Jump to content
Dogomania

korek221

Members
  • Posts

    2209
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by korek221

  1. Z pieknego Szczyrku lecą 2 stosy głasków i fura buzialków dla Kacperulka i reszty kocio-psiej mafijki :calus::calus::loveu::loveu::loveu::loveu:
  2. Kacpereczku jesteś przesłodziak:loveu::loveu: Filemonek jest powalający na tym parapetku,kitek 3-łapek ma przepozę spankową:lol: ale Kacperutek zwędził mi na amen serducho:loveu: Jak sobie przypomnę go na początku leczenia...to bylo ćwierć półżywego kota:-( a teraz jest półtora kotecka:crazyeye::loveu: Evciu życzę duuuuuużo zdrówka
  3. żegnaj Kiciu (*)(*) już nic Cię nie będzie bolało...
  4. cześć moje słodkości rude:loveu::loveu::loveu: co słychać?
  5. jak mogło durne babsko powiedzieć że kitek jest brzydki??:crazyeye::angryy::angryy::angryy: jest śliczny tylko bardzo smutny,chory i zrezygnowany...:(biedactwo:-( zaciskam kciuki bardzo mocno za zdrowie Kitusia.
  6. Sweet jest przesłodka z tą pałką w miseczce - moja Kicia jak była malutka to też zasypiała z łepkiem"bele gdzie"...:lol::loveu::loveu:
  7. u nas w tej chwili przebłyskuje słońce ale już mnie w radio"pocieszyli" że po południu znowu będzie "kipiało"... bleee
  8. Jestem na wezwanie Tofikowej....na razie jestem spłukana ale zapiszę piesiulka i będę podnosić...
  9. Tak mi przykro...Kiciusiu(*) Ptaszku(*):-(:-(:-(:-(
  10. podnoszę wysoko...
  11. Cześć kiciulko - jak się dzisiaj czujesz bidulko? Co za cymbał nie zabezpieczył okna:angryy::angryy:?
  12. witaj słodziuszku - trzymam kciuki za twoje oczęta:loveu:
  13. śpij spokojnie kiciu...już nic cię nie boli...(*):(:(
  14. malutkiego kotecka powinien chyba wet zobaczyć bo na moje oko to zaczyna się koci katar a to przeświństwo...
  15. Cześć Zenulku - wybacz że jak zwykle jestem spłukana...aż wstyd..:( buźki w nosek ślę...
  16. Cześć Kitek - jak się masz?:loveu::loveu:
  17. Tołdiczku słodzialku śliczny kuruj się - ślę buźki w Twój zastrachany pysiek
  18. no nie... już nawet"kropeczki" są w schronie??? świat się kończy:-(:-(
  19. Jezu.....:placz::placz::placz::placz: za co???? za jakie grzechy taka męka???
×
×
  • Create New...