o ! z tym badaniem moczu byloby super.......ale podejrzewam ze to wszystko jeszcze poschroniskowe, zwiotczale miesnie skorczowe i wogolne wszystkie miesnie slabe...
pozdrawiamy :)
dzieki lika, a z jej siusianiem jezeli nie ma podloza patologicznego to sie wyprostuje o to sie nie martwie, czy ona duzo pije ???...ponad norme, wiecej niz inne psy ?
ciesze sie ze mala ma tak dobrze.....taka slodka jest :)
jaka chudzizna......w srode wysylam welniane ubranko, mam nadzieje ze bedzie pasic, jak by nie to zrobie wieksze.......to prototyp......tz dostal ataku smiechu jak to to zobaczyl.....nie wiem dlaczego :) no moze ciut modernistyczne jest.....
oj, wszyscy ja rozpieszczaja jak widze......a co to za zastrzyk ? lika, ile ona ma w sumie tych zabkow, mozesz sie weta zapytac.....czy moze jesc suchy pokarm ?
pozdrawiamy
co slychac u panicza ? malawaszko trenuje robienie sweterkow, wymiez Dzordza.. obwod szyi, dlugosc do ogona, dlugosc lapek przednich i tylnych obwod klaty, to zaczne mu dziergac a moze wyjdzie nawet ubranko :)
zobacz na Kredce :)
a tu spanko, Hundis lubi spac z Koteczka bo ona bardzo grzeje :)
[IMG]http://img.secretpicdump.com/original_15828_6ec0e_foto0141.jpg[/IMG]
a Kredka, krolewienka na kanapie :)
[IMG]http://img.secretpicdump.com/original_15829_3708e_dsc1533.jpg[/IMG]
[IMG]http://img.secretpicdump.com/original_15827_5aa3e_dsc1663kopie.jpg[/IMG]
a to Hundisiek w sweterku wlasnorecznie przezemnie wydzierganym :) troche wyszedl za maly i proporcje tez ale to prptotyp :)
i nie widac ze dziewucha skonczyla 15 lat :)
[quote name='lika1771']Wieso jak uzywac tego mydelka?[/QUOTE]
ja odcinam po kawaleczku i mydle na psiaku, chwile czekam aby zadzialalo i splukuje.....nie biore calego mydelka, bo nawodnione nie trzyma dlugo i sie psuje, dlatego kawaleczki, jest dobre takze dla ludzi z ackne......