Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Dobranoc... Pachciu trzymaj się... Postaram się coś jeszcze mu wysłać na leczenie.
  2. No dobra, to może sama skoordynujesz tą akcję albo pomozesz dziewczynomz Elbląga.
  3. Pachciowi się poprawia - to jest ważne i wierze że nie odpuście a Pachcio wyzdrowieje. Niepotrzebne te emocje...
  4. Bidulku trzymaj się...
  5. Wysłałam 30 zł na podae konto... Tyle tylko mogłam:oops:
  6. :( beznadzieja.... Napiszcie chociaż jak on w schronisku sobie radzi...:(
  7. Chciałam coś wyjaśnic bo zostałam chyba źle zrozumiana - ja nie mam żadnych zastrzeżeń do działań osób opiekujących się Pachciem ani do działań schroniska.
  8. Dokładnie... teraz trzeba też pomóc psiakom z zalanych terenów. Dziewczyny jestem z Wami!
  9. "Najłatwiej" tak pisać...:shake: A ja tam wiem że będzie dobrze i czekam az coś się pojawi. Podziwiam dziewczyny za to co dla niego robią i robiły! Bo nie jeden już by zwątpił.
  10. Jak mnie tu długo nie było.... Przepraszam Haliku :(
  11. Fajnie że jesteś... Takich dwóch jak nas trzech to nie ma ani jednego :D
  12. ...i tak nie miałam swobodnego dostępu do netu a jak już się ostatnio dorwałam to - wybacz Sed - zapomniałam do ciebie zajrzeć:oops: Dalej cisza?:shake:
  13. Już mi ręce opadają... :( :( :( Tak tu cicho....
×
×
  • Create New...