Jump to content
Dogomania

gonia66

Members
  • Posts

    12998
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by gonia66

  1. Nie bedę nawet tego czytała dokładnie- bo sie nie da- tytuł Elaboratu- GONIA66 Jedno napisze- rozliczylam sie co do złotóweczki bezpośrednio z osobami, ktore wpłacały do mnie pieniązki w ostatnim czasie i ktore robiły wpłaty jednorazowe. Robiłam rowniez systematycznie do zeszłego miesiaca dokładne rozliczenia pieniązkow, jakie do mnie wpływały tu, na wątku Jeśli moderator zażada dodatkowego rozliczenia- wkleję tutaj ponownie. Odnosnie rozliczeń, skoro o tym mowa: Gdzie są Twoje rozliczenia Ivette?? Swiat nie jest "moim" pierwszym psem na dogo..pomagalam w umieszczaniu wielu staruszkow w hotelikach i płatnych DT, ktore często sa bardzo chore. Stawka za pobyt takiego psa wynosi od 250 - 300 zł. Ale zasady sa jasne- to sa płatne DT czy hotele, ktore odporowadzają podatki, ktore z opieki sie utrzymuja. Zawsze tez takie psy obejmujemy opieką wet (tzn leczone sa na nasz koszt)...nigdy chyba dotąd "moim psom" nie zdarzylo się, aby na leki wspomagające i opiekę wydać ok 2500 zł...- chyba, że pies jest bardzo chory. Ale z tego co wiem Swiatuś nie jest? Z tego co wiemy tu wszyscy- Swiatus ma opieke i jedzenie gratis od Ciebie (dlatego jest dożywotnio)..reszta kosztów to leczenie..Prosze więc o konkretne rozliczenie i udokumentowanie na co idzie co miesiac 250 zł? Moja córka tez ma na DT bezplatnym psa juz ok miesiaca (za jedzenie i leki)..na jedzenie dostala 25 zł a wszystkie leki, wizyty u weta sa dokumentowane i dopiero na tej podstawie jest wyplacana kasa... NA sterylke , poniewaz to wieksza kwota, ktora ustalila z wetką - dostala pieniadze przed-ale rachunek bedzie na watek wklejony. GDzie tu na wątku jakies rachunki? Minął rok..moze pora pokazać, jak nasze ciężko zarobione pieniążki zostały rozdysponowane? Albo przestac sie nazywac bezplatnym DT..??
  2. NA wątku szczotka tez słuch po Arktyce zaginął..:( MOże zadzwoń Irenko do Niej?? Moze neta nie ma..??
  3. Kama , rozumiem, że to jest ogłoszenie np. do Allegro?Mnie tam sie podoba...w tekście tez nie widze nic złego i "nie teges", ale ja tam sie na tekstach nie znam:) Jedynie popraw, bo Szczocio juz nie mieszka w Toruniu(cioteczka Arktyka się przeprowadziła), a napisz, że w okolicach Torunia, w DT...:) Zdjęcia będa niebawem od Ilonki- na pewno nowe i ładne, choć te ktore są, sa bardzo piękne:) W ogole to SZczocio jest naprawdę slicznym psiakiem- faktycznie, aż dziw bierze, ze jeszcze nie ma domku...MAm nadzieję, że to sie niebawem skończy:) MAm tez nadzieje, że to dopiero początek nowego etapu w zyciu Szczotka...juz cioteczka Maryś55 się o to postara, razem ze stałą ekipą chłopaka- ktora wiernie przy nim trwa, bez względu na to, w którą stronę wieją "wiatry":);)
  4. [quote name='irenaka']Na bieżąco już nie dzwonię do Patuli, bo stałam się mocno upiorna z telefonami;).[/QUOTE]Ty Irenko- upiorna..??:o TO chyba musialabys mnie widziec rano;):D
  5. Uwielbiam DIFciu te Twoje opisy Alfika, bo zawsze usmiecha mi sie gęba do monitora jak je czytam.. ten charakterek ALfisia mi sie nawet podoba:) Przez cale lata wyobrazalam sobie ten "charakterek" całkiem inaczej..Mysle, że ALfika trzeba znac, ale bron Boże z eby mu pokazac, ze się go boi...on musi wiedziec, kto rzadzi w domku- moze i nawet powinien miec "swoje zdanie" i pokazywac czego sobie nie zyczy- jak najbardziej...ma do tego prawo...:) NAsza tymczasowiczka Betki, tez non stop pokazuje zabki- warczy, chrumka, jak tylko cos jej sie nie podoba;) Trudno- charakterek musi być:):)
  6. [quote name='andegawenka']Post 15:-([/QUOTE] Ups...faktycznie- sytuacja nieciekawa..:( Amorek potrzebuje duzo kaski na CITO... Poprosze o numer konta, przesle zadeklarowaną kwotę...niestety jest to jednorazowa wpłata...:(
  7. Zajrzałam tutaj i nie moge uwierzyć- zdjecia na pierwszej i te focie powyżej:o Bylam penw na 100% ze to jest jakis inny psiak:) Smabus jest prześliczny! Mysle, że znajdzie domek na reszte zycia , bo z tego co widac na fociach- to normalny tulaczek jest:) JAk chłopaczek stoi z finansami?Ma komplet deklaracji na DT??
  8. Zaprosiłą mnie na wątek cioteczka eski:) NApiszcie mi dziewczyny(bo na pierwszej chyba nie ma), jak wyglądają finanse dziadzia??MA juz komplet deklaracji? JA chętnie wspomogę Amorka jednorazową kwota 30 zł ze skarbonki psiaka, ktory deklaracji juz nie potrzebuje bo ma kopmlet, a zostalo nam troche pieniazkow i postanowilysmy je z cioteczkami ktore wysylalay mu pieniazki(miedzy innymi cioteczka eski wlasnie:))rozdysponowac na pisaki w potrzebie na CITO...Nie czytalam calego wątku, ale z ostatnich stron wynika, ze AMorek do takiego grona nalezy, więc jesli sie myle, to mnie sprostujcie, a jeśli nie- poprosze o nuemr konta do wpłat dla chlopaka:)
  9. No to jestem i ja:) Lidzia mnie tu "zawołała", poniewaz tak sie składa, ze mam troszke kaski do dypozycji po piesku, ktory nie potrzebuje juz naszych pieniazków (bo ma komplet).Zdecydowalismy,ze te pieniazki bedziemy dzielic na psiaki potrzebujace pomocy na CITO:) Myslę, że sunia do takich psiakow nalezy, więc moge Jej wysłać 40 zł ze skarbonki. Poprosze więc o numer konta do pzrelewu:) Trzymam kciuki za pieski i za bardzo dzielny domek, ktory tak pięknie się nimi zaopiekował...Pozdrawiam
  10. [quote name='ilon_n']Kochani zwracam się z wielką prośbą o jakiekolwiek wsparcie .. finansowe, bazarkowe, rozsyłkowe itp dla Aresko i Nelli .. potrzebujemy zakupić dla nich karmę oraz pokryć koszty weterynaryjne dla Nelci .. Proszę wszystkich gorąco o pomoc!![/QUOTE]NO więc włąsnie..nasz Aresko i nelcia tez, są na bezpłatnym DT, sa szczęsliwi i bezpieczni, ale o karmę i weta musimy zadbac my sami...CZy ktoś mógłby zrobic albo zna kogoś, kto mógłby zrobić bazarek dla psiaków? Musimy zebrać troszkę pieniązków, nie mozemy z tym zostawić Ilony... Ja mogę wesprzec drobną kwotą(15 zł) ze "skarbonki", jaka mam po innym psiaku, który nie potrzebuje juz naszych pieniazkow, bo ma komplet deklaracji...niestety to jest dużo za mało...potrzeba więcej i zbierzemy- prawda cioteczki??
  11. [quote name='marysia55'] Nie ma to jak zgrana załoga mówiąca jednym głosem.[/QUOTE]I do tego czynne telefony i "bezpłatne" abonamenty:p:D JAk będą ładne focie to na pewno ogłoszenia przyniosa efekt...tylko koniecznie trzeba zmienic dane kontaktowe (jeśli oczywiście są na nieodpowiedniego człowieka, bo tak czytałam ostatnio, ale moze się mylę..)..
  12. [quote name='Aimez_moi']Cioteczka Ilon_n.....:) to tez Aniolek z watku Aresa......:)[/QUOTE] I chyba z Torunia:) Zaraz postaram się zorientować...tylko musze rodzina nakarmic i usiasc spokojnie do kompa...bo teraz to tak z doskoku jestem... EDIT: Przesłąłam numer telef Arktyki do Marysi55 Z ILonka jestem po rozmowie telefonicznej:) Ruszamy więc powolutku do przodu:)
  13. Dziewczyny- u Arktyki mamy tez "naszego" Kubusia...."zniknęła" z watku faktycznie 4- stycznia, po tym, jak napisala, ze poejdzie z Kubuniem do weta...wiec coś musialo sie wydarzyć (moze wlasnie z netem), zdjęcia Kubusia rzeczywiście się pojawiły chyba tylko raz...ale ktos chyba ma telefon do Arktyki...musze pomyśleć... Zdjęcia teraz to podstawa...bo aby dom się znalazł, tak, jak pisze kama- muszą byc dobre i łądne focie... MOge poprosic cioteczke Ilon_n , moze znalazlaby czas na podjechanie do Arktyki, jesli to w miare blisko...??
  14. [quote name='marysia55']jasne :lol:.... nie ma co je stresować i tłumaczyć, że nie wolno:evil_lol:[/QUOTE] DOkładnie, juz dośc stresów w życiu Alfika:p teraz chłopak musi być wyluzowany i odstresowany:):p
  15. [quote name='ilon_n']Goniu, i jak się masz po świętowaniu??? Ja powoli wracam do formy ;) czy bazarek na którym zamówiłaś pakiecik jest jeszcze czynny?? chciałabym zamówić kilka pakiecików dla innych psiaków .. może znasz jakiś aktualny??[/QUOTE]TAk ILonko- bazarek jest cały czas "czynny", mozna zamawiać:) Podeślę zaraz link, jak go odkopię:) Oby tylko był odzew....Aresko to naparwde fajny i ładniusi piesio- zasługuje na cudowny domek i będzie miał:):) Oj...impra sie udała- cały wczorajszy dzien świętowałam i noc (do 5.00 rano), więc dziś trochę mnie gnaty bolą;):p ALe co tam "gnaty"- jak jest co swiętowac, to trz świętować- nie ma bata:D
  16. [quote name='malibo57']Jaka jazda? Psy gryzą, bo od tego maja zęby:diabloti:[/QUOTE] HAhahah....kurna...zapomniałam- sory;):p JAsne , ze tak, jak se lubia to niech se gryzą:D
  17. [quote name='malibo57']Wiesz, Goniu, o "poprawczaku" nie zapomina się tak szybko - mam podobny przykład w domu. Wczoraj Adela zostawiła poważny ślad na łydce pana, który wszedł do domu za szybko? bez zapowiedzi? za duży był? Smakołyki od niego brała, i owszem:cool3:[/QUOTE] Oż kurcze...no to łądnie...dobrze, że Pan , jak sie domyslam- "swój"...w innym przypadku mogłaby byc niezła "jazda"... Biedna sa te nasze psiaki...noszą w sobie tyle...najważniejsze, że są bezpieczne...:)
  18. TO jak Marysia prosi, to ja sobie hopnę przed snem Szczotka:):)...tez czytam wątek od dłuższego czasu i juz nawet śmiać mi się nie chce(początkowo się śmiałam) z postawy użytkownika CajusJB....zenada w czystej postaci i koniec tematu (polecam lekture wątku Spajka z mojego podpisu, jak to CAjusJB stracił zaufanie do skarbnika i dlaczego :roflt:, wątku Aresa, Frania, ktoremu naobiecywał, oj...mogłabym wymieniac dłuuugo jeszcze, to tak na poczekaniu)...Wykasujcie nr CajusaJB z ogłoszeń, bo wg mnie szkoda ogłoszeń...a o nim samym mam nadzieję, mozemy już po prostu zapomnieć... MArysia porzadnisia zrobi tu błysk, bedzie przejrzyście a Szczotek z takimi ciotkami nie zginie i wierzę, że znajdzie domek jak najprędzej:) Trzymam kciuki:):)
  19. A ja przed snem zamelduję z radością, ze doszła wpłata od cioteczki malibo57- 50 zł:) Dziękuje bardzo, bardzo w imieniu Franusia, wszystkich cioteczek i wujaszkow i swoim oczywiscie tez:):)
  20. Tak, tak Martuś, wpisuj:) Juz mam numer konta, w poniedzialek beda pieniazki u Ciebie:) A Stivusiowi juz szepnij na uszko, ze odliczamy dni:):)
  21. Dostane numer konta dla dziewczynki, czy kaska nie jest potzrebna??
  22. Ogromnie piękne focie!!:) Aresko mega szczesliwy(jak my) szaleje sobie i juz chyba czuje ze los mu sie odmienil a Nelcia ma piekny rózowy nosio(mam slabosc do takich noskow) i jest śliczniutka:) W przyszlym miesiacu moge jej zsponsorowac tez pakiecik ogloszen, tylko trzeba tekst do ogloszen:):)
  23. [quote name='agata-air']Ojoj jaki ten Alf u Ciebie zagłodzony, zaniedbany hehhehe Coś pięknego :D[/QUOTE]Heheheh..czyli "zamienił stryjek"..;);):roflt: Zarty , żartami, ale jak patrze na Alfika to moje serducho topnieje...jak on pieknie uczy sie życia w stadzie, życia z człowiekiem..widać po nim, że jeszzce sie często przygląda, czeka, obserwuje....ciągle sie uczy...ale DIFciu chyba Twoją rodzinke to juz zaakceptował w 100%??CZy jeszcze zdarzają mu sie "chapnięcia"..?? Nie mogę w to wszystko uwierzyc, bo wydawało mi się tyle czasu, że Alfik to dzikusek, taki podwórkowiec "zabijaka"..a tutaj co widzę..??Jak się otwiera się i staje sie domowym, kochanym psiakiem...juz nawet prawie przytulakiem:eviltong: jestem mega szczęsliwa:):)
  24. Siedze i wyję....:(:(....czytalam ten tytul kilka razy dzisiaj ale w ogole nie zorientowalam sie ze to o tego Punia chodzi:(:(Jesoo..jak mi strasznie smutno!!:(teraz aż mnie zmrozilo jak kolejny raz przelecialam tytul i olsniło mnie, ze to chyba ":nasz" Punio!!:(:( Ja Go nie znałam..ale ciągle słysze Jego wołanie...pierwszy raz w zyciu dane mi było usłyszec "płacz psiego dziecka" wołającego swoją "mamusie"...i nie mogę tego zapomniec....:( Ogromnie mi smutno, wyjątkow mi smutno- jakoś dawno tak smutno mi się nie zrobiło dowiedziawszy sie o odejściu...pewnie dlatego, ze słyszałam ten płacz...ktory rozwalił moje serce...wiem, ze zył ostatnie miesiace szcześliwy i umarł szczęsliwy- zasnął po prostu...i to mnie pociesza..chyba nie mógł miec nasz Punio piekniejszej śmierci... renatko- przytulam...ale wiesz co??W tym bólu przyszła mi refleksja- ze mimo wszystko obdarzona jestes jakąs szczególna Łaska i chyba sw. Franciszek mocno za Toba sie wstawia...to juz kolejny psiak, ktory odchodzi w Twoich ramionach, ale ktoremu "nie musisz pomagac"..(bo wiem, ze to chyba boli najbardziej)...strasznie..ogromnie trudna masz misje...ale za TM jestes juz na pewno okrzyczana "świętą"...wielkie dzięki za wszystko, co robisz kochana.... Puniusiu....odpoczywaj i czekaj na nas.... [*] [*] [*]
×
×
  • Create New...