Jump to content
Dogomania

korek221

Members
  • Posts

    2209
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by korek221

  1. "Robaczki" hooop
  2. słodka kiciunia :loveu:- oby szybko znalazła wymarzony domek
  3. Boże...to straszne:(:(:(:(:(:(:( (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
  4. Kacperutku Ty moja kluseczko koffana - cudny jesteś:loveu::loveu::loveu: Evciu strasznie przykro z powodu białej sunieczki:-( ale przynajmniej odejdzie w domku... Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia przesyłam Wam prezencik : [URL]http://www.jacquielawson.com/preview.asp?cont=1&hdn=0&pv=3169996[/URL]
  5. ślicznotek jak whiskasik wygląda
  6. Kacperusiu Dla Ciebie buźki w różowy nosek, dla Evci uściski a dla bialutkiej sunieczki delikatne głaskanko po brzusiu:loveu::loveu::loveu::loveu:
  7. śliczna puciatka - wygląda jak moja Kicia:loveu:
  8. piękna poducha z tego kiciusia:lol::loveu:
  9. ale ma kotecek rozmarzoną minkę:loveu:
  10. Ingusia hooop na górę :)
  11. Cześć Kacpereczku :) buźki w nosek:loveu::loveu:
  12. co z Kicią - znalazła się??
  13. Cześć kotecki w moim ulubionym kolorku:loveu: Szkoda , że jesteście tak daleko....gdybym miała jeszcze pewność ,że Ebisia polubi moją Kicię z wzajemnością to pewnie już by była "moja...
  14. nie wierzę...ruda koteczka????:crazyeye::crazyeye: to rzadkość...-mam nadzieję,że domki będą się o nią tłuc aż miło:mad::loveu::loveu:
  15. Malutka trzymam mocno kciuki:kciuki::kciuki::kciuki:
  16. Jak się czują bąbelki?
  17. Kiciusiu tak się cieszę :):multi: wszystkiego dobrego Ci życzę w nowym domku:multi:
×
×
  • Create New...