Jump to content
Dogomania

chita

Members
  • Posts

    4680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chita

  1. teraz to nie widze u Ciebie zadnej sygnatury;) a sprobuj moze otworzyc sobie dwa okna z dogo i przeciagnac myszka, moze tak sie uda, albo zwykle kopiuj-wklej bez zapisywania na pulpicie
  2. [quote name='Izabela124.']Ha ha na pewno na stancji bedzie lepiej niz w bursie[/QUOTE] w to nie watpie:diabloti:
  3. futrzaste towarzystwo przeslodkie:loveu: a w takim miejscu moglabym tez mieszkac tylko z dużą i pełną spiżarnią w razie by zasypało:p
  4. [URL]http://img339.imageshack.us/img339/5380/pa011245.jpg[/URL] uwielbiam takie zdjecia :loveu::evil_lol::evil_lol:i ten wyraz oczu:lol: [URL]http://img248.imageshack.us/img248/9754/pa011248.jpg[/URL] przekochana mordeczka:loveu::loveu:
  5. ooo to super, bedziesz miala miejsce na wszelkiego rodzaju pozaszkolne kółka edukacyjne:cool3::diabloti::evil_lol:
  6. tak wykupilam dla astki ktora zostala adoptowana wiec w jej miejsce podeslalam Bruna;)
  7. Ninka super! Twoja deklaracja to bardzo duzo, wielkie dzieki! do ktorego trzeba zrobic przelew Markowi? Moja kasa wplynie okolo 10-tego dopiero...
  8. dodałam ze zna podstawowe komendy i jest posłuszny bo przeciez po pobycie u Marka napewno tak jest;) Ardnas na pierwszej str jest 100zl stalych deklaracji czy to nadal aktualne?
  9. tekst super, zaraz wysylam do ogloszen!
  10. teraz powinien dzialac, ja tekstow za bardzo pisac nie umiem wiec najwyzej podesle waderci to co jest bo i tak na te ogloszenia czekam juz z miesiac... w pazdzierniku do Bruna sie dorzuce ale czekam na przelewy i nie wiem ile dam rade w kazdym razie i tak jestesmy sporo na minusie:-(
  11. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]Spakowałam sie ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] Ooooo! Zebys tylko tempo miala lepsze od Agaty:evil_lol:
  12. [quote name='agaga21']smalcem :)[/QUOTE] wiedzialam;] [quote name='furciaczek']Chita...taki cos lapa w twarz swietnie pobudza, Aga pewnie potwierdzi:evil_lol:[/QUOTE] aaa czyli rano zamiast kawy dostaje od psa po twarzy:cool3::evil_lol: kiedys se zaadoptuje ccta co by mnie w ten sposob "motywował i pobudzał":diabloti:
  13. [URL]http://i56.tinypic.com/mj1yth.jpg[/URL] bidula juz ma oczka zamkniete:evil_lol:a łapy to Morris ma spore, nie chcialabym zarobic w facjate:diabloti: nacierasz psiska oliwka ze sie tak świecą:-o:razz:
  14. astka Kiara ktorej wykupilam ogloszenia znalazla dom dlatego chce je przekazac dla Brunolca, foty sa nawet fajne ale przydalby sie nowy fajny tekst, cos wiecej o jego charaktrze i zachowaniu, ma ktos wene moze?:cool3:
  15. [URL]http://img834.imageshack.us/img834/9163/dscf2534d.jpg[/URL] piekne kolory, piekne zdjecie i Aresiątko cudne:loveu: te zdjecia zalatują romantyzmem:cool3::evil_lol:
  16. [quote name='fioneczka']to serio zdjęcia z dzisiejszego porannego spaceru :crazyeye::crazyeye: jeeeeso jakie Wy tam macie miejsca do spacerków ... ja żeby po takich fajowych terenach połazić to muszę z 50 km doginać :roll: zdjęcia super ... i pogoda super ... ja też scem :placz:[/QUOTE] no zdjecia z dzis, tam akurat se podjechalysmy bo to jakies 8km ode mnie, pod domem mamy tez fajne tereny i rzeczke ale cholera nudzi mi sie łazic w to samo miejsce trzy razy dziennie:roll: [quote name='NATKA']Zimna woda zdrowia doda hi hi ;) [URL]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TKMjlQOsYTI/AAAAAAAAC88/1XnXhJ38PKk/s640/DSC_1516.JPG[/URL][/QUOTE] boze wszedzie Doda:eviltong:w tv doda, w radiu doda, na dogo doda...strach otwierac lodówke:eviltong: [quote name='NATKA'] No co jak co ale Aresik z Arinką to by się w mig dogadał - Futrzaty wykazuję tą samą pasję do wykopek hi hi :evil_lol: [URL]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TKMj9RKmP-I/AAAAAAAAC-I/gosl-alFEtE/s640/DSC_1563.NEF.jpg[/URL][/QUOTE] Arina to w koncu jakis tam terierowe geny ale zeby przy szpicu terier majstrował:eek2::evil_lol: musimy sie kiedys zgadac na wykopki albo wpadniecie z Aresiątkiem pomoc kopac pod fundamenty:cool3: [quote name='agaga21'][URL]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TKMjlQOsYTI/AAAAAAAAC88/1XnXhJ38PKk/s640/DSC_1516.JPG[/URL] no wymiękłam! ten strumyczek:loveu:, to słoneczko:loveu:! ta arinka:loveu::loveu::evil_lol: a ja nie mogę wciąż do was dojechać:placz:;)[/QUOTE] no nie powiem ślamazarzysz sie niesamowicie:evil_lol: [quote name='Paula03'][URL]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TKMjxkHMr6I/AAAAAAAAC9o/8xREV8TTxKo/s640/DSC_1555.jpg[/URL] Się do nas wypięła :D[/QUOTE] ten typ tak ma:evil_lol: [quote name='Alicja']aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jak u was cudownie :loveu: [/QUOTE] wiesz jak zabierzesz Ozzyego to wpadaj:cool3:ino tej od blondyny nic nie mow:diabloti: [quote name='agnieszka32']A bo coś się obijasz, moja droga :evil_lol: Piękne zdjęcia, niebo, łąka, strumyk... wszystko jak marzenie :loveu: A u nas leje, wieje i wszystko jest do d... :placz:[/QUOTE] aj tam od razu wszytsko do d...optymista stwierdziłby ze jest cudnie bo dzis nei spadl snieg ani grad i dzieki ochlodzeniu lodowiec sie wolniej roztapia:eviltong:
  17. [quote name='ageralion'][B]Moje pieknosci!!!! [/B]Wyglada cudownie i ma taki spokoj na pyszczku :) Chyba zaczyna spowrotem wracac do swojego koloru siersci, co? Te szarobure plamy jakby mniesze...[/QUOTE] ale który??pies czy Pan:cool3: fotki rewlacyjne:loveu:
  18. :sweetCyb:ja sie wcale jeszcze nie ciesze:eviltong::sweetCyb: najbardziej z tego wszytskiego podoba mi sie ta czesc: [QUOTE]jakoś tak naturalnie wyszło chyba, że nie damy Malwini do Szczecinka, przynajmniej na razie,[B] a może i wcale[/B][/QUOTE] :loveu::loveu:
  19. jaka z niej sliczna dziewczynka:loveu: i widok tych wyprostowanych łapek napawa nadzieją:loveu: nie chwaliłyscie sie ze macie takie fajne dt w szczecinie:razz::loveu:
  20. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TKMkE-Cb6SI/AAAAAAAAC-k/sVkfVxYAZ5k/s640/DSC_1580.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TKMkF-4efYI/AAAAAAAAC-o/v-mksC9wH3c/s640/DSC_1581.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TKMkHohyOJI/AAAAAAAAC-w/EUFT8ar0qxw/s640/DSC_1583.JPG[/IMG] ooo nie, ja zostaje;) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TKMkI-7IOiI/AAAAAAAAC-0/pEYyZJlt25w/s640/DSC_1584.JPG[/IMG] dobra juze lece...ino nie wal focha:eviltong: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TKMkLgeKpbI/AAAAAAAAC-8/z9CMkuV3BA0/s640/DSC_1586.JPG[/IMG] tyle:pmam gdzies reszte zdjec musze poszukac to kiedys wrzuce;)
  21. zdjęc monotemtycznych ciąg dalszy;) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TKMj9RKmP-I/AAAAAAAAC-I/gosl-alFEtE/s640/DSC_1563.NEF.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TKMj-1awAQI/AAAAAAAAC-Q/2bBZKbDtsCc/s640/DSC_1565.NEF.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TKMj_5nqlsI/AAAAAAAAC-U/66Sr9d9u23g/s640/DSC_1567.NEF.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TKMkBLv7WSI/AAAAAAAAC-Y/9nEVIghqH5E/s640/DSC_1571.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TKMkCOh_7XI/AAAAAAAAC-c/e7j3Oq_AJO0/s640/DSC_1572.JPG[/IMG]
  22. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TKMjxkHMr6I/AAAAAAAAC9o/8xREV8TTxKo/s640/DSC_1555.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TKMj2ef_c0I/AAAAAAAAC90/LLuPxLRCGuU/s640/DSC_1558.NEF.jpg[/IMG] godzine pozniej:roll: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TKMj3xo9JJI/AAAAAAAAC94/rPcH2079l9I/s640/DSC_1559.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TKMj576WA1I/AAAAAAAAC98/ckmCrKDXqtg/s640/DSC_1560.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TKMj7HuHRwI/AAAAAAAAC-A/ppDsV19o5Gk/s640/DSC_1561.NEF.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TKMjo_TknvI/AAAAAAAAC9I/hXLpZXR8wHc/s640/DSC_1523.JPG[/IMG] podeszłysmy potem na ariny ulubioną łaczke-kretowisko:razz: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TKMjqN0HLMI/AAAAAAAAC9M/PbFuNpAA6K4/s640/DSC_1543.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TKMjrYC334I/AAAAAAAAC9Q/fnraPobzf60/s640/DSC_1545.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TKMjslYEPDI/AAAAAAAAC9U/_rAH6-PD5eo/s640/DSC_1546.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TKMjvfpG4PI/AAAAAAAAC9g/cM45D524Aws/s640/DSC_1551.NEF.jpg[/IMG]
  24. [quote name='Alicja']U nas zimno i mokro .... :([/QUOTE] u nas na szczescie jednak slonecznie, tyle ze rano chłodno a oto foty, jeszcze ciepłe bo z porannego spaceru;) tej sie z pyska ulewało:roll::evil_lol: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TKMjjJaHL7I/AAAAAAAAC80/0dIG7yaU_2s/s512/DSC_1513.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TKMjkAuL6cI/AAAAAAAAC84/F-zzvkaLKDQ/s640/DSC_1515.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TKMjlQOsYTI/AAAAAAAAC88/1XnXhJ38PKk/s640/DSC_1516.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TKMjmS_iifI/AAAAAAAAC9A/RjmqunleDD8/s512/DSC_1517.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TKMjne6FLmI/AAAAAAAAC9E/Ja0VU0xJcGY/s640/DSC_1521.JPG[/IMG]
  25. Tengusia Ty se chyba jaja robisz...z wakacji wróciłas i ino tyle zdjec:shake::diabloti: ehh ten Kubus piekny poprostu:loveu:wcale sie Fazie nie dziwie:evil_lol: a widoki super:loveu:
×
×
  • Create New...