Jump to content
Dogomania

gonia66

Members
  • Posts

    12998
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by gonia66

  1. [quote name='ilon_n']Dziewczyny bardzo Wam dziękuję za pomoc w utrzymaniu i ogłaszaniu tych szczęśliwych psinek :) Nellcia jeszcze przed diagnostyką, więc zbieram fundusze na RTG i ewentualny zabieg .. potem też ogłoszonka dla niej .. Goniu, czy Ty nadal przekopujesz się do tych bazarkowych linków?? :razz: Psiaków do ogłoszeń mamy bez liku, chciałabym zamówić prędziutko kilka pakiecików .. ale nie mam żadnych namiarów na aktualne bazarki ogłoszeniowe .. pls pls ..[/QUOTE]WYleciało mi ze łba..:(Sory...juz widze jeden link jest ale dotre do "mojego" tez, to wkleję...gapa jestem i juz:oops:
  2. [quote name='amikat']Dziewczyny i chłopaki - jak go bedę miała u siebie to sie odezwę. Dla dobra sprawy[/QUOTE] Hihihi:)Jasne, jasne:) NO to czekamy w takim razie i zagryzamy pazurki:)
  3. DO stałych darczyńców numer konta wysłany (tylko do tych, ktorzy tego numeru nie znają i nie wpłacali, prawda Maryś..??) Teraz jeszcze pozostaje mi wysyłać numer do tych, ktorzy zadeklarowali jakies jednorazowe wplaty (jesli były), więc czekam na oficjalne dane:)
  4. [quote name='marysia55']Domek u Arktyki jest zapłacony do 9.01.2011. Po opłaceniu kastracji zostanie około 42.- . Doba kosztuje 8,- czyli jakieś 5-6 dni ma jeszcze zapłacone. Rozsyłaj Gonia informacje o zmianie konta dla Szczotka ... bo im szybciej tym lepiej. Moja wpłata od Cajus JB jeszcze nie wróciła ... jak wróci to od razu Ci prześlę.[/QUOTE]OK, czyli do ok 14-go mamy zapłacone:) Rozsylam w takim razie numer konta...tylko napisz mi jeszcze te jednorazowe dekalracje, ktore byly zlozone i niewyslane, zebym mogla numer przeslac..:) POgadam z Arktyką odnośnie płatności, zeby wszystko bylo ustalone:)
  5. Przeczytakam i myślę, że może warto napisac PW do tych osob, które nie wpłącały- zeby sie zadeklarowaly- czy sie wycofuja, czy beda wplacac...jesli nie odpowiedzą, tez bedzie oznaczalo, ze się wycofaly... TAk, czy siak....darczynców trzeba szukać, tylko teraz kwestia jakich kwot szukamy:) Do kiedy Szczotus ma opłacony hotelik? BO z tego, co doczytałam, to po kastracji (oplacie), zostanie u cioteczki Arktyki kilka złotych jeszcze, więc moze niech nam napisze do kiedy konkretnie mamy zrobiona opłatę. Teraz wiec priorytetem jest uporzadkowanie finansow i zrobienie dokladnych obliczeń ile zostało, ile mamy, ile szukamy:) TO zapewne tez troche zajmie czasu:) Ale chyba nie musimy sie śpieszyć...powoli, ale dokładnie trzeba sie tym zając... LIczę więc na Ciebie Marysiu- księgowo z krwi i kosci:):) Czyli jutro czy nawet jeszcze dziś Marys mam wysylać numer konta do deklarujących??
  6. Tego nie wiemy.....moze jutro beda jakies konkretniejsze wiesci:)
  7. Tez bardzo sie ciesze ze Domek jest z nami na watku:) Moze jakies fajne focie sie pokaza...?? Melduje, ze pieniązki- 40 zł wyslane:) Prosze bardzo o potwierdzenie na wątku jak beda na koncie:):) Ps.tez wierze, ze suni zostało dużo dłuzej radości z zycia:) Ma przed sobą wiosne, lato i piękna zapewne jesień:):) A potem kolejna zimę i znow wiosne:):).......itd:D
  8. Czekam spokojnie:) czy byly jednorazowe jakies deklaracje ostatnio skladane??Bo ktos chyba ostatnio pyutal o numer konta..
  9. [quote name='Edi100']Już rozmawiałam z Felą telefonicznie. Jutro będę wiedziała jak się ma Bieduś. Oby nie gorzej...[/QUOTE]Ale fajnie, ze beda wieści...:) [quote name='Edi100']Melduję że sprzedał się kolejny fant za 10zł:):)[/QUOTE]Ooooooo...jeszcze fajniej:):) [quote name='Edi100']Kochana, tu każde 5 zł jest na wagę złota. Na wagę życia. Bardzo dziękuję![/QUOTE] OOoooo...a tu to juz calkiem super:):)
  10. [quote name='malibo57']Aniu, dajcie mu trochę spokoju i więcej dystansu. Coś się zmieniło, prawda? Ubyła Smoli, nie ma Szanty - została zachwiana rutyna.[/QUOTE] AAAAaaaaaaaaaa.....no to nie wiedzialam...to skubaniec.....wyczuwa...faktycznie nie pomyslalam nawet..
  11. [quote name='DIF']Alfik dzisiaj chciał ugryźć Kingę! Nie zdążył, bo zabrała rękę, ale aż mi się dziecinka popłakała tak jej było przykro! Bardzo lubi Alfa i często się z nim bawi, tarmosi go, gania się z nim i mówi do niego "ty mój kudłaty kotlecie" (nie pytajcie dlaczego "kotlecie", bo nie wiem). Siedziała na fotelu oglądała bajkę a Alf leżał koło fotela. Schyliła się żeby go pogłaskać i w tym momencie kłapnął! Może zrobiła to zbyt gwałtownie i znienacka, nie wiem, nie widziałam, ale myślałam, że już mu to minęło:shake:. Wczoraj tak się zachował jak Łukasz za bardzo się zbliżył do niego a teraz z Kingą....:roll:[/QUOTE]Ups....może rzeczywiscie nagle został pogłaskany...??Trudno powiedzieć dlaczego...ale to własnie taki dzikusek...byl na wybiegu zamkniety, wiec z ludźmi za dużo nie mial kontaktu takiego bezposredniego 24/h...pewnie nikt go nie zaczepial zbyt często i nauczyl się "swojego świata"...i nagle spal sobie w najlepsze, a tu rączka go ze snu wyrwała...?? NO jakos sobie tłumaczyc musimy;);):)
  12. [quote name='agata-air']Adelka? Adelka zawsze ma rację :D I ma najpiękniejszy ogonek na świecie. Właściwie z Alfem mają więcej wspólnego niż charakterek...ten ogonek, to długie ciałko a krótkie nóżki :D:D Ten urok i czar ;)[/QUOTE]O taaaaaaaaaaaaaaaak, podpisuje się obiema łapkami:):)
  13. [quote name='marysia55']Gonia ponieważ umówiłam sie Arktyką na stały kontakt telefoniczny ... ustalenie tego faktu nie będzie problemem :lol:[/QUOTE] Ok, ok:) Nie ma sprawy- Ty tam Marys spokojnie licz, nie przerywaj juz sobie...bo tam jest o czym dumać;) Sporo tego sie uzbierało... Ja mam czas...:):)
  14. [quote name='Florentynka']Trzymam kciuki za powodzenie akcji w takim razie. Oby Fartowi wreszcie się poszczęściło![/QUOTE]BYłam pewna, ze Florentynka za chwilke tu przebędzie cieszyc sie razem z nami:):)
  15. [quote name='marysia55']Właśnie jestem w trakcie remanentu .... jako księgowa zdaję sobie sprawę, że aby zrobić rzetelne rozliczenie nie można bazować na starych zapisać tylko je zweryfikować u źródła czyli "strona po stronie". Troszkę to potrwa, ale przynajmniej będziemy wiedzieć na czym stoimy, a przy okazji odświeżam sobie wątek .... są tam bardzo ciekawe informacje. Tak więc bądź "zwarta i gotowa" :)[/QUOTE]Obecnie Mrays jestem 'zwarta i gotowa" 24/h;):) Nie musze rano wstawać, wiec czekam cierpliwie:) Dowiedz się jeszcze tylko prosze Marys, czy dotarly do Arktyki pieniazki dla Szczocia:)
  16. [quote name='marysia55']Witam ciotki i Szczotkosława :) Mam wiadomość odnośnie prowadzenia finansów Szczotka. Ponieważ tak jak pisałam we wcześniejszym poście do końca marca jestem 'ugotowana' w pracy ... a nawet normalnie gdy spiętrzają i się terminy podatkowo-zusowskie zdarza się, że przez kilka dni nie daje rady wchodzić na dogo (szkoda byłoby za chwilę znowu zmieniać osobę i konto bankowe) dlatego proponuję na skarbnika Gonię66 ponieważ wiem, że nigdy nie zostawi swoich obowiązków i do końca będzie trwała na wątku. Jestem juz po rozmowie z Gonią66 i Rita60. Gonie udało mi sie uprosić. Rita wyraziła pełną aprobatę. Ja ze swojej strony przejmuję na siebie pomoc w prowadzeniu przez Gonie66 finansów(będę rzucała na to księgowym okiem:cool3:). Ponadto przekopię wątek aby ustalić aktualną listę darczyńców i sprawdzić czy ktoś nie zalega z okresu prowadzenia finansów przez Cajusa JB. Gonia zacznij rozsyłać informację ze swoim kontem bankowym. Im szybciej to zrobimy tym lepiej dla Szczotka. Szczotek ... fryzurka ma byc na bóstwo i szczery, otwarty uśmiech :lol:[/QUOTE]Hehehh..no tak...Marysia wpadła na genialny pomysł a Marysi się nie odmawia:):) Zgodziłam sie , bo wiem, ze jak Marysia będzie czuwała ze mną, to w razie "w" zaraz mnie "ustawi do pionu":):) ROześlę oczywiście dane do wpłat, ale najpierw poczekam na aktualna listę darczyńców i deklarujących jednorazowe ewentualne wpłaty:) MArysia zapewne zaraz tu wklei wszystko a ja potem zajme się przesylaniem danych do wpłat. Arktyko- doszły juz pieniązki od Cajusa? MAryś...napisz proszę ile mamy obecnie deklaracji stałych i jaka jest opłata za DT??PAtrzyłam na pierwsza stronke, ale niestety niewiele z niej rozumiem (zbyt tępawa jestem i leniwa, aby to zliczać i sumować;))... Remanent musimy zrobić koniecznie, żeby nie było potem problemów...:)
  17. [quote name='malibo57']Czy Wy chcecie, żeby Alfik się na nas obraził? Pogoni nas razem z Adelką, [COLOR=dimgray]jak się damy, hehe[/COLOR][/QUOTE] Alfik się nie obrazi na nas, bo nas kocha;):)A, ze uszczypnie czasem za łydkę..no to co...;)
  18. [quote name='Edi100']Już na koncie mam z bazarku 49zł+25 extra:)[/QUOTE]:O:O No to ładnie sie "interes kręci":):) Fajnie!!!
  19. jesssssssooo..te dwa wariatuńcia się non stop uśmiechają!!No szok:):) Ale cudne te focie....takie...mmmmmmmmmmm....do całowania i tulenia:):) Ilonko...numer konta poproszę "ino sibko";):)
  20. [quote name='zachary']Wstrzymuję oddech......[/QUOTE]Heheheh....nie tylko TY Iwonko:):):D
  21. [quote name='asia-s']deklaruje 50 zl co miesiac do hoteliku Edi pamietam o Zuczku :-(- dla mnie ten psiaczek to kopia Zuczka - moze chociaz jemu sie poszczesci - to jak z tym imieniem - na jakie padl wybor:cool3:[/QUOTE]Ojojoj!!Wielkie dzieki- to sporo kaski:):)I wielki krok do przodu:) [quote name='malagos']Pamiętajmy o deklaracji Feli i innych wolontariuszy - to grupa osób, które pomagają w schronisku w Ostrowi, zbierają na to pieniądze, z samej akcji "Zapal światełko na choince" [url]http://www.dogomania.pl/threads/198329-NASZA-CHOINKA-pomaga-ostrowskim-psom.-Zapal-%C5%9Bwiate%C5%82ko-przeka%C5%BC-dalej[/url] bylo ponad 10 tysiecy osiemset zł! To na co te pieniądze pójdą, jeśli nie na takie ciężkie przypadki, jak TEN PSIAK?[/QUOTE]Tak, tak, deklaracja Feli to wg. mnie tez spora pomoc:)SZczescie dla chłopaka jest juz coraz blizej:) Dziekujemy:):)
  22. Wow:o:o:o Nie powiem, zebym byla zdziwiona- bo jestem w mega szoku:):) PArę godzin a takie zmiany na wątku o jakich się nie śniło:) Super wiesci...jest DT u Uli(tez polecam- znam:):)), jest juz troche deklaracji, będzie bazarek...tzrba ściagac ludzi na watek jak najwięcej:):) A chłopakowi można szepnąc do uszka, ze niebawem będzie mial nowe życie:):) Tylko, kto mu to powie??Naparwde nie ma nikogo na dogo z tego schronu, albo choc z pobliskiej miejscowości..??
  23. [quote name='amikat']Wiemy i działamy. Odbieramy Farta[/QUOTE]Ale cudowne wieści!!!!!!!!!:):):) Nie chcialam juz dzwonic i pytac, bo wiem ile macie na głowie i...szczerze mówiąc juz nawet kolejny raz straciłam prawie nadzieję..:)A tu niespodzianka!!:):) Ciesze się niezmiernie. Wierzę, że się uda...choć z praktyki wiem, że lekko nie ma....
  24. [quote name='Ziutka']Może nam Gosia pokaże Adelcie ? :)[/QUOTE] JA juz ja mam na poczcie i przyznam, ze mialam pokusę wkleić tutaj, zwlaszcza jedna...dwie nawet focie..ale pomyślalam, ze teraz takie sądy modne a Gonia moglaby o prawa autorskie sie upomniec (bo pomowinia juz były, nagabywania..ale sporu o prawa autorskie jeszcze nie:p)..wiec sie wstrzymalam i pośmialam sama do monitora:):)
  25. [quote name='Edi100']Wiesz, ja trafiłam właśnie z ogólnego "terierkowego" tutaj Czyli dwa priorytety na dziś. Ubłagać gdzie się da o 250 stałych deklaracji ( minus to co zadleklanowane, jak rozumiem:)) i znaleźć DT lub Hotel za 350 zł[/QUOTE]Albo hotelik tańszy:) heheh... Dobrze w takim razie, ze jest na terierach... Jutro poprosze kogos, zeby umiescil chłopaka na FB... Ma juz imię..??
×
×
  • Create New...