Jump to content
Dogomania

gonia66

Members
  • Posts

    12998
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by gonia66

  1. [FONT=Comic Sans MS]Przyjemnego szumu w głowie[/FONT] [FONT=Comic Sans MS] Wygodnego miejsca w rowie.[/FONT] [FONT=Comic Sans MS] No i może jeszcze potem, [/FONT] [FONT=Comic Sans MS] spokojnego snu pod płotem.[/FONT] [FONT=Comic Sans MS] Żeby pies z kulawą nogą [/FONT] [FONT=Comic Sans MS] Was nie oblał idąc droga.[/FONT] [FONT=Comic Sans MS] Dużo czadu i uroku [/FONT] [FONT=Comic Sans MS] w nadchodzącym Nowym Roku 2011! [/FONT] [FONT=Comic Sans MS] [/FONT]
  2. [LEFT][CENTER][COLOR=#000000][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][B]Przyjemnego szumu w głowie[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][B] Wygodnego miejsca w rowie.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][B] No i może jeszcze potem, [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][B] spokojnego snu pod płotem.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][B] Żeby pies z kulawą nogą [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][B] Was nie oblał idąc droga.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][B] Dużo czadu i uroku [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][B] w nadchodzącym Nowym Roku 2011! [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][B] [IMG]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRqZ295q8JakE3s1cyiJwTdpHzAq022YZWV74g95Zu6IjnzBPP7[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [/CENTER] [COLOR=#000000] [/COLOR][/LEFT]
  3. [LEFT][CENTER][COLOR=#000000][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][B]Przyjemnego szumu w głowie[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][B] Wygodnego miejsca w rowie.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][B] No i może jeszcze potem, [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][B] spokojnego snu pod płotem.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][B] Żeby pies z kulawą nogą [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][B] Was nie oblał idąc droga.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][B] Dużo czadu i uroku [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][B] w nadchodzącym Nowym Roku 2011! [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][B] [IMG]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRqZ295q8JakE3s1cyiJwTdpHzAq022YZWV74g95Zu6IjnzBPP7[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [/CENTER] [COLOR=#000000] [/COLOR][/LEFT]
  4. [LEFT][CENTER][COLOR=#000000][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][B]Przyjemnego szumu w głowie[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][B] Wygodnego miejsca w rowie.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][B] No i może jeszcze potem, [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][B] spokojnego snu pod płotem.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][B] Żeby pies z kulawą nogą [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][B] Was nie oblał idąc droga.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][B] Dużo czadu i uroku [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][B] w nadchodzącym Nowym Roku 2011! [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][B] [IMG]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRqZ295q8JakE3s1cyiJwTdpHzAq022YZWV74g95Zu6IjnzBPP7[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [/CENTER] [COLOR=#000000] [/COLOR][/LEFT]
  5. [FONT=Comic Sans MS]Przyjemnego szumu w głowie[/FONT] [FONT=Comic Sans MS] Wygodnego miejsca w rowie.[/FONT] [FONT=Comic Sans MS] No i może jeszcze potem, [/FONT] [FONT=Comic Sans MS] spokojnego snu pod płotem.[/FONT] [FONT=Comic Sans MS] Żeby pies z kulawą nogą [/FONT] [FONT=Comic Sans MS] Was nie oblał idąc droga.[/FONT] [FONT=Comic Sans MS] Dużo czadu i uroku [/FONT] [FONT=Comic Sans MS] w nadchodzącym Nowym Roku 2011! [/FONT] [FONT=Comic Sans MS] [/FONT]
  6. Martka sie bawi, więc pewnie decyzję podejmie po szampańskiej zabawie:)I wierzę, że będzie to jedyna słuszna decyzja;);):D
  7. Tym bardziej, ze ketunia sponsoruje chyba 2 miesiace dla Stivusia...w ciągu tych 2 miesiecy bedzie w zapasie z deklaracji dla Stivusia juz 400 zł , więc to na kolejne 4 miesiace nawet, jesli nie udaloby sie dozbierac...ale w to nie wierze...Martus..mamy wobec tego wg prostych wyliczen, spokoj na conajmniej 6 miesiecy...nie ma na co czekac...to kupa czasu, aby znaleźc brakujaca kwote...i znajdziemy...jestem tego pewna!! W iedzyczasie jakis bazarek mozna zrobic zeby miec zapasik...nie ma na co czekac, naparwde...po co Stivus ma marznąc w takie mrozy, kiedy moze grzac doopeczke w ciepełku..??
  8. [quote name='Charly']moim zdaniem współwinni są darczyńcy. Płacą i nie interesuje ich, czy są ogloszenia, czy jest cokolwiek. Może są i takie osoby, które twierdzą, że niepotrzebnie robi się szum na tym wątku, ale są także tacy darczyńcy, którzy (po cichu) nie są zadowoleni całą sytuacją. Tylko gdzie oni wszyscy są? Poza tym, tak jak pisałam już na wątku Spajka, Moria twierdzi, że gonia i ja doprowadziłysmy ją do bankructwa, że nie ma za co utrzymywac psów. Nie wiem czy to prawda, ale psy z powietrza nei wyżyją. Co będzie z Kładzią- ona też już jest starsza- też powinna być badana kontrolnie (mocz, krew). To jest dziwne, żeby z powodu niechęci do dwóch osób- czyli konkretnie mnie i Goni potraktowac tak opiekunów psa, tych, którzy wpłacają pieniądze. Wszystkim należą się informacje.[/QUOTE] Kładka ma pieniązki z Niemiec co miesiąc..i przychodza tez co jakis czas paczki...myślę, akurat w przypadku jej, że to nie jest mało...jeśli nie choruje(a nic nie było sygnalizowane), to 80 zł miesięcznie na jedzonko i tak wystarcza..(plus paczki z jedzonkiem co jakis czas)...poza tym nie zapominaj Olu, że hotel nie chce sie zrzec praw własności, czyli prawnie Kladka jest ich...po co wyrzucać pieniadze w błoto, tak, jak dla Spajka, skoro jest realna ,możliwośc, ze dom się znajdzie a psa, tak jak Spajka nie wydadzą, bo jest stary i jest "ich" i nie ma sensu przenosic na stare lata sparego psa..?? Sa psy naparwde w wielkiej potrzebie...dla nich ogłoszenia sa na miare złota... Ja uważam, ze darczyncy zrobili naparwde duzo..ewatonieja proponowala ogloszenia, czekala na fotki...nic...ja nie widze winy darczynców...
  9. [quote name='Czarodziejka'][COLOR=green][B]Czyli cóż, skoro jest właścicielka, to wątek przenoszę do odpowiedniego działu, a deklaracje przesuńcie na inne potrzebujące psy. Trzeba też zmienić tytuł, bo dramatyczne "HELP " wprowadza w błąd.[/B][/COLOR][/QUOTE]Niestety zgadzam się z Toba Czarodziejko i uważam, że to słuszna decyzja, w obecnej sytuacji.Jest to niestety kolejna smutna(????) historia psiaka na dogo..SMutna o tyle, ze jako darczyncy i osoby, ktore chciały psu pomóc, zostalismy wszysycy "nabici w butelkę", pozbawieni jakiejkolwiek wiedzy o psie..dlaczego.???tego juz nikt nie wie.... [quote name='ewatonieja']czekałam na fotki i nie dostałam, szkoda bo mam troche wolnego czasu mogłam ją nawet codziennie na cafeanimal wstawiać, na stronie hotelu nie widziałam Kładki, przecież można nie wchodzić na dogo a jednak jakoś psa zaprezentować nie rozumiem tego[/QUOTE]Nikt tego nie rozumie...Wiem jednak, że jest na tym świecie sparwiedliwośc (przekonaam sie o tym w sądzie)...i jesli to nie koniec, to wierzę, że dzieki temu będziemy mieli mozliwość ujrzenia prawdziwej motywacji...
  10. Tak, tak było na pewno:) Ja tez pamiętam, że Budrysek pisała, ze mamy przelać o 50 zł mniej, bo dostala na ten cel od kogoś kaskę:)
  11. O jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...on jest jeszcze piękniejszy, niż kiedyś:):) Cieplutko ma teraz to i zadowolony siedzi..ale widac, ze mu smutno i że się nudzi:(..potrzebuje kontaktu z człowiekiem na pewno... Dzięki furciaczku za cudne focie:):)
  12. [quote name='Charly']Ja to wiem Gosiu. Ale taką odpowiedz usłyszała p. kierownik schroniska i zamknęła ze swojej strony sprawe. I tyle.[/QUOTE]Tak..pamiętam...wówczas obiecano nam badania Kladzi i informacje o wynikach...do dzis nie wiemy nawet, czy Kladzia byla u weta aby zrobić wyniki...miały być zdjęcia...nie ma nic...wątek jest nie rozliczony i wg mnie juz nie bedzie rozliczony (Moria w sądzie wprost powiedziala takie słowa, że nie zamierza się rozliczać).. Piromanko..Ciebie tez prosimy o rozliczenie tych pieniazkow, ktore wplynęly na Kladkę...bo pieniązki są, coś trzeba postanowić...skoro wg tego, co było na wątku ostatnio, nie idą one na Kladke, to wokól jest tyle psiej biedy w potrzebie....
  13. [quote name='Charly']Kierowniczka schroniska, z którego jest Kładka, dzowniła do Morii i dowiedziała się, ze Kładka jest hotelowana i adopcyjna. Taka jest odpowiedz Morii.[/QUOTE] No, ale gdzie ta odpowiedź..??:o Jak to hotelowana i adopcyjna, skoro ma podpisaną umowę adopcyjną ktorej nie chce sie hotel zrzec..?? Spajkus tez był hotelowany i adopcyjny...:(
  14. [quote name='furciaczek']A ja dzisiaj sobie z Aresem chwile pogadalam, niestety chlopak po kastracji i nie poszlismy na spacer ale dla cioteczek strzelilam ze dwie fotki mordeczki :) Widac ze bardzo sie zmienil, nie jest juz taki przestraszony, niepewny, interesuje sie czlowiekiem daje sie poglaskac :)[/QUOTE]OOOOOOOOOO....jupi!!!!!!!!Gdzie te focie..????Czekamy, czekamy:):):)
  15. [quote name='Czarodziejka'][B][COLOR=green]A ja muszę zapytać, czy Kładka, to pies Morii na zasadach takich jak Spajk, czyli, że nie zostanie nikomu wydana nawet jeżeli zgłosi się dom stały, czy też sunia hotelowana i adopcyjna?[/COLOR][/B] [B][COLOR=#008000]Nikt nie wymaga od Morii pisania eposów, ale są wpłaty, powinny być jakieś rozliczenia...Tak z szacunku dla darczyńców.[/COLOR][/B][/QUOTE]Czarodziejko...tego nie wiemy na dzień dzisiejszy... Kładka w obecnej chwili jest własnością córki Morii(wlaścicielki hotelu). My, jako darczyńcy chcielismy, nauczeni historia Spajka, dla którego znalazł się dom, ale Moria postanowila go nie wydac, powołując się na umowę adopcyjną, jaka posiada na niego, aby umowa adopcyjna na Kladke zostala przepisana i stala się umową na hotelowanie...krótko mowiac, aby córka Morii przestala byc prawnym wlascicielem Kladzi (aby historia Spajka się nie powtórzyła, gdyby Kladzia znalazła dom)...niestety corka Morii nie wyraziła zgody na podpisanie takiej umowy- czyli jest obecnie wlascicielem Kladki...Przypomne tylko, że dla Spajka tez szukaliśmy caly czas domku, był ogłaszany, wydawane były niepotrzebnie pieniązki, Moria caly czas twierdzila, ze Spajki jest gotowy do adopcji...ale gdy DS się znalazl, nie wydala go, powolując się na prawo....Obecnie Kladka, wg prawa nie jest bezdomna- posiada własciciela...wątek chyba powinien byc przeniesiony do innego dzialu...a juz tytul wątku na pewno zmieniony...
  16. Cudna faktycznie:) Ale Wy to tam macie malutko śniegu:o U nas nie idzie się przebić, metrowe zaspy...aż zdziwiona jestem:) Świąteczne mizianka dla Lusi poproszę:)
  17. To i ja się do mizianek dołączam, za uszkiem i w nosio całuska prosze dla Franusia:) Anna666 nic nie pisze, zeby z ogloszen byly telefony...:( wygląda na to, ze naszym pieknisiem nikt się zbytnio nie inetresuje...a tego to kompletnie nie rozumiem;):) Dziś wysyłam pieniazki na DT- 280 zł. Mam nadzieję, ze jutro będą na koncie, chociaż słyszałam ostatnio, że trochę te banki teraz szwankują... A ja, tak przy okazji poprosze o świąteczne focie Franeczka:):)
  18. Fajnie się to czyta..masz rację Arktyko- KUbuś jest biedniutki..ale on, jeśli jest szczesliwy(a na to mimo wszystko wygląda, skoro powolutku sie otwiera), nie kalkuluje tak, jak my...jemu jest dobrze i to wystarcza...tak myslę...a mysle tez, że powolutku będzie coraz lepiej, choc "normalnie dobrze" to nigdy nie bedzie...powolutku...ja jestem spokojna, bo wiem, że jest bezpieczny i ze "swoim ludziem":)
  19. Ależ on jest słodki...i cholernie szcześliwy u Was- to widac...normalny "jamniś-zawadiaka":):) Z daleka na filmiku to jak młodziaczek wygląda..gdyby nie ta siwa broda nigdy bym nie uwierzyła w jego wiek:)
  20. [quote name='ilon_n']Niestety telefonów w sprawie Aresko brak. Za to dziś zadzwonili ludzie w sprawie adopcji Krecika!! obserwowali Jego allegro jeszcze przed świętami .. szlag by to trafił!!![/QUOTE] Nawet nie chce nic mowic:(:(:(..ale moze macie jakiegos jamniora?A jak nie to pisz Ilon_n do Isadorki...
  21. [quote name='Poker']Jutro idę na rtg łapki, bo Koksa utyka na nią coraz mocniej, po schodach schodzi na 3. łapkach. Przy badaniu nie boli , wet uważa ,że to stara sprawa ,ale zlecił zdjęcie. Na razie mam 50 zł. W razie czego będę wołać.[/QUOTE] I jak po wizycie??Coś poważnego??
  22. [quote name='martka1982']żenada....o 15.23 dostałam pw od michauuu [I]Witam Mam nowe wiadomości na temat Spajkusia. [/I] nie znam informatora, bo chce pozostać anonimowy ale dowiedziałam się,że to na pewno nie ty, więc nie rób cyrku....[/QUOTE]CO za cyrk...no, żeby się michauuu nie zdziwił...zabolało, że w swoim otoczeniu jest ktoś, kto mówi więcej??MNie to nawet nie zdziwiło ale za to uspokoiło:);)
  23. [quote name='katimal']Aresika ktoś obserwuje na allegro, czy były jakieś sensowne telefony w jego sprawie? Czekam tez na fotki (najlepiej z wesołym Areskiem w towarzystwie ludzi - trzeba pieska zareklamować z najlepszej strony) i będziemy robić nowe ogłoszenia...[/QUOTE] ..........:):)
  24. Spajkusiu...przytulam i pamietam...miziam na dobranoc za uszkiem....
  25. [quote name='danka4u1']A ja miałam kamienie w nerce !!!! Rozbijałam, rozbijałam i prawie juz sama byłam rozczłapana na placek- cholernie boli- a kamole nic! Koleżanka poleciła mi pić coca colę- oryginalna- w duęj ilości i..kamole poszły precz. Medycyna tzw oficjalna rozłożyła ręce na ten fenomen. Od tej pory, będzie z 8 lat, jestem jak nowa. Dawaj dalej ten medyczny temat..[/QUOTE]Heheheh..no ja tam wiecej swoich dolegliwosci wymieniala nie bede;):) U mnie tez lekarz bykl w szoku, ze kamienie znikneły, bo śmial sie ze mnie, gdyz jak mi pierwszy raz powiedzial o operacji, to ja ucieklam ze szpitala (mialam wtedy jechac do Bułgarii pierwszy raz- wszystko zalatwione nawet zakupy zrobione..i w dniu zakonczenia roku dostalam żóltaczki)..ale na drugi dzien rano zwijajac sie z bolu wrócilam na oddzial....lekarz rechotal a ja zapytalam jakie mam szanse na unikniecie operacji, on powiedzial, ze 1%, wiec ja sie ucieszylam...a on mnie wysmial, ze nie mam sie co cieszyc...na drugi dzien przyszedl i powiedzial, ze na razie operacji nie bedzie, bo okazalo sie silne zapalenie trzustki, musza wyleczyc...jak wyleczyli, wyznaczyli termin operacji, a usg pzred wykazalo..zero kamieni:D Lekarz byl autentycznie w szoku i wcale tego nie kryl:) Do BUlgarii juz nie pojechalam, ale za to na miesiac pojechalismy nad morze a tam trzymalam diete przez 2 tygodnie;):):) (raz jeszcze tam mnie zlapal mini atak)..od tej pory Bogu dzięki cisza (3 lata):):) Ale o Coli tez slyszalam- podobno na bol żołądka i grypę jelitową najlepsza:):)
×
×
  • Create New...