Jump to content
Dogomania

chita

Members
  • Posts

    4680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chita

  1. to jest chyba moj ulubiony watek:loveu:bede tesknic jak cholera za tymi slicznymi fotkami:lol:no chyba ze nowa Pani wejdzie na watek:cool3:
  2. matko zabraklo mi slow:-(:-(:-(
  3. wlasnie zrobilam przelew na 30zl ale to kropla w tym morzu potrzeb:placz:
  4. nie wiem co powiedziec...gardlo mi scisnelo... ciesze sie bardzo ale...curde Soema wiem co przezywasz... wiadomo cos wiecej o domku??a Pani wie ze podstawowy warunek to zalogowac sie na dogo i foty wstawiac co dzien:diabloti: [SIZE=1]pewnie post przeskoczy:mad:[/SIZE]
  5. uwielbiam takie konkretne watki na dogo-szybko i sprawnie:loveu::loveu: przydaloby sie to konto do 1 postu i moze tez tam prowadzic rozliczenie-chyba najprosciej bedzie?:roll:
  6. [quote name='Soema'] bo skrzywdzę :eviltong:[/quote] tiaaaa napewno:diabloti::evil_lol:
  7. sliczne potomstwo:eviltong::loveu::loveu::loveu:
  8. [quote name='Lulka']dzis 4 dzien plukania Misi, wlasnie wrocilam, Iza jeszcze z nia siedzi. Wieczorem znow 3 kroplowki. Jeszcze jutro, pojutrze, w poniedzialek krew. Tzeba bylo kupic Misi specjalna karme za 220 zeta Za kazda nawet najdrobniejsza pomoc bedziemy postokroc wdzieczne wole nie myslec jaki bedzie rachunek w klinicie :placz:[/quote] dziewczyny same placicie za Misie?bo ja bede wplacac w poniedzialek to moze lepiej bezposrednio na wasze konto bo rozlicznenie z konta z fundacji moze potrwac:roll:jezeli tak to prosze dane na pw,a najlpiej do 1 postu:oops: trzymaj sie Misiuniu!!
  9. [quote name='niufek']Morusek nadal szczesliwy .Jest szefem stadka .Wszystkie psiaki go uwielbiaja ,a jego Ego rosnie :lol:.[/quote] tak sie ciesze bo to moja platoniczna milosc byla:evil_lol:
  10. Soema co ty knujesz:diabloti:moze te ogloszenia juz niepotrzebne:razz::eviltong:
  11. trzymam Miske na n-k czy na to konto nadal wpacac? Alarmowy Fundusz Nadziei na Życie ul. Jagiełły 5 m. 19---- 14 - 100 Ostróda-----Numer konta: VWBank 78 2130 0004 2001 0388 0143 0001--------KONIECZNIE Z DOPISKIEM "MISIA OD KATA" zgadza sie??
  12. co u Moruska,nadal ma sie dobrze??mam nadzieje ze szczesliwy:loveu:
  13. za kilka dni postaram sie,chociaz 20zl:oops:prosze na pw dane konta... biedna Misiulka:shake:
  14. przepraszam za offa ale mysle ze mod wybaczy [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f402/ludzie-bestie-w-skierniewicach-kim-jest-osobnik-ktory-zrobil-cos-takiego-133208/[/URL]
  15. [I][quote name='Lulka']staram sie robic bazarki na biezaco, ale i tak nie starcza na wszystkich podopiecznych, bo jest ich poprostu za duzo i wydatki robia sie ogromne. :-( Chetnie przyjme rzeczy na bazarek w kazdej ilosci :loveu:[/quote][/I] poszperam po katach,nie tylko moich:diabloti:a jakies sugestie co najlepiej schodzi:razz:bo ja sie nei znam:oops:
  16. [I][quote name='Lulka']no i wczoraj zaczal sie nastepny miesiac rozliczeniowy Miski :-( a domu jak nie bylo tak nie ma....[/quote][/I] a jak wygladaja finanse Misi,pewnie kiepsko:roll:rzadko zagladam bo tyle bid:shake:ale jak trzeba to moze jakies pospolite bazarkowe ruszenie?chetnie cos oddam ale bazarkow robic nie umiem:oops:
  17. znam znam....:diabloti:Soemodogi Male :eviltong::evil_lol:
  18. [[I]quote=gonia66;11928629]SZybszy..ja już nic nie chce..ja tylko chce wyciagnąc stamtąd Miłka....nie chce poliucji- bo nie mamy co zrobic z pozostalymi pieskami....nie chce nalotu..bo tak jak piszesz- to nikomu nic nie da...ja chce Milusia...on musi isc na tymczas....jak to się uda- bedziemy myslec co dalej...teraz Milek jest priorytetem...bo dla niego jestesmy na tym watku...wszystkich psow nie uratujemy...ale powoli...niech uda sie jednego....i na to liczę...inaczej zawsze bede myslala o Milusiu....i zawsze bedzie mi smutno...:shake:[/quote] [/I] zgadzam sie w 100%,jezeli uda sie Milka wyciagnac ja sie doloze do oplat natomiast tam jest ponad 40psow ...to nie takie proste niestety
  19. [I][quote name='Soema'] jak podniosę głos na któregoś malucha, to ona zawsze się boi labo podchodzi i próbuję się tak jakby "wstawić" za nim :eviltong:[/quote] [/I]w przyszlym wcieleniu bedzie adwokatem :diabloti:narazie mam Nancy na [URL="http://4lapy.pl/przegladaj-379.html"]Ogłoszenia - Adopcje - Nancy...psie dziecko:( - 4lapy - czyli nasze psy ,pieski, pieseczki, psiaczki[/URL] [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=38823"]Kupię Psa - Giełda zwierząt domowych :: Szczegóły ogłoszenia[/URL] [url=http://www.mojpupil.pl/ogloszenia]W po
  20. oszzzz kurde:loveu:jakie one podobne do Nancy:evil_lol::loveu:ale masz slodka gromadke:evil_lol:
  21. ok,dzieki to zaczynam dzialac:razz:Nancy jest tez na n-k [URL="http://nasza-klasa.pl/profile/19442438/gallery/29"]Logowanie do nasza-klasa.pl[/URL]
  22. zabralam sie za te ogloszenia...i zorientowalam sie ze ze nie mam tel do Ciebie:oops:przesialam gdzies razem z linkami do tych poprzednich ogloszen....:angryy:tak wiec zaczynam od nowa...zapozycze sobie ten pikny teskt chyba evl tyle ze mala juz ma 8miesiecy??:lol:
  23. [I][quote name='sdal2']kakadu pisałas że chcesz działac we współpracy ze wszystkimi i polubownie, wie jaki problem pojechac do tej pani Dz. czy jak jej tam , z usmiechem na twarzy, z bombonierka w dłoni i klęcząc na kolanach prosic żeby Cie wpósciła i pokazała Miłka, możesz porobic mu zdjecia zobaczyc czy żyje. Skoro twierdzisz że z ta pani tylko w ten sposób można to czemu jeszcze tego nie zrobiłas, mi jak by zalezało na psie i mieszkałabym blisko to w dupę bym ja pocałowała zeby mnie tylko wpuściła, a ty przez rok nie wiesz jak pies wygląda. ŻENADA[/quote] [/I] ...wiesz mysle ze to wszytsko co sie dzialo na forum...te wszytskie "pozytywne" komenatrze na temat jak bardzo sie zawiedzie i po co wogole sie ludzi bardzo jej w tym pomogly...nie ma to jak wsparcie naprawde.....:shake:
  24. gonia nie ma glupich pomyslow ale powiedz mi jak i kto ma sie tym fizycznie zajac jezeli wszyscy jestesmy daleko???nawet gdyby udalo sie Milka wyciagnac na dt to po 1.miesieczny koszt to podejrzewam ok 300zl w najlepszym wypadku 2. jak dlugo mialby byc w tym dt bo pomimo tego gdzie jest -zainteresowania z ogloszen nie ma..... Przejrzalam watek jeszcze raz (przyznaje bez bicia niedokladnie:oops:) i rzucily mi sie w oczy trzy domki-takie najwazniejsze to byla Pani ktora do gallegro juz sie potem nie odezwala,Pani ktora Ty zalatwilas lecz okazalo sie ze chciala mlodszego psa i ten ostatni domek (ten pan podobno nieodpowiedzialny) jak na rok czasu to i tak malo opcji (powatarzam napewno cos przeoczylam ale i tak chyba malo istotnego).... a zeby zglosic sprawe do Tv trzeba znac wiecej szczegolow i byc na miejscu zeby cos zdzialac a nie tylko napisac do nich maila bo juz nie takie historie przeszly bez echa... No wiec nawet rzucajac sie na dt (szybszy blagam bez komentarza-zakladajac ze Milka nam wydzadza) skad wezmiemy pieniadze na utrzymanie psa?Ktos sie zdeklaruje na 'byc moze' dlugi i neiokreslony czas...U Misi tez tak bylo pies juz prawie rok w hotelu a dziewczyny teraz sobie wrecz flaki wypruwaja zeby jej hotel zaplacic....
×
×
  • Create New...