yumanji
Members-
Posts
3824 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by yumanji
-
Sznupka spod Śmietnika zamieszkała na salonach i ma dom
yumanji replied to konfirm13's topic in Już w nowym domu
[quote name='sybisia']A Malawaszka wie o nim? Strasznie długo bieda siedzi na Paluchu :-([/QUOTE] Nie wiem,przekleilam z FB ,ma10 lat.,ale jakby go zrobic to ladny facet bedzie. -
[quote name='dexterka']ja nie sugeruje ze byl bity tylko ze wielu przedmiotow z zycia codziennego nie zna. no bo niby skad ma znac. dzisiaj np zwial gdzie pieprz rosnie gdy zobaczyl tesciowa na rowerze. dluga i zmudna socjalizacja przed nami , ale musi sie udac wyprowadzic go na prosta :-)[/QUOTE] ...tesciowa na rowerze...ho,ho..:crazyeye:strach sie bac:lol:
-
Sznupka spod Śmietnika zamieszkała na salonach i ma dom
yumanji replied to konfirm13's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Pewnie się Krysia nie obrazi, ale Paluch na dt nie wydaje psów... A to sunia, czy kawaler?[/QUOTE] To jest Pan. -
Dajcie chwile,mam lawine rzeczy,napisze,ogarne wstawianie fotek itd itp:lol:teraz jade kombinowac slome.
-
Sznupka spod Śmietnika zamieszkała na salonach i ma dom
yumanji replied to konfirm13's topic in Już w nowym domu
Krysiu,nie obrazisz sie?takie cos biedne siedzi 7 lat na Paluchu : [IMG]https://m.ak.fbcdn.net/scontent-a.xx/hphotos-prn2/t1/1508047_601938593214959_1149599436_n.jpg[/IMG] -
[quote name='Radek']No pewnie, słonko jest dobre na stare kości:)[/QUOTE] No wlasnie,zrobilo sie zimniej od kilku dni i Szaman gorzej to znosi.Noce sa zimne,wyrazniej kuleje ,no i przednia lapa tez.Musimy cos mu podac przeciwbolowego,dopoki znow nie bedzie lepiej.
-
[quote name='Gusiaczek']Witaneczko u Szamana i reszty Towarzycha :)[/QUOTE] Witaneczko:lol:
-
[quote name='Marycha35']Dobra, wszystko gra, FIGU DZIĘKÓWECZKA OGROMNA ZA POMOC:):):) Figu zgodziła się przejąć fanty, w przyszłą sobotę, nie tę najbliższą będzie w Katowicach. DODA, JAK FIGU PRZEJMIE FANTY, PODAM CI NA PW NR JEJ TELE, SKONTAKUJ SIĘ PROSZĘ I USTAL SZCZEGÓŁY KATOWICKIE:) Asik oby kupa kup kasiorrry z tego bazaro była;)[/QUOTE] To ja mam kupowac??:crazyeye:
-
[quote name='Doda_']Ok,marycha :) tylko nie wiem czy w sobote 8-go dam rade pojechac do katowic po te fanty. Moze byc np niedziela?[/QUOTE] ...marycha...he,he:cool3:
-
[quote name='konfirm13']Wszystkie psiaki piękne - Alfi - też. Biedak wygryziony - przypomniałam sobie naszą śp. ONkę(w typie), która "za nic" nie mogła sie pogodzic z "reorganizacją" stada.......też miała takie łapiny :( Blablador czarny - chyba młodzik? - a kufa, nie całkiem blabla ;). A dzieci Elzy - piękne. Płowe :) Malince uszka leżą, czy - stoją(w mamusię?). A to białe, duże, kudłate - też Elzy?[/QUOTE] Blablador.....no wlasnie:lol: mlodziutki,uczymy sie chodzic na smyczy. Biale i kudlate tez Elzy,mialo byc dla mnie dodogoterapii,ale chyba nic z tego nie bedzie...zadzior. Malince uszka stoja,a koncowki klapniete.Te dzieci zaczynaja jakos wygladac .Sa tylko mniejsze od Elzy,tak lekko ponad kolano-sredniaki. Reszta zdjec moze jutro,bo dzis slonca nie dali. A Malina rzeczywiscie wyrosla,Marycha:lol:
-
[quote name='Marycha35']Pyszczki kochane w tej misce:)[/QUOTE] To miska z woda,bo juz jedzeniem sie Szaman nie podzieli z nikim.
-
Skinni powrót z adopcji !!!!Komplentny brak kasy !!
yumanji replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Mielismy dzis znow robic zdjecia(wczoraj obfocilam szesc psow),ale dzis pochmurnie.Mam nadzieje,ze jutro sie uda. -
Skinni powrót z adopcji !!!!Komplentny brak kasy !!
yumanji replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agucha']Był chociaż jeden telefon z ogłoszeń?[/QUOTE] Nie wiem,ogloszenia sa na dziewczyny z Fundacji. -
Skinni powrót z adopcji !!!!Komplentny brak kasy !!
yumanji replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Skini zostal porzadnie odrobaczony,trzy dni pod rzad[B] Aniprazolem.[/B] -
[quote name='bric-a-brac']A się amstafowi na łapach przednich zrobiło? Chyba się już trochę zaprzyjaźniliście z nim :)[/QUOTE] Sie powygryzalo.Alfi mial taki kiepski okres,kiedy bylo b zimno,on na 100 % byl domowym psem,byl tak nieszczesliwy,ale jest niefajny do innych psow i nie mam ,gdzie go wrzucic.Teraz jest zdecydowanie w lepszym humorze,mysle,ze okres adaptacyjny za nim.[B]Nie mam tylko zielonego pojecia,jak to ogarnac od strony finansowej[/B].Trzeba go pzrede wszystkim[B] wykastrowac[/B],to podstawa.No i chcialabym mu zrobic[B] morf z biochemia,[/B]bo to nie jest mlody pies(ogladalam paszcze w srodku). Ktos go wyrzucil ,a mogl np go sprzedac,boje sie,ze cos mu tam jest .
-
On sie nie "naprawi"...to za dlugo trwa,po prostu bede musiala stworzyc mu warunki,zeby sobie zyl po swojemu.
-
Jedno na razie,walcze z netem na wsi. Szaman dziewczyny traktuje,jak zlo konieczne.Jedyna chyba korzysc wg niego to to,ze sie wkicil do ich budy,bo ma b szerokie wejscie i latwiej tam mu sie widocznie ulokowac.Reszta jutro. Dzis siedzialam 20 min w kojcu,metr ode mnie miska z zarciem,a Szaman stal i czekal,kiedy sobie pojde.Chcialam mu zrobic zdjecie.Przegralam te bitwe.