Jump to content
Dogomania

Gisic87

Members
  • Posts

    2718
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Gisic87

  1. hmm tego nie widziałam po Częstochową a u kogo ten hotelik? Wiesz też liczyłam na to że siku jakoś wyeliminujemy jednak uparciuch w sumie wie że źle robi bo jak widzę to krzyknę i widząc jak idę z mopem wygląda na skruszonego siedząc w pokoju i patrząc jak to się mówi spode łba jednak mimo to dalej sika tylko że teraz w kuchni bo na przedpokoju wysprzątałam wszelkimi możliwymi specyfikami a kuchni zresztą też ale jednak siku w kuchni to teraz standard bo na przedpokoju już niet. Ale zaś w kuchni wszystko spływa pod lodówkę na drewnianą boazerię między fugami
  2. Cioteczki Tofik w porównaniu do pozostałych tymczasów Kikou to młodzieniaszek i Kikou mimo chęci nie da jednak rady przyjąć Tofika. Pytanie co teraz? Justyna wysłała mi linki do 3 hotelików domowych no ale może ja jakaś upierdliwa jestem ale w każdym mi coś nie pasi:roll: Mam chyba za duże wymagania bo ja sobie myślę tylko o takim domowym tymczasie gdzie Tofik będzie miał ciągły kontakt z ludźmi i mieszkał po prostu w domu razem z innymi lokatorami. Boks odpada to na pewno nie pozwolę by trafił do boksu bo zmarnieje całkowicie. Mój ojciec wraca 10-11 lipca tj sobota niedziela czyli mamy tydzień na znalezienie czegoś ewentualnie Tof może zostać tak jak pisałam tydzień max 2 dłużej jednak wolałabym by wyglądało to tak że jak ojciec przyjedzie Tofa nie będzie by nie miał się czego czepiać i Tof pojawił się powiedzmy dopiero 1-2 dni po przyjeździe ojca czyli na ten czas chociaż coś znaleźć a to nam da dodatkowy tydzień czy dwa na szukanie czegoś innego. wiem że pomysł dziwny etc ale hmm ojciec łagodniej przyjmie wizję że wracado domu bez dodatkowego psa a pies pojawia się dopiero po jego przyjeździe no bo i mieszkanie musiałabym wyszorować porządnie z zapaszku
  3. Dzisiaj o 4 spacerek był później Tofik ładnie wytrzymał do 13 od 13 do 19 też nie było problemu więc spacerek o 19 no i poszłam liczyć głosy w komisji wracam o 21:30 a tu siku w kuchni:roll: Wyszliśmy teraz na spacerek Tofik zadowolony jak nie śpi mocno i słyszy że się ubieram to od razu leci zadowolony do przedpokoju bo wie że pójdziemy na spacerek a jak wracamy ze spacerku i jesteśmy już w windzie to Tofik zadowolony że po spacerku jest siedzi i się ładnie uśmiecha. Kurcze wszystko super tylko to sikanie i najgorzej bo nie da się przewidzieć kiedy zrobi :shake: A tu tylko tydzień niecały jeszcze został. Co z Kikou? Wcześniej nie miałam czasu ale zaraz napiszę jej pw
  4. Ewanko ty tutaj nie prowokuj bo jeszcze wam go nie oddam i co wtedy:diabloti: My po spacerku ostatnim dzisiaj wcześniej bo jutro znowu wybory i spacerek będzie o 4 rano Dobrej nocki cioteczką życzymy:loveu:
  5. Aż się nie chce wierzyć patrząc na filmiki że to jest 10 letni pies i jak on fajnie bryka:lol: a co on tak na to szczekanie się uwziął czy po prostu ty Renatko tak na niego działasz:evil_lol:
  6. dzwoniła jeszcze jedna pani ale myślała po prostu że to jej zaginiony psiak
  7. a tutaj śpiący Tofik ulokowany pod klatką: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/TC9dBLMJ-mI/AAAAAAAAB_o/QQ_3FaZt9zU/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20029.jpg[/IMG] Edit i jeszcze jedno nie wyraźne bo robione z odległości z max zbliżeniem: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/TC9cUpDJuZI/AAAAAAAAB-8/LK9gH6vixMw/s128/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20003.jpg[/IMG]
  8. Oj z radości to raczej nie jest bo on po prostu wraca z dworku pochodzi po mieszkaniu czy tam się położy i nagle nie zauważę bo coś akurat robię i nagle sru albo znajduje kałużę albo łapię Tofika na gorącym uczynku. Co chwilę już sie rozglądam gdzie on jest i jak go nie ma w pokoju to już szykuje się na niespodziankę i szukam siku na podłodze
  9. Powiedziałam by się zastanowiła i zadzwoniła zobaczymy jeśli do poniedziałku nie zadzwoni to ja to zrobię żeby chociaż wiedzieć czy zrezygnowała by nie było niepotrzebnych nadzieji
  10. zadzwoniła do mnie starsza pani z Gliwic w sprawie Kajtka jednak znowu problem 2 samiec w domu:roll: pani przeczytała ogłoszenie i zdecydowała zadzwonić wcześniej zawsze miała 2 psy w domu. Obecnie w domu mieszka pies i 4 koty dom z ogrodem pies mieszka w domu ale w ładną pogodę dostęp do ogródka cały dzień mają. Zaproponowałam pani Manie i Tofika ale amputowana łapka panią zniechęciła i zastanawia się nad Manią. Zgadza się pani na wizytę adopcyjną oraz podpisanie umowy. Z rozmowy bardzo miła pogodna śmiała się i pytała ile ja jeszcze tych psów mam do adopcji:lol: Powiedziałam jej by na spokojnie się zastanowiła i zadzwoniła powiedziała że przemyśli i da znać
  11. Dzwonił przed chwilą do mnie pan w sprawie Kajtka. Powiedziałam że ma około 10 lat jednak poza tym że może i na tyle wygląda to jest młody duchem że przytulak z niego no wychwalałam powiedziałam że tylko samców nie lubi powiedziałam bo pan ze śląska że jeśli nie mógłby po Kajtusia pojechać to postaramy się coś zorganizować jednak jak spytał że jak się zastanowi to czy ma do mnie zadzwonić powiedziałam że tak i wtedy zorganizujemy jakąś wizytę przedadopcyjną bo to warunek umowy to troszkę już niechętnie pan odpowiedział że na razie dziękuje:roll:
  12. o tak lejek chciałam pochwalić że wszystko ok no i dzisiaj znów pół godzinki po spacerku siku na przedpokoju:roll: Co do allegro no to decydujcie ciotki czy robić wyróżnione nie wiem czy to można teraz jeszcze zrobić jak nie to mogę wystawić drugie takie samo tylko wyróżnione w końcu od przybytku głowa nie boli;)
  13. Już piszę przepraszam że dopiero teraz ale coś dzisiaj schorowana jestem znów problemy żołądkowe się odezwały:shake: Niestety dostałam tylko jeden jedyny telefon od starszej pani ale niestety ona ma psiaka już jednego no i do tego samca:shake: tego no szit su nie wiem jak to się pisze:oops:. Chciałam pani zaproponować Tofika bądź Manię ale pani się pożegnała i nie zdążyłam się odezwać. Próbowałam późnej jeszcze dzwonić ale nikt nie odbierał:roll:telefon domowy więc może jeszcze powinnam próbować zadzwonić co o tym myślicie?
  14. Oj Renatko przecie ja wiem że to nie do mnie ja aluzje postu rozumiałam;) a i przepraszam za ostatnią rozmowę telefoniczną ale paput mi skrzeczął do telefonu:/
  15. kurcze oglądałam ten filmik i powiem ci Renatko że dopiero po jakimś czasie zauważyłam Niunie znaczy dla mnie Babulinkę dopiero jak się ruszać zaczęła to skumałam że tam jest pies taka maleńka jest:oops:
  16. ja nie z tych zlatujących co by sprawdzić warunki bo wiem że jest super ja tylko nieśmiało oglądam zdjęcia Mani u Renatki;)
  17. pisałam wszędzie w tytule w każdym ogłoszeniu że to mix jamnika z goldenem więc powinno być ok
  18. Allegro Tofika zrobiłam na 14 dni: [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1104364450[/url] oraz ale gratka bo o niej zapomniałam wcześniej: [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/5855239_tofik_piekny_mix_goldena_i_jamnika.html[/url] W sumie 30 ogłoszeń może się uda
  19. To o schodkach już wyrzucone i zabieram się za ogłoszenia na razie tylko tam gdzie można takie długie teksty bez limitu Tofik ogłoszony na: 1. [url]www.e-zwierzak.pl[/url] 2. [url]www.petsy.pl[/url] 3. [url]www.petworld.pl[/url] 4. [url]www.ojej.pl[/url] 5. [url]www.zoonet.pl[/url] 6. [url]www.adverts.pl[/url] 7. [url]www.przygarnijzwierzaka.pl[/url] 8. [url]www.adopcje.org[/url] 9. [url]www.sprzedasz.pl[/url] 10. [url]www.kupsprzedaj.pl[/url] 11. [url]www.morusek.pl[/url] 12. [url]www.hodowcy.com.pl[/url] 13. [url]www.gumtree.pl[/url] 14. [url]www.adoos.pl[/url] 15. [url]www.katowice.szybkoeferty.pl[/url] 16. [url]www.katowice.rybryka.pl[/url] 17. [url]www.swistek.pl[/url] 18. [url]www.katowiceinfo.pl[/url] 19. [url]www.katowice.naszesrtony.pl[/url] (czeka na akceptacje) 20. [url]www.wkatowicach.com[/url] (czeka na akceptacje) 21. [url]www.katowice.ogloszeenia.pl[/url] 22. [url]www.adsy.pl[/url] 23. [url]www.adpedia.pl[/url] 24. [url]www.4katowice.pl[/url] 25. [url]www.katowice.cwirek.pl[/url] 26. [url]www.katowice.olx.pl[/url] 27. [url]www.katowiczak.pl[/url] 28. [url]www.szerlok.pl[/url] Uff na razie tyle zaraz zrobię jeszcze allegro
  20. no w sumie też tak myślałam bo przecież te 2 schodki to można Tofika znieść:roll: Mysza ja Ci nie odbieram szansy napisania tekstu chętnie poproszę o krótszy bo nie wszędzie taki długi przejdzie a krótkich to tym bardziej pisać nie umiem bo ja zawsze sie rozpisuje:eviltong:
  21. napisałam ogłoszenie tylko od razu mówię że w takich sprawach sobie nie radzę więc proszę o wskazówki co dodać a co usunąć no i nie wiem jak z tym sikaniem czy pisać o tym czy mówić dopiero jak ktoś się odezwie. Bo napiszę że czasem raz na kilka dni zdarzy mu się nasikać a ludzie albo w ogóle nie doczytają do końca albo będą myśleć swoje że pewnie i tak leje na potęgę albo coś [QUOTE] Tofik to psiak który w swoim życiu nie zaznał wiele dobrego. Nie wiemy co działo się z nim wcześniej być może miał swojego właściciela którego bardzo kochał jednak pewnego dnia wszystko stracił. Znalazł się w schronisku i niby nic wielkiego bo wielu psów do nich trafia jednak Tofik trafił do niego bez kawałka tylniej łapki. Nie wiemy jaka była tego przyczyna wiemy natomiast że pies strasznie cierpiał. Łapka musiała zostać amputowana jednak w takim stanie pies nie mógł zostać w schronisku dlatego też trafił do domu tymczasowego który jak sama nazwa wskazuje jest tylko tymczasowy i Tofik ciągle czeka na nowy dom. Tofik po amputacji łapki szybko doszedł do siebie jest radosnym psiakiem który świetnie sobie radzi mimo swojego jak to większość ludzi określa kalectwa. Na spacerkach pięknie chodzi a nawet biega. W domku jest bardzo grzeczny potrafi sam zostawać nic nie niszczy jest cichy i spokojny. Część dnia po prostu przesypia. Tofik ma około 8lat jednak wiek nie powinien skreślać jego szansy na adopcję. Dogaduje się bez problemu z innymi psami jest zaszczepiony i odrobaczony. Może to właśnie na Ciebie czeka? Tofik ze względu na swoją niską budowę ciała i brak łapki powinien trafić do domu w którym nie będzie musiał pokonywać żadnych schodów. Proszę nie skreślajmy go tylko dlatego że ma już swoje lata i nie ma łapki bo naprawdę nie przeszkadza mu to w codziennych spacerkach ludzie których spotykamy na spacerze czasem nawet nie dostrzegają że psiak nie ma łapki tak dobrze sobie radzi Jeśli chciałbyś zaadoptować Tofika zadzwoń lub napisz: Tel. 796-196-434 Mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zgoda na wizyty adopcyjne [/QUOTE]
  22. Oczywiście że będę mówić że ma koło 10 lat ale jak dla mnie z zachowania to pewnie i mniej by mu dać:lol: Będę mówić całą prawdę i tylko prawdę czyli że jest śliczny kochany grzeczny no po prostu cud miód i orzeszki tylko jedyny minus ale taki niewielki to to że nie akceptuje samców;)
  23. Dzisiaj po nocy znalazłam w kuchni sii ale nie wiem kiedy dokładnie zrobione bo już wyschnięte weszło między kafelki a jaki zapach:roll: wydaje mi się że od razu po spacerku ostatnim siknął bo później do kuchni nie wchodziłam a rano podłoga jakby żółta (mam białe kafle) i cała klejąca do tego podłoga nierówna i wszystko spływa obok lodówki tam też listwa drewniana bo kuchnia też trochę w drewnie a jak Tof nasika gdzieś dalej to po całej kuchni między kaflami po fugach to wszystko spływa:roll: No ale z rana na spacerek czekał na swoją kolej ładnie podreptaliśmy i poszczekaliśmy na wyimaginowanego wroga w postaci krzaczków które chciał podlać ale coś w nich było nie tak:lol: Ehh spróbuję jakiś tekst teraz sklecić i porobić ogłoszenia dopóki zwierzaki mają zajęcie a głównie papuga z nią gorzej jak z psem czy dzieckiem jak uwagi nie zwracam i nie rozmawiam to jest zła i głośno domaga się uwagi:roll:
  24. Dzisiaj po noce i teraz na razie zero siku oby to znów nie było tylko na kilka dni. Kto mógłby sklecić Tofikowi jakiś tekst do ogłoszeń by można było go już poogłaszać?
  25. C do papugi naprawdę tak gada tylko bardzo szybko bo zawsze jak wrzeszczała była właścicielka mówiła "czego się drzesz" i papuga to zakodowała poza tym umie pozostałe wymienione słowa np gdy chce mnie dziobnąć ale nie dziobie mocno tylko delikatnie to i tak mówi nie wolno za każdym razem jak wchodzę do pokoju mówi halo i dzień dobry a jak chce wejść na rękę albo bym ja podeszła mówi chodź a swoje imie mówi pomiędzy tymi wszystkimi. Tutaj mówi dzień bory i kto to "halo" i kto to" jedno mówię ja: [url]http://www.youtube.com/watch?v=-W9_S1dyF_c[/url] Dzisiaj Tof był ok zero siku więc na szczęście ok i mam nadzieje że tak zostanie co do opisu dla kikou zbiorę te z 2 ost dni i jej wyślę na pw
×
×
  • Create New...