Jump to content
Dogomania

gonia66

Members
  • Posts

    12998
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by gonia66

  1. Jupi!!!!!!!!!!!!!!:):):) Ale się cieszę...to juz "lada chwilka":):)
  2. Super w takim razie wielkie dzieki za pieniązki:) BArdzo są potrzebne:) Bedziemy musialy tak, czy siak zintensyfikowac poszukiwania deklaracji, bo jak widać Marysia obliczyła, ze conajmniej 100 zł brakuje co miesiąc...cioteczka agata51 zadeklarowała 20 zł, więc wstępnie brakuje 80 zł. Jesli w tym miesiacu dostaniemy 50 zł od Was cioteczko, to brakowac nam będzie jeszcze 30 zł do pełnej opłaty (o ile wszystkei deklaracje wpłyną, bo jeszce nie wszyscy potwierdzili). Moze jakis bazarek?? BArdzo wiec prosze kochane szczotusiowe cioteczki, o rozsyłanie wątku z prośba o pomoc..każda wpłata, nawet jednorazowa będzie bardzo pomocna... ...zaraz sprawdzę konto, czy coś dziś się zaksięgowało:) CO do ogłoszeń, to moim zdaniem tekst jest bardzo dobry...ale ja tam expertem nie jestem:):pMarysia nie wiem czy da radę cokolwiek dzis pomóc, bo ma problem ze swoim psiakiem..wiec mysle, ze nie ma na co czekać...chyba, ze ktos jest chętny do redagowania nowego tekstu...:) Jeśli tak, to pisac śmiało:)CO dwie głowy- to nie jedna:):)
  3. [quote name='malawaszka']jak już to odwrotnie raczej - imię i pierwszą literę nazwiska :) można miejscowość[/QUOTE] O własnie tak:) A najlepiej jak będą darczyncy nicki wpisywać, chyba ze są spoza dogo:) Ale jesli są stad i siebie zobacza, to z pewnością uzupełnią dane i będziesz mogła wpisac nick zamiast imienia:):)
  4. [quote name='Edi100']Podpowiedzcie mi, bo przyszło część wpłat dla Bidolka. Czy mam to wpisać tutaj czy poczekać i na pierwszą? To juz spora spooora część i chciałabym Uli przelać, a potem dosłac. prosze o rady bo jeszcze z mojej iniciatywy nie miałam psiunia w hotelu i nie wiem jak się poruszać[/QUOTE] JAk najbardziej wpisuj tutaj bezpośrednio na wątku każdą wpłate, a na pierwszej zrobisz zestawienie, ktore ewentualnie bedziesz uzupelniala:) Bo na pierwszej to info raczej dla nowych uzytkownikow a tutaj to dla tych ktorzy są tu cały czas i np. wpłacaja pieniązki:)
  5. W koncu będzie dobrze:)Chcialam na skróty...;) [URL=http://img97.imageshack.us/i/skan001p.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/8876/skan001p.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] o książeczka zdrowia:) [URL=http://img145.imageshack.us/i/skan002.jpg/][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/5422/skan002.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  6. I tak juz nasz Leo moim zdaniem wygląda lepiej niz na pierwszych fotkach...Bardzo sie cieszę, że już bezpieczny u Uli:):)
  7. Dostałam smsa od Marysi...Saszka jest w domku ale jest bardzo słaby, nie chce jeśc,nie wstaje... Marysia podejrzewa, ze traci wzrok...:(Zrobil prawie powtórkę z Wigilii..:( Marysia nie moze teraz wejsc na kompa..bardzo martwi się o Saszkę i spustoszenie jakie moze ta trzustka zrobic w układzie pokarmowym Saszki... Kurcze...nie zazdroszczę...kompletna załamka jak dla mnie...:(
  8. Cześc dziewczyny na wygnaniu:) Jestem i ja choc dopiero teraz, poniwaz dzis pól dnia wiszę na telefonkach;) Ale za to sporo dobrego udalo sie dzieki tym telefonkom osiagnąć:)Zaraz jakas kawusia się szykuje a potem nie czekam- dzwonie do Marysi...i oby dzisiejszych dobrych wiesci nie było końca...:)
  9. Kurcze...a najlepsze jest to, ze u mnie etraz są nawet fotki a wczesniej sparwdzalam linki i tez się wyswietlaly...no nic bede musiala inaczej...ok:) Postaram sie starym sposobem przez image..
  10. Dalej zadnych wiesci.........
  11. [quote name='leonarda']A to już by trzeba do autora - ja tylko przekleiłam..[/QUOTE]Wiem, wiem:) Tylko, ze ja nie wiem kto jest autorem, dlatego napisałam tutaj:) Ale to oczywiscie nie jest mus tylko sugestia:) Aukcja jest śliczna sama w sobie:)
  12. MOja sunia tez ryżu nie lubi:(Wyjada mięsko a ryż dookola miski lata:D A podziekowania śliczne:):)
  13. [quote name='leonarda'][URL]http://allegro.pl/sparalizowana-polamana-luna-beagle-charytatywna-i1410839578.html[/URL] A teraz w drugą stronę: ten link do aukcji cegiełkowej też kopiuję z beagli - chyba tu się jeszcze nie pojawił?[/QUOTE]Zajrzałam na allegro- śliczne jest:)Mam propozycje, żeby dopisać aktualności pod aukcją(jest chyba taka mozliwość), żeby ludzie wchodzący widzieli, ze cos sie robi i co jest aktualnie..to zachęca. Tak zawsze stara się robić nasza "allegorwa guru"- cioteczka Isadorka:)
  14. [quote name='_bubu_']Wizyta we Wrocławiu wypadła pomyślnie. Luna przeszła skomplikowaną operacje miednicy. Ma założoną płytę na kość biodrową. Lekarz powiedział, że przesunięcia kości mogły powodować ucisk na nerwy. Czas pokaże jakie będą efekty operacji. Prawdopodobnie będzie potrzebna jeszcze druga operacja - amputacja ogona. No i myślę jak tu zorganizować rehabilitację , która jest Lunie bardzo potrzebna. Sunia wszystko dobrze zniosła, jest bardzo dzielna i kochana. Humorek dopisuje. Nie przepada za innymi psami, startuje do wszystkich, im większy tym lepiej ;) Za to z kotkami nie ma problemu. Pięknie jezdzi tez samochodem. Zrobię dziś jakieś nowe fotki.[/QUOTE]Dziękujemy za wieści:):) Bardzo się cieszę, że "pierwsze koty za płoty":p ...cos mi się zdaje, ze Luna to jednaj szcześciara w całym tym nieszczęsciu...;)
  15. [quote name='mala_czarna']Jesli te 5 ml wystarczy to sprzeda. Pytała, ile dni minęło od tego najgorszego ataku. Jeżeli minęły dwie doby bez surowicy, i jest znaczna poprawa, to podanie surowicy nie ma juz teraz większego sensu. Jak przyjdzie na forum Boksereczka to niech napisze, czy mam te 5 ml zarezerwowac, czy nie.[/QUOTE]JA zrozumialam ze to chodzi o surowice dla braciszka ktory mial kontakt z mala ale jest zabrany od razu do mamy boksereczki...boja sie o niego i chcieli profilaktycznie podać...
  16. [quote name='Arktyka']Nie ma problemu:)[/QUOTE] Dzięki cioteczko za wyrozumiałośc:)
  17. NO to super wieści po nocy:) Bardzo sie cieszę ze nasz chłopak "taki madry" i umie korzystac z dobrodziejstw zycia od początku:):)
  18. [quote name='mala_czarna']Wiecie co? Ja nie przypuszczałam, że to w ogóle jest w XXI wieku możliwe. Dodzwoniłam sie do mojej kolejnej znajomej lekarz. Mają Caniserin, ale tylko 5 ml, czyli dawka taka jak dla szczeniaka. Zadałam głupie pytanie, co w takim razie schron zrobi jak nie ma surowicy, na co wetka odrzekła. Nic nie zrobi, jak są szczenieta, to padają jak muchy. Widać mało jeszcze wiem :( Będe próbować telefonicznie dalej, może coś jednak się uda załatwić?[/QUOTE] NO ale to ma byc dla szczeniaka...sprzeda wetka ta surowice czy nie??
  19. [quote name='Avilia']Goniu zdjęcia się nie wyświetlają...[/QUOTE]Włąsnie widzę..:( A linki ktore podalam do zdjęc na poprzedniej stronie dzialaja??To jesli dzialaja, wkleje linki, ok? EDIT Link do dowodu wpłaty: [url]http://img1.poczta10.o2.pl/?cmd=getpart&link=55x1AukYNW7x00LU01QAkk00D6kkO02ifAioBI69wHsqAAlW2apKzXkMSMfGGc2k[/url] link książeczki zdrowia: [url]http://img2.poczta10.o2.pl/?cmd=getpart&link=55x1AukYNW7x00LU01QAkgBYsk8F2MfAioBI69wHsqAAlW2apKzXkMiMfGGc2k[/url] Mam nadzieję, że teraz się otworzy.
  20. Oj tak, taak..wszyscy na to chyba juz czekają, zwłaszcza, ze po wiosnie mamy lato:):)Chociaż Swiatus to chyba za latem nie przepada- zwłaszcza za upałami...;)
  21. [quote name='Arktyka']no wiec 10.01.2011 dostalam przelew od Jacka na sume 192zl 12.01.2011 wplynelo te 10zl od Marysia55.. czyli razem dostalam 202zl Przed tymi wplatami maly mial oplacone dt do 09.01.2011 150zl odliczylam od tej sumy na kastracje...i na hotelik zostalo 52zl , Szczotus ma u mnie dt za 8zl/doba hmm....a wiec maly ma oplacone dt do 15.01+ 4zl zostalo.... mam nadzieje ze cos z tego zrozumialas;) bo ksiegowa ze mnie kiepska... aha dokladnie ile wyniosla kastracja napisze po zabiegu-gdyz suma 150 zl byla podana przez wetke orientacyjnie...moze wyjsc mniej ,lub ciut wiecej... czekam na telefon od wetki bo ma mi potwierdzic czy dzisiejsza planowana kastracja dojdzie do skutku (gdyz ma jakas powazna operacje psiaka)wiec siedze jak na szpilach...[/QUOTE]Ależ oczywiście, że zrozumiałam cioteczko- napisałas bardzo przejrzyście:) Tak więc będziemy robić opłaty od 15-go do 15-go każdego miesiaca, tak? Szczotuś ma więc opłacone do jutra a ja mam na koncie 10 zł:) Myslę więc, ze wpłaty będą z jakimś obsunięciem, ponieważ Roland np napisal, ze bedzie wplacal na koniec miesiaca(a jego deklaracja jest najwieksza), a nie mamy zadnego zapasu z ktorego możnaby pobrać opłate. Nie wiem czy Marysia wejdzie dziś i jak ona to widzi... Zyczę Saszce zdrówka... DZiękujemy agacie51 za deklaracje dla Szczotusia:)
  22. Sa jakies wiesći???
  23. [quote name='danka4u1']To nie dzwoń, bo może jest w lecznicy, a smsa odbierze, jak bedzie mogła Martwi mnie to bardzo[/QUOTE] No mnie niestety tez:( Nie odpowiedziala na smska...to chyba śpi albo siedzi w lecznicy z Saszką...:(
  24. [IMG]http://img2.poczta.o2.pl/?cmd=getpart&link=55x1AukYNW7x00LU01QAkgBYsk8F2MfAioBI69wHsqAAlW2apKzXkMiMfGGc2k[/IMG]
  25. [quote name='mshume']Domek z Wrocławia szuka małej suni, może to byłby domek dla Koksy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/199998-Domek-we-Wroc%C5%82awiu-dla-spokojnej-suczki-pieska[/url][/QUOTE]Sprawdził ktos ten wątek?? MAm dowód wpłaty za sterylkę i skan książeczki zdrowia:) [IMG]http://img1.poczta.o2.pl/?cmd=getpart&link=55x1AukYNW7x00LU01QAkk00D6kkO02ifAioBI69wHsqAAlW2apKzXkMSMfGGc2k[/IMG]
×
×
  • Create New...