-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
[quote name='ALMA2']Wybacz trochę ślepej:cool1: babie, oczywiście, ale gafa:oops:;):p.[/QUOTE] Nieszkodzi ;) sama mogłam tak już nieraz zrobić :diabloti:
- 876 replies
-
Puchaty Imbirek za TM... [*] śpij spokojnie...
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To fakt, mało info mamy, ledwo skleciłam te kilka zdań. -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
__Lara replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak']Dzwoniłam, jednak wolą szczeniaczka..............[/QUOTE] Ehhhhhhhhhhhhh........... ludzie.................................... -
Młody, jamnikowaty Fago znalazł swój dom w Finlandii :)
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Tylko to by musiał być ktoś blisko.... Lobaria skąd ten transport dokładnie? -
Piękny biały krótkowłosy, niespełna roczny BILL.Adoptowany.
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='paulinken']Łukasz mi napisał (po moim ponagleniu), że nieaktualne, bo często wyjeżdża służbowo... Przykro, jak się robi nadzieje... Trzeba chłopaka ogłaszać intensywnie. Może ktoś jakiś fajny tekst napisze?[/QUOTE] No to ogłaszamy.... postaram się po pracy.... -
Ooooo...... trzymam kciuki!!!
-
[quote name='Avilia']Chłopca podobno ktoś zabrał... [B]Klaudia[/B] zamień maila w pierwszym poście: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] To teraz na tego maila robić ogłoszenia? O tyle dobrze.... żeby właściwe osoby.... najładniejszy to go wzięli.....
-
Trufelek już w DS! Ma sój własny raj na Ziemi! :)
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Avilia']Czy ktoś zrobiłby plakacik dla Trufla? Póki jeszcze nie urodziłam to bym Warszawę obkleiła:)[/QUOTE] Avilia, Ty w Warszawie? :o daleko od nas odjechałaś :o -
Staś - w nowym domku! Dziękujemy wszystkim!!
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='agusiazet']W zasadzie żadnymi psami nie ma wielkiego zainteresowania, nawet szczeniakami:([/QUOTE] Niestety też to zauważyłam.... wakacje w tym roku chyba się szybciej zaczęły, przez euro..... ludzie są w amoku od początku czerwca.... -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
A mmmonika? Miała opłacić sterylkę suczki. -
[quote name='ALMA2']zapiszę sobie, narazie mogę pozapraszać ludzi.[/QUOTE] ALMA2, dzięki za zaproszenie, ja jestem na wątku cały czas :eviltong: Niestety ja jestem spłukana....
- 876 replies
-
Piękny biały krótkowłosy, niespełna roczny BILL.Adoptowany.
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Właśnie ciekawe co z wizytą? -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
__Lara replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']U nas w nocy burza była i to taka solidna.... i wcale chłodniej nie jest - nie ma czym oddychać :( A tel. o BRutka - zero :([/QUOTE] To u nas rano była ulewa straszna.... a teraz słońce wychodzi, też nadal duszno :/ -
Młody, jamnikowaty Fago znalazł swój dom w Finlandii :)
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Lobaria']I transport do Opola się znalazł, ale na sobotę... Coś trzeba wkombinować z odebraniem Fagusia z punktu.[/QUOTE] Super! Cholewcia, no właśnie....