Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='ewu']Płakać się chce:( Jakie one są śliczne. Chłopczyk długowłosy, cudny.[/QUOTE] Też mi się strasznie spodobał :( ehhhh......
  2. [quote name='Hałabajówka']Hej, powiedzcie jak z psiakami i jak rokowania co do zabrania ich z tej dziury? Wspominałyście że są tam też kury i inny drób... wiem że to nie to forum ale sama mam kury i jakoś nie mogę zapomnieć o nich, bo kury są mega mądre nie można ich tak zostawić na śmierć zwłaszcza w takie upały.[/QUOTE] Dobre pytanie :/
  3. [quote name='MTD']odp. druga.. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [I]Chetnie bym pomogla ale niestety za daleko do pszczyny:/[/I] ale skąd jest już nie napisała, generalnie zainteresowanie jest, jutro porobię więcej ogłoszeń[/QUOTE] Dzięki cioteczko! paula_t, ja też tego nie rozumiem, w końcu Pszczyna to nie wieś......
  4. [quote name='Secia']no to hoooppppaaamy z rana. U mnie dzisiaj leje i jest zimno 6C a do pracy trzeba wyjść brrryyy a przedwczoraj było trzęsienie ziemi 5.4 w skali Richtera. Największe jakie zanotowano w AU od 1908 oj trzęsło się. Epicentrum było 120 km na pólnocny zachód od Melbourne[/QUOTE] O ludzie, trzęsienie ziemi :o :o :o Ale zimno u Was, a u nas upały afrykańskie, ponad 30 C....
  5. [quote name='ewu']A ja mam fotki Czarka z wycieczki na wodę:) Czarek i Florka jako nowy gatunek wydry rzecznej:) Prosiłam Larę o zamieszczenie:)[/QUOTE] yyyyy....ciotko, te zdjęcia były wysyłane do mnie już? :)
  6. Oby to mu szybko domek przyniosło, uroda.
  7. [quote name='Anula']Wystarczy wejść na transportowy dział i tam są wątki założone odnośnie transportu no ale podaję: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228443-Oferuj%C4%99-transport-w-drodze-do-Niemiec"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228443-Oferuję-transport-w-drodze-do-Niemiec Jeszcze można podpiąć się pod ten transport: [/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228531-Szukam-transportu-z-krakowa-do-zgorzelca-lub-wroc%C5%82awia"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228531-Szukam-transportu-z-krakowa-do-zgorzelca-lub-wrocławia[/URL] [/QUOTE] Dzięki, napisałam Pw, może się uda.
  8. To trzeba to wykorzystać, bo inaczej się nie da.....
  9. [quote name='Lobaria']Każda doba to chyba 30 zł, nie wiem, w ktorej jest lecznicy...[/QUOTE] W Bielsku, tak to 30zł za dobę :/
  10. [quote name='Zuzka2']Zapisuję:-) Po wyczesaniu itd.będzie z niego fajny,reprezentacyjny psiak:-)[/QUOTE] Na pewno. Dobrze, że spotkał cioteczki na swojej drodze.
  11. Ikarku, ale Ci się trafiło :)
  12. Jeszcze widzę smutek w jej oczach :( albo mi się wydaje......
  13. [quote name='Anula']Tylko taki wpis jest jak skopiowałam.Jest to założony wątek na transportowym.[/QUOTE] A mogę prosić link?
  14. Super, super, super :))))))))))))))))))
  15. Byłoby cudownie! A szczeniaki? Tyle ich w punkcie :(
  16. Byłoby świetnie. Czy jest podany jakiś namiar??? Telefon?
  17. Piesku, zapisuję. [B]Ogłoszenia:[/B] [URL="http://www.ojej.pl"]www.ojej.pl[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl"]www.e-zwierzak.pl[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl"]www.kokosy.pl[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl"]www.pajeczyna.pl[/URL] [URL="http://www.owi.pl"]www.owi.pl[/URL] [URL="http://www.tablica.pl"]www.tablica.pl[/URL] [URL="http://www.lento.pl"]www.lento.pl[/URL] [URL="http://www.pineska.pl"]www.pineska.pl[/URL] adsy.pl [URL="http://www.top.ogloszenia.net"]www.top.ogloszenia.net[/URL] [URL="http://www.petworld.pl"]www.petworld.pl[/URL] [URL="http://www.petsy.pl"]www.petsy.pl[/URL] [URL="http://www.katowiczak.pl"]www.katowiczak.pl[/URL] [URL="http://www.olx.pl"]www.olx.pl[/URL] [URL="http://www.cwirek.pl"]www.cwirek.pl[/URL] adpedia.pl [URL="http://www.neeon.pl"]www.neeon.pl[/URL]
  18. [quote name='ewu']Dzwoniłam do Klaudii-[SIZE=4][B] Mama szczeniaczków złapana, już maluszki piją mleczko mamuni:)[/B][/SIZE] Poryczałam się właśnie.. z radości... Klaudia pogryziona ale szczęśliwa:) Kochana , dobra Klaudia:calus::calus::calus::calus:[/QUOTE] Klaudia, wzniosę Ci pomnik............................................................. też się zaraz popłaczę z radości :placz:
  19. O jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.............................. :loveu::loveu::loveu: Kocham Cię Lobaria za takie wieści :loveu::loveu::loveu:
  20. Fago ma ds :))))))))))))))))))))))))))))))))))
  21. [quote name='Lobaria']Mam wielką niespodziankę - chcecie, abym napisała???? Lobaria, my już mamy dzisiaj tyle atrakcji, tyle psów nowych w punkcie.... dawaj.
  22. [quote name='Klaudus__'][I]Wy to chyba skorzystacie z zaproszenia do Mysłowic... :([/I][/QUOTE] Tylko nie to :( [B]Nowe ogłoszenia:[/B] (na mazowieckie) [url]www.ojej.pl[/url] [url]www.e-zwierzak.pl[/url] [url]www.kokosy.pl[/url] [url]www.pajeczyna.pl[/url] [url]www.owi.pl[/url] [url]www.tablica.pl[/url] [url]www.lento.pl[/url] [url]www.pineska.pl[/url] adsy.pl [url]www.top.ogloszenia.net[/url] [url]www.petworld.pl[/url] [url]www.petsy.pl[/url] [url]www.katowiczak.pl[/url] [url]www.olx.pl[/url] [url]www.cwirek.pl[/url] adpedia.pl [url]www.neeon.pl[/url]
×
×
  • Create New...