[quote name='paniMysza']widziałam wczoraj tego psiaka na facebooku. bidulinka. moim zdaniem pod grzywke mozna podciagnąć. ale ma tak oryginalną urodę, że w sumie to psiak dla konesera, niekoniecznie grzywaczolubnego:) jakby ja ładnie ostrzyc, wykapać... tylko ten wiek. ale mi szkoda tych wsyztskich psiaków, szczególnie stareńkich:([/QUOTE]
dziekuje za szybciutka odpowiedz......ona mi na starowinke nie wyglada, ma takie blyszczace slepka.....