[quote name='Rudzia-Bianca']Deklaracje są stałe , część na pół roku, część na rok , ale minimum pół roku na razie jest . [COLOR=#ff0000][B]Brakuje 100 zł deklaracji , to już tak niewiele ...[/B][/COLOR]
A ja przypominam o bazarku dla Donalda - trwa do 1 października ... są jeszcze jakieś fanty bezdomne ;)
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232257-PIERWSZY-PRZEPI%C5%9ANIK-i-PSIO-KOCIE-ZAK%C5%81ADKI-hand-made-do-1-10-na-DONALDAhttp://"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232257-PIERWSZY-PRZEPIŚNIK-i-PSIO-KOCIE-ZAKŁADKI-hand-made-do-1-10-na-DONALDAhttp://[/URL]
i jakby ktoś mógł go trochę poreklamować, przy okazji ludziska o Donaldzie się dowiedzą ...[/QUOTE]
Super, że już tylko 100zł do uzbierania zostało :)