ea5213bdb98f72dcmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/1620/86c299a8cc3278c5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/444/bed863da894aeccemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/1470/a0f4429e7f3fb1a8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/1648/bfa418c80c565ea7med.jpg[/IMG]
-
Coś się nam ciągle zbiera, to dobrze :)
-
[quote name='Teqla']hej. tak więc Laki już jest w nowym domku. Na razie docierają się z Tekilką, znaczy wąchają, liżą itp:):) nie mam za bardzo jak wrzucać fotek, ale myśle, że ktoś mi pomoże. Laki już jest po misce papu i ogonek cały czas w górze, więc chyba będzie dobrze :P Pozdrawiam wszystkich dziisiaj poznanych i oblizanych :)[/QUOTE] [B]Teqla, bardzo Ci dziękujemy!!!!!!!!!!!!!!![/B] Ratujesz te psy przed wywozem do Mysłowic, jak się cieszę, że Laki już u Ciebie!!!!! :loveu::loveu::loveu: Zdjęcia możesz podesłać mi, to wkleję: [email][email protected][/email].
-
[quote name='Syla']Masz bardzo ciekawe życie Bjutko bo, takie dwojakie jednocześnie.Wielki, prawie cały Świat, bo bywasz nawet w Emiratach Arabskich, w Berlinie i zdobywasz tam nagrody, bardzo prestiżowe, a potem wracasz, do siebie i już jest tak zwyczajnie, bo w domu.Masz też gdzie się wyrwać, bo w góry i tam, ładujesz swoje akumulatory, na kolejny sezon.Bardzo cenię sobie znajomość z Tobą, ja się nią szczycę.Odwoływałam ostatnio dowóz busem, mojego syna, bo dalej chory.Nasza pani Małgosia, katowiczanka,często bywa w Teatrze Śląskim, bo uwielbia spektakle teatralne.Nie omieszkałam się pochwalić, znajomością z Tobą.Chyba nie masz mi tego, za złe.Zawsze przyznaje się, bez bicia.[/QUOTE] Jaaaaaa, Bjutka to Ty jesteś naszym skarbem!!! Nagrody, wyjazdy, to ja żyje w nieświadomości kogo ja znam! :cool3::cool3::cool3: Nie martw się kochana, ja też ostatnio nie bywam w Psitulu :(
-
To idziemy na bazar.
-
[quote name='ewu']Ja też nie.... Podziwiam Ją z całego serca. Żałuję,że mieszkam zbyt daleko żeby więcej pomóc. Do wściekłości doprowadzają mnie głupie pretensje na dogo ,że np. nie pisze na watku... A kiedy do cholery Ona ma jeszcze pisać??????????? Zakłada wątki, walczy o te psy każdego dnia, ratuje, leczy , targa wory z karmą , wyprowadza na spacery( np.17 psów....),poi, wyczesuje, tuli, płacze za każdym wyjeżdżajacym... I jeszcze w nocy powinna składać na dogo relacje na każdym z wątków. No na życie osobiste nie ma szans:shake::shake::shake:[/QUOTE] Mnie też to doprowadza do furii.... też żałuję, że nie mam bliżej, żeby chociaż właśnie Klaudię z pisania na wątkach odciążyć.... bo i tak stara się wchodzić na nie i pisać, jest niesamowita.