Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Super, że Paurunia zrzuca zbędne kilogramy :D Monika, świetnie się nią zajmujesz :D jeszcze będzie z niej laska :D
  2. No właśnie.... pies bezpieczny to ucichło......
  3. Masakra.... ja nie mam niestety czasu rozreklamować wątku :( fajnie jakby ktoś mógł ludzi pozapraszać....
  4. To ja też mam nadzieję :/
  5. Tragedia :( :( :( :( nie wiedziałam, że tak szybko się jej pogorszy :(
  6. Farbę ze ściany, o ludzie :/
  7. Oj tak, nie kupujcie jej chappi :/ co się zaoszczędzi teraz to się potem odbije na zdrowiu... polecam Purinę Pro Plan :)
  8. Bo to pewnie takie pieruństwo jak dla ludzi, paskudne, bo niezdrowe...
  9. Zaktualizowałam wpływy i wydatki w 1 poście :) Super, że Paurunia będzie mieć sesję zdjęciową :)
  10. Cudak, bez porównania! Powinno się to pokazywać ludziom, którzy chcą psy na łańcuch....
  11. Ufffff, ciśnienie opadło. Postaram się więcej podesłać razem z deklaracją za październik.
  12. Hihihih, taaaa :) ale i bez kotów wyszły pięknie :)
  13. A wiadomo już czy piesek od Randy się złapał?
  14. Ooo, to zaciskam kciuki :)
  15. Ten czarny z białymi plamkami - sliczny :)
  16. Trzymam kciuki zeby szybko znalazl sie jakis transport.
  17. [quote name='Rudzia-Bianca']Deklaracje są stałe , część na pół roku, część na rok , ale minimum pół roku na razie jest . [COLOR=#ff0000][B]Brakuje 100 zł deklaracji , to już tak niewiele ...[/B][/COLOR] A ja przypominam o bazarku dla Donalda - trwa do 1 października ... są jeszcze jakieś fanty bezdomne ;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232257-PIERWSZY-PRZEPI%C5%9ANIK-i-PSIO-KOCIE-ZAK%C5%81ADKI-hand-made-do-1-10-na-DONALDAhttp://"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232257-PIERWSZY-PRZEPIŚNIK-i-PSIO-KOCIE-ZAKŁADKI-hand-made-do-1-10-na-DONALDAhttp://[/URL] i jakby ktoś mógł go trochę poreklamować, przy okazji ludziska o Donaldzie się dowiedzą ...[/QUOTE] Super, że już tylko 100zł do uzbierania zostało :)
  18. [quote name='Mika31']przystojni panowie :loveu:[/QUOTE] Oj tak :) :) :)
  19. Ale piękna z niej suńka :D to nie ten pies co kilka miesięcy temu!!! :)
  20. I tak to są duże postępy jak na Goyę :)
  21. Jak fajnie, że Marco robi postępy ;)
  22. To budy już chyba nie ma? :eviltong:
×
×
  • Create New...