Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Wkleję zaraz zdjęcia na fb - śliczna jest :)
  2. A gdzie jest Piaseczno kochana? mazowieckie?
  3. Cudak, czy Barry ma wydarzenie na fB? Może tam udałoby się pozyskać trochę finansów?
  4. [quote name='juli88']jestem z zaproszenia... nie mogę uwierzyć że ten pies nie może domu znaleźć przecież to sama słodycz... :( Niestety finansowo nie pomogę... Jak byście potrzebowały plakacik to mogę zrobić.[/QUOTE] Pierwsza osoba z zaproszenia - witamy :bigok:
  5. To Leonek już pływa :D :D :D
  6. [quote name='Pinesk@']Jest miejsce w domu tymczasowym (sprawdzonym) w Malborku (plina wie o kogo chodzi- Iwona). Bezpłatny, tylko pomoc w ewentualnym leczeniu. Dobrze by było gdyby sunia zanim przyjedzie była już PO podstawowych badaniach, jak napisała plina- typu krew, mocz. W tym DT są dwa psy, jeden duży samiec i średnia suka. Jeśli jesteście zainteresowane podam nr na PW :)[/QUOTE] Jejku, taka szansa dla niej!
  7. Jejku, ona nadaje się do bardzo cierpliwego i doświadczonego domku, i bez małych dzieci - póki co.
  8. [quote name='paulinken']Nie mogę znaleźć profilu giselle.[/QUOTE] To jest giselle4.
  9. Ale cudownie :))))))))))))) Bardzo dziękujemy za pomoc!!!! Można mi: [email][email protected][/email].
  10. [quote name='Tofikowa']jakiemu Rudemu?[/QUOTE] Jak go znajdę, bo spadł gdzieś w odmęty wątków....
  11. :( Ehhh, i kręcimy się tak w kółko :(
  12. Prosimy o więcej ogłoszeń, kto ma siły i czas...
  13. [quote name='ewu']One są z mamą w punkcie. Tak przynajmniej zrozumiałam jak rozmawiałam z Klaudią.[/QUOTE] Rozumiem. Biedne maleństwa, już bezdomne, a takie małe :( Dobrze, że chociaż z mamą są...
  14. [quote name='maarit']Super wiadomości :)[/QUOTE] No tylko jakie? Lola zostaje w schronie czy jak?
  15. [quote name='paulinken']Rozmawiałam z Klaudią, szukamy kogoś na wizytę w Dzierżoniowe, os. Różane.[/QUOTE] To jest Dzierżoniów koło Wrocławia? Nie ten gdzie jest hotelik u michelle04? Może giselle byłaby w stanie?
  16. Jakie dziwne miasto :o :o :o Jestem w szoku! Ciekawe co u naszego łobuza.
  17. [quote name='Marta67']ale to też bez sensu wysyłać to tych nieaktywnych ;) to może tak jakoś literkami? nie wiem jak to podzielić. hmm jak jako klub klikaczy prosiliśmy o głosy na krakvecie to się dzieliłyśmy tak własnie, że każda mówiła, że bierze tą i tą literkę i się wysyłało[/QUOTE] To może napisz ciotko jaką literkę byś miała czy literki to do takich użytkowników nie będę wysyłała :)
  18. Ja porobię na dniach, trzeba wszystkim pszczyniakom poodnawiać.
  19. Super :) Tylko ustalmy też gdzie on teraz jest w ogóle? :)
  20. Po za tym to dosyć niebezpieczne dać wejść jednemu psu na głowę, a co jakby się np. powiększyła rodzina o dzidziusia? Pies musi wiedzieć, że to nie od rozdaje karty. Moja sunia też jest bardzo o mnie zaborcza, wobec mojego męża wyraża taką zazdrość o mnie... wiem, że jakbym wprowadziła drugiego psa to byłaby wojna, ale myślę, że musiałaby się nauczyć żyć z drugim psem.
×
×
  • Create New...