Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Mazowszanka, a w jakiej Ty jesteś miejscowości? Trzeba transport szukać już.
  2. [quote name='ewu'][B]Może podać czyjś kontakt - nie Klaudii. Ona często nie może odebrać telefonu.[/B] Ja niestety lecę za granicę,więc nie mogę służyć numerem.[/QUOTE] W sumie to mógłby być mój. Dobry pomysł ewu.
  3. [quote name='Lobaria'][B]Kochane Cioteczki - pomóżcie w szukaniu transportu dla Fago do Opola, bardzo prosże, - pytajcie, wysyłajcie!!![/B][/QUOTE] Do Opola, to nie tak daleko ;)
  4. [quote name='ewu']Jadę na 2 tygodnie ale na dogo będę codziennie:), pomiędzy kupkami wnusia:lol:;)[/QUOTE] To super, i tak będziemy tęsknić ;)
  5. Masajku, pokazuj się nam :)
  6. Idę na wydarzenie Bisi. Byłoby super jakby chociaż część deklaracji dało się przerzucić.
  7. Sam to skoczna bestyjka: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-8ADAVEBVI-o/T-D1_3RlVsI/AAAAAAAAGa4/rPlOizANEmw/s720/IMG_6318.JPG[/IMG] :D :D No właśnie, taki wygięty? [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-hTcNxYeAQKk/T-D12WjKlRI/AAAAAAAAGao/1h6snyx2sH8/s720/IMG_6314.JPG[/IMG]
  8. [B]Lobaria, to dzięki Tobie - dziękujemy!!!!! :) :) :) Zdjęcia prześliczne, jaki on jest piękny!!!!![/B] :))))))))))))))))))))))))))))
  9. Lilka, trzymaj się! Teraz już będzie tylko lepiej!
  10. Super, kolejne pieniążki :) podziwiam Was cioteczki, że tak prężnie działacie!
  11. Dobrze, że chociaż jest w stanie panować nad potrzebami fizjologicznymi, to naprawdę bardzo dużo.
  12. Fajnie, że Wam się podoba :) Idę na bazar :)
  13. To może sprężmy się i róbmy dużo ogłoszeń - może jakiś pakiet wykupimy???
  14. [IMG]http://images38.fotosik.pl/1648/a8d27f644dc7e3d6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/444/9077fdf3aa1c3c78med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/1648/0f8abec79327e4f7med.jpg[/IMG] Jutro porobię ogłoszenia :))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Zdjęcia wklejam do 3 postu ;)
  15. Jaki słodziak :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Wkleję tu zdjęcia: [IMG]http://images46.fotosik.pl/1614/ea5213bdb98f72dcmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/1620/86c299a8cc3278c5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/444/bed863da894aeccemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/1470/a0f4429e7f3fb1a8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/1648/bfa418c80c565ea7med.jpg[/IMG]
  16. Coś się nam ciągle zbiera, to dobrze :)
  17. [quote name='Teqla']hej. tak więc Laki już jest w nowym domku. Na razie docierają się z Tekilką, znaczy wąchają, liżą itp:):) nie mam za bardzo jak wrzucać fotek, ale myśle, że ktoś mi pomoże. Laki już jest po misce papu i ogonek cały czas w górze, więc chyba będzie dobrze :P Pozdrawiam wszystkich dziisiaj poznanych i oblizanych :)[/QUOTE] [B]Teqla, bardzo Ci dziękujemy!!!!!!!!!!!!!!![/B] Ratujesz te psy przed wywozem do Mysłowic, jak się cieszę, że Laki już u Ciebie!!!!! :loveu::loveu::loveu: Zdjęcia możesz podesłać mi, to wkleję: [email][email protected][/email].
  18. [quote name='Syla']Masz bardzo ciekawe życie Bjutko bo, takie dwojakie jednocześnie.Wielki, prawie cały Świat, bo bywasz nawet w Emiratach Arabskich, w Berlinie i zdobywasz tam nagrody, bardzo prestiżowe, a potem wracasz, do siebie i już jest tak zwyczajnie, bo w domu.Masz też gdzie się wyrwać, bo w góry i tam, ładujesz swoje akumulatory, na kolejny sezon.Bardzo cenię sobie znajomość z Tobą, ja się nią szczycę.Odwoływałam ostatnio dowóz busem, mojego syna, bo dalej chory.Nasza pani Małgosia, katowiczanka,często bywa w Teatrze Śląskim, bo uwielbia spektakle teatralne.Nie omieszkałam się pochwalić, znajomością z Tobą.Chyba nie masz mi tego, za złe.Zawsze przyznaje się, bez bicia.[/QUOTE] Jaaaaaa, Bjutka to Ty jesteś naszym skarbem!!! Nagrody, wyjazdy, to ja żyje w nieświadomości kogo ja znam! :cool3::cool3::cool3: Nie martw się kochana, ja też ostatnio nie bywam w Psitulu :(
  19. [quote name='Mysia_']i to takie lato, że ho ho ;)[/QUOTE] ;) Kuruś, to schroń się gdzieś w cieniu ;)
  20. [quote name='ewu']Ja też nie.... Podziwiam Ją z całego serca. Żałuję,że mieszkam zbyt daleko żeby więcej pomóc. Do wściekłości doprowadzają mnie głupie pretensje na dogo ,że np. nie pisze na watku... A kiedy do cholery Ona ma jeszcze pisać??????????? Zakłada wątki, walczy o te psy każdego dnia, ratuje, leczy , targa wory z karmą , wyprowadza na spacery( np.17 psów....),poi, wyczesuje, tuli, płacze za każdym wyjeżdżajacym... I jeszcze w nocy powinna składać na dogo relacje na każdym z wątków. No na życie osobiste nie ma szans:shake::shake::shake:[/QUOTE] Mnie też to doprowadza do furii.... też żałuję, że nie mam bliżej, żeby chociaż właśnie Klaudię z pisania na wątkach odciążyć.... bo i tak stara się wchodzić na nie i pisać, jest niesamowita.
×
×
  • Create New...