yumanji
Members-
Posts
3824 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by yumanji
-
Juz pedze po truskawki!
-
Ogorki zabijaja w tym roku.Nie slyszalas?
-
[quote name='Dzika_Figa']A nie, wcale się nie przejmuję ;) Jeden chłop mi wystarcza To co, dieta? Będziesz go teraz karmić suchym chlebem? :diabloti:[/QUOTE] Tak,takim dla konia...
-
Rudus ma swoje miejsce w ogrodzie pod brzozami i siedzi w cieniu.Na poczatku sobie lazi,wacha,troche go chlopaki "maltretuja",tzn takie dwa roczniaki ,Wilczus i Collin,oblizuja go po pysku,skacza na niego,ale on to lubi.A kiedy sie zmeczy,to sie kladzie pod tymi brzozami na trawie i sobie podsypia.Moje dzieciaki go co jakis czas potarmosza,on lubi,o dziwo,takie dosc energiczne pieszczoty. Jest przeszczesliwy,bo duzo mamy ostatnio swiezego,mielonego miesa,wiec tez troche przybral zbytnio na wadze.Uwielbia kurze lapki,ktore kupuje na kilogramy i rozdzielam dla wszystkich.Trzeba uwazac na palce,bo Rudus jest malo delikatny.
-
Nie przejmuj sie...ja tez nie mam propozycji matrymonialnych... U Nas juz prawie wakacje..Laps cale dnie spedza w ogrodku...przytyl chyba za bardzo,lasuch wstretny...nic nowego generalnie...
-
Ja zagladam.
-
Bo zycie na wsi plynie spokojnie...czasem tylko chwilowa burza.Tajga ma faceta,chatke z drewna,ustabilizowane zycie rodzinne ...o czym tu pisac? A ...karma dzis doszla..dziekujemy...
-
Biały pogryziony! po ponad 1,5 roku w hotelu nareszcie w swoim domu:)))
yumanji replied to anett's topic in Już w nowym domu
Za oddanie krwii jest 3 kg,nie wiem ....250 plus karma,wiec jakos to policz,ok?ja jade ledwo wyzdrowialam to jedna noga na Dniu Matki,a zaraz pedze do W-wy na smutna ceremonie pogrzebowa. -
Bita, głodzona ONka na łańcuchu! Już szczęśliwa w swoim domu :).
yumanji replied to milka74's topic in Już w nowym domu
Lucy ok,tyroche chyba rozrabia,bo Pani mowila,ze wlazi i myszkuje po kuchennym blacie.Poza tym Pan tyera pracuje w domu,wiec Lucinda lata po ogrodzie i wpada co jakis czas sprawdzic,czy Pan dalej jest. -
Skinni powrót z adopcji !!!!Komplentny brak kasy !!
yumanji replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
[quote name='milka74']Mocno zakręcona jestem a i na dogo bywam teraz tylko z doskoku i czego się tu dowiaduję :huh: , Skinny pomieszkuje u Jumy :iloveyou:[/QUOTE] No u Yumy,a co?Skinni ok...zaczynamy sie lubic,pieszczoch jest okropny. -
Przyszlo 130 zl za perfumy,dzieki.
-
Tak.130 ZL.
-
[quote name='Bonsai']Dzisiaj podobno poszedł przelew - powinien być dziś lub jutro.[/QUOTE] Sprawdzilam teraz wlasnie,pieniadze sa .
-
Biały pogryziony! po ponad 1,5 roku w hotelu nareszcie w swoim domu:)))
yumanji replied to anett's topic in Już w nowym domu
Doszla,dziekujemy....troche mnie nie bylo.bo koszmarnie sie prtzeziebilam. -
[quote name='bric-a-brac']Yuma, wiesz, że w sobotę jest psia impreza w G-nie? Jak nie mas planów, może skorzystasz, zawsze to jakaś szansa na adopcję... [URL]http://www.grajdol.pl/garwolin_3369_i_ty_mozesz_pomoc_zwierzetom___festyn,4[/URL][/QUOTE] Wiem,wiem....wczoraj bylam w "miescie" i widzialam plakaty.Ale dzieki...a Ty sie wybierasz?
-
[quote name='Bonsai']yumanji daj proszę znać gdy na Twoim koncie pojawi się wpłata od oktawi6, bo trzeba będzie jej wysłać perfumy.[/QUOTE] Na razie pusto.
-
Fuks - ponad 1 tys. złotych na minusie! Nie ma domu, nie ma kasy...
yumanji replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Dingo siedzi razem z Fuksem,troche ma chlopak boja,widac po minie,ale w sumie jest ok.Probowal podskakiwac,ale Fuks warknal i sie ogarnal chlopaczek. -
Kto ,jak kto,ale akurat Dusty mial sporo zdjec i to roznego rodzaju.I dobrych technicznie rowniez.Po prostu ciezko wyadoptowac doroslego pieska o tak niepozornym wygladzie.
-
Fuks - ponad 1 tys. złotych na minusie! Nie ma domu, nie ma kasy...
yumanji replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Pozycze na dniach od kogos aparat i zrobie zdjecia.Na razie jestem chora,na antybiotyku,a i tak obrabiam psy na okraglo,a w czwartek jade do Radomia odebrac z trasy kolejnego psa.Tak ,jak mowi Koosiek,zapraszam serdecznie do siebie w odwiedziny,szczegolnie z aparatem fotograficznym. -
Biały pogryziony! po ponad 1,5 roku w hotelu nareszcie w swoim domu:)))
yumanji replied to anett's topic in Już w nowym domu
U bULLINKA w porzadku,a o zdjecia trzeba spytac Bonsai,ale nie wiem,czy nie zapomnielismy. Chcialabym prosic ,zebys uwzglednila w rozliczeniu koszt 15 zl za paliwo. -
Fuks - ponad 1 tys. złotych na minusie! Nie ma domu, nie ma kasy...
yumanji replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='gadzia']A ten boks to jakiej wielkości? Czyli daw psy w jednym boksie za 600 zł?[/QUOTE] Boks ma ponad 10 m kw. -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
yumanji replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lili8522']Ja pytałam jakieś pojedyńcze osoby z których odpisała mi tylko Kikou jak juz tu pisałam że weźmie psiaka w ostateczności. Także potrzebne jest ktoś kto będzie uparcie dążył do innych osób[/QUOTE] Pisalas do mnie,pojawilam sie na watku...wydawalo mi sie,ze pies nie ma zadnych deklaracji poki co,wiec pytalam o jego stosunek do innych psow,zeby ewentualnie umiescic go w kojcu z drugim ,niedowidzacym psem,co obnizyloby koszty.