Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Ciotki, jak Misiek przejdzie pod Skrzydła Emira to ja wystawiam allegra cegiełkowe Emirowi, o taka: Zmasakrowana łapa, wypalone oczy, psie ofiary.. (725206658) - Aukcje internetowe Allegro
  2. Norku, niech się wreszcie los do Ciebie uśmiechnie!
  3. [quote name='Biafra']Też mam taką nadzieję. Wiem, ze to daleko, ale zapowiada się super domek. A niełatwo jest wydać taki komplecik :shake: One są jak klony, bardzo bym chciała żeby mogły razem żyć.[/quote] Dokładnie. Dlatego musi się udać!
  4. :loveu::loveu::loveu: przecudownie :loveu: Fafi, tylko grzeczny bądź w nowym domku!
  5. Piękne, wzruszające zdjęcie...
  6. Pamiętam o ogłoszeniach dla Marsa, jak znajdę czas to napewno będą. Jak z finansami Bounty?
  7. Co za ludzie... takiego psa nie chcieć!!! :angryy:
  8. Dobrze, że choć jeden będzie mieć domek. Jak narazie.
  9. Zapisuję sobie wątek. Ciotki, to jaką podjęłyście decyzję? gdzie sunia jedzie? Bo to, że nie może tam zostać gdzie jest jest akurat oczywiste :( bidula :(
  10. Biedactwa :( czy można im coś podesłać?
  11. Może akurat Kornelia dotrze do ludzia przez ekran tv :razz::razz:
  12. Jaka radość, że sunia ma się tak świetnie, że ma super rodzinkę :loveu::loveu::loveu:
  13. No to cudownie :loveu::multi: Velo się zaklimatyzował :lol::lol:
  14. Ciotki, jaka akcja :crazyeye: chyba szybszego transportu nie widziałam :p Molly, kochana, mam nadzieję, że jedziesz po nową szansę :loveu:
  15. Ciotki, ja też jestem u biedaka. Czy on jest zapisany do jakiegoś hotelu? Słuchajcie, to allegro jakie jest? zwykłe/ wyróżnione? Popracujcie trochę nad grafiką allegro, ładniejsze będzie więcej ludzi przyciągać. Ile ma ogłoszeń psiak?
  16. Koszta są ogromne - 2 tysiące :-o Czy Wy jesteście jako Fundacja? bo jeśli tak to mogę wystawić allegro cegiełkowe. Co się dzieje... policja musiałaby ścigać...policję...
  17. Jestem. Ciotki, to podejmijcie rozsądną decyzję, dobrą dla Czarusia. Goniu, wstrzymajmy się jeszcze chwilę.
  18. [quote name='gonia66']JA swoją Ciapunie zakopalam...zawinęlam w piekne- wakacyjne reczniki, wyścielilam pudelko nastepnym ręcznikiem...przykryłąm ją innym pudełkiem--i ma grobek niedaleko mojego domu i swojej Mamusi:-(:-(:-(:-(..niechby mi ktos zabronil pochowac...:mad: KAjtulinko nasza...tak smutno bez Ciebie...:placz::placz:MAm nadzije, ze Moja Ciapulinka i reszta Naszych Kochanych Skarbów dogomaniackich, juz sie Tobą zaopiekowały... CIAPULINKO- OD 12 DNI POZOSTAWILAŚ MOJE SERCE W BÓLU:-(:-(:-( goniu, ja też zakopałam mojego Bursztynka... serce mi i tak pękało, a chyba by pękło jakbym nie mogła go zakopać... został pochowany owinięty w swój ulubiony kocyk, z ulubioną zabawką gumową przy główce :-(:placz:
  19. Mam fakturę z leczenia Perełki, zaraz ją wkleję tutaj. Zapłacone 90zł, więc ze 150zł przelanych z katowickiego konta zostało 60zł.
  20. :placz::placz::placz: nawet mi nie mów...:-(:-(:placz:
  21. Biafro, to dla niej szansa, więc jakby się udało to by było super!
  22. :-( Moria, czy Kajtek został gdzieś zakopany czy spalony?
  23. :lol: Dagusia, królewna, jeszcze trochę i poczuje się jak na swoich włościach :razz: ciotki, może spróbować ją dać do jakiejś gazety??? może znalazłoby się jakieś starsze małżeństwo, które przygarnęłoby dziewczynkę? Dzisiaj przelewam 250zł za 1 miesiąc hotelowania.
×
×
  • Create New...