Moze zajrzycie-czarny on-kowaty z WWy w potrzebie,dziewczyny dopiero zalozyly watek.Ma miejsce w hoteliku,jest zagroz ,ze go wywioza do schroniska,zwinela sie budowa ,pies zostal.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251628-KRUCZEK-pracowa%C5%82-dla-ludzi-ca%C5%82e-%C5%BCycie-zamiast-godziwej-emerytury-EKSMISJA-!?p=21956969#post21956969[/url]