Jump to content
Dogomania

chita

Members
  • Posts

    4680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chita

  1. [quote name='Akrum']phiiiiii.. no pewnie, mościł ;) i to jak intensywnie, aż się zmęczył... :)[/QUOTE] no gwałt to byc nie mógł bo posłanko nie protestowało:eviltong: jestem ciekawa jak Dolarkowi minie pierwsza noc, oby nic nie zmalował:)
  2. a moze on tam sobie mościł w tych poslankach a nie tam od razu gwałcil:evil_lol:
  3. [quote name='imperator']a to mogę teraz zostawić? będzie wybaczone?[/QUOTE] mam nadzieje;) chyba ze jakas 'dobra dusza' zaraportuje:diabloti: a tak w ogole, Pyrdka, Akrum, imperator....dziekuje!:Rose: i wszystkim darczyncom za kazdy grosz dziekuje! dzieki Wam ten 'agresor' zaczal nowe zycie:Rose: a ja ide to uczcic:drinking:
  4. kojec zaznaczyl;) [URL]http://img269.imageshack.us/img269/9972/dscn1004l.jpg[/URL] jezu jak sie ciesze! na lapki cos dostal, wiem ze jest na to jakis krem do smarowania btw.imperator w jednym poscie maks 5zdjec bo mod usunie, i wilekosci max 640pxl dluzszy bok;)
  5. [quote name='imperator']ha jestem pierwszy, [SIZE=3][B]Było ciężko[/B],[/SIZE] jeżeli każdy Amstaff jest tak agresywny jak Dolar to ja chcę takiego psa :), u weta rewelacja, spokojnie się zachowywał, w samochodzie "koła do góry" były.[/QUOTE] w tym miejscu mialam mini wylew:eviltong: nie strasz:evil_lol: :multi: agresor kochany:loveu: czekamy na info!
  6. cholera no! czyli u was sterylka nie wchodzi w gre przez jej agresje? jak ona sie w ogole teraz zachowuje, Dalia tez przeciez byla agresorka.....
  7. hahhaha Soema, tego to nawet Misia moze nie przetrzymac:eviltong:
  8. czy na hotelik w lutym zabraknie kasy? zaraz jak Nutka znaleziono rozmawialam z togaa i obiecalam przez tel ze grosik wplace, i slowa zamierzam dotrzymac;)
  9. a wyobraz sobie ze sam widok mi nie wystarczyl, musialam wybadac organoleptycznie i pojechalam se na te gorke podotykac sniegu:evil_lol:, O! tak sie stesknilam. ale juz mi straczy i mam nadzieje ze u nas "na dole" nie spadnie:eviltong: btw a co to za brzydki pies:diabloti::eviltong:
  10. no jak znam zycie moj 'los' wciagnalby kotecka nosem, chyba ze jakis anarchista by mi sie trafil jako tester:evil_lol: a ja sie za sniegiem stesknilam:oops:
  11. chita

    Barf

    ja mam takie cos boscha, sprawdze w domu ile ma wat bo u nas sie sprawdza wysmienicie;) rozdrabnia doslownie wszytsko btw zaczelam jakis czas temu czytac ten watek od poczatku, jeszcze jakies 120stron i Was dogonie:diabloti:
  12. dziekuje, ehh ciezko o tym myslec ale zycie toczy sie dalej... arina tymczasem chyba sie podziebila bidula, pojechalismy pobawic sie w sniegu i ciut posikuje, mam nadzieje ze jej szybko przejdzie.
  13. ale oczka mu sie blyszcza do kotecka:diabloti: i snieg macie:loveu:
  14. trzymam trzymam, same kciuki bo paznokcie dawno obgryzione:eviltong: Dolarku tylko sie zachowuj!
  15. ode mnie poszlo 30zl, ale mysle ze pod koniec miesiaca chociaz 2dyszki dorzuce na diabla tasmanskiego;)
  16. ale jestem wsciekła! usuneli mi wlasnie 4 aukcje... siedze i porownuje bo reszty nie usuneli i znikly wszystkie te, na ktorych mialam szablonowa notatke "zwierze nie jest rzeczą, aukcja ma na celu znalezienie nowego domu, nie licytuj" wiec to dosc zrozumiale, moj blad, na szczescie reszta wisi, tylko ciekawe jak dlugo... moj TZ poradzil mi aby dodac cos w stylu ze licytuacja mozliwa tylko po wczesniejszym obejrzeniu psiaka (w aukcjach motoryzacyjnych czesto jest taka wzmianka)
  17. znalazlas reszte tej pieluchy? prawdziwy Lucyfer...:mad:
  18. o jaaa, cudne;) [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/IMG_1485.jpg[/url] masz wdziecznych modeli do focenia:razz:
  19. smutne to w zasadzie, zal mi tych mlodych pokolen... ja tam wychodzilam z domu rano i wracalam jak robilo sie ciemno, latałam po sasiadach, chodowałam żaby i moczarki w sloiku, od dzieciaka bawilam sie w alpiniste i włazilam na drzewa z linką do niczego nie przywiazaną...do psow bylam tak smiala ze jak mnie jedem upierdzielil w noge uslyszalam od mamusi "po cos podchodziła, teraz nie becz" i z reka na sercu mowie ze nie moglam miec lepszego dziecinstwa, nawet to jak sie blota najadlam w zabawie 'w domek' wspominam z przyjemnoscią...
  20. o moj boziu, ale ja wysypalo... ale i tak widze usmiech w kacikach ust?;):loveu:
  21. ja mam podobne doswiadczenia z konowało-wetami, narazie-odpukac- udalo mi sie znalezc kogos normalnego... marze o przejsciu na calkowity barf ale na np kurczaka czesto arina reaguje biegunką no i jakość tego miesa u nas jest wątpliwa, dlatego raczej gotuje albo chociaz podgotowuje. Nie mam tu nawet jakiejs masarni, mam wrażenie ze wszystko marketowo-sterydowe.:shake:
  22. to ja poprosze numer konta, uwieeelbiam wredne, male rude psiaki (takie zboczenie mam):evil_lol::diabloti: cudny pychol:loveu:
  23. ja dostalam pw od bakusiowej, moge ze dwie dyszki jednorazowo narazie;)
×
×
  • Create New...