madziulik_13
Members-
Posts
1011 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by madziulik_13
-
Witajcie dziewoje :cool3: Jak tam AA ? Są jakieś sukcesy ? :evil_lol: A Twoje '' maleństwo'' przepiękne i świrnięte :diabloti:
-
Szila - czyli berneńczyk w różnych odsłonach (;
madziulik_13 replied to madziulik_13's topic in Galeria
AUTOR ZDJĘĆ : MAGDA BENDARZ [IMG]http://i31.tinypic.com/zkmryw.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/adyl4o.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/skvo8g.jpg[/IMG] Sama sobie to jedz :eviltong: [IMG]http://i26.tinypic.com/149mcfc.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/1563k8w.jpg[/IMG] Oraz co nie co , co umiemy wypisałam tak na szybko `Slalom do przodu i do `Ósemka `Naprzód `Do tyłu i do `Obroty ( przede mną, za mną i z wchodzeniem pomiędzy nogi również za i przede mną :) ) `Krok Hiszpański ( również na odległość) `obchodzenie ( tyłem również) `Obchodzenie + skoki przez wyciągnięte ręce `Ja się turlam a Szila mnie przeskakuje `Do i z `Do przodu pomiędzy nogami i przede mną `Ukłon `Przeskakiwanie przez ręce w kształcie koła `do tyłu pomiędzy nogami i przede mną `hop przez ręce w kształcie koła `hop przeze mnie z nogami w V `wysyłanie do tyłu tyłem `poproś `hop na rękę ` chodzenie na dwóch łapach z opartymi przednimi łapami na moją rękę `hop przednimi łapami na moje nogi gdy leże `czołgaj `policjant `rozpinanie bluzki `ściganie bluzki `ściągnie kapci ` przynoszenie kapci `podawanie chusteczki `przynoszenie torebki i chodzenie z nią `sprzątanie zabawek `wchodzenie na doniczkę `podawanie różnych rzeczy `przynoszenie różnych rzeczy ` ’’zdechł pies ‘’ To tak na szybkiego wypisane;) Nie napisałam tutaj elementów z obediencu i agility bo to są dla mnie podstawowe komendy bez których nie można by było trenować czegokolwiek:) No i dziękujemy bardzo za przemiłe komentarze:loveu: -
A jakieś zdjęcia nowe ? :evil_lol:
-
Szila - czyli berneńczyk w różnych odsłonach (;
madziulik_13 replied to madziulik_13's topic in Galeria
Dziękujemy ! bardzo :loveu: BellaLab - ja za stronę zabierałam się przed wakacjami ? :lol: Ale wczoraj się zmobilizowałam (wystarczyły jakieś 2 dni :lol:? ) no i jest :evil_lol: Jakoś ktoś chce być w linkach prozę pisać ;) -
Hej głupolki :loveu::evil_lol:
-
Szila - czyli berneńczyk w różnych odsłonach (;
madziulik_13 replied to madziulik_13's topic in Galeria
Przepraszam za przerwę no ale szkoła daje już w kość :mad: To trochę się zrehabilitujemy zdjęcia z obozu autor : [B]MAGDA BENDARZ Pochwalimy się że zaczynamy świadomość zadu i Szili się podoba ale najbardziej to właśnie wchodzenie na doniczkę ( wchodzi już o połowę mniejszą :evil_lol: ) rozpinania bluzy i jej zdejmowania oraz policjanta i ćwiczymy nad wchodzeniem na plecy ( mi oczywiście :lol: ) No i to z czego jestem najbardziej dumna : Moja maleństwo złapało nie dawno swojego pierwszego floatera w dodatku z wybiciem :multi::loveu::loveu: Jestem taka dumna i szczęśliwa ! :cool3::evil_lol: [img]http://i32.tinypic.com/2ep7gg3.jpg[/img] [img]http://i29.tinypic.com/eld4t0.jpg[/img] [img]http://i27.tinypic.com/29bdggk.jpg[/img] [img]http://i26.tinypic.com/2hyi33r.jpg[/img] [img]http://i28.tinypic.com/rw83np.jpg[/img][/B] [COLOR=Red][SIZE=5]ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ : [COLOR=Black]szila-story.pl[/COLOR][/SIZE][/COLOR].[SIZE=5]tl[/SIZE] -
To super. Czekamy na zdjęcia ;)
-
Hakerzasty świetny :multi: To super że już lepiej. Co do kompleksów nie no dziewczyno na prawdę masz ogromne :evil_lol::roll: Też bym chciała mieć takie :eviltong:
-
Hej :multi: Jezu ile ja tu u Was nie byłam :crazyeye::oops: Zdjęcia cudowne a maleństwo po woli przestaje być maleństwem :loveu::loveu::evil_lol:
-
Nie ma co skeytowa dziewczyna :cool3:
-
Cairny dwa - galeria Alayki vel Wampira & Simby vel Wombata!
madziulik_13 replied to Kisses's topic in Galeria
Gratulacje ! :cool3: Wyśniony debiut :D -
Pomóżcie mi gdzie jeszcze kupię obrożę rogza Floral XL ? :shake:
-
Super :loveu:
-
Jeżeli chodzi o ten ogon w górze to mi Marysia mówiła że to jest takie wzorcowe ale nie pisane :cool3: Ale ja uwielbiam takie ogony a Pysi to już w ogóle:evil_lol: Więcej zdjęć ! :eviltong:
-
Szila - czyli berneńczyk w różnych odsłonach (;
madziulik_13 replied to madziulik_13's topic in Galeria
Co robić jeżeli pańcia się nudzi. Bierze się : -zwykłego psa :siara: [img]http://i28.tinypic.com/2agltes.jpg[/img] [img]http://i27.tinypic.com/dev03q.jpg[/img] -Doniczkę się do góry nogami obraca :diabloti: [img]http://i25.tinypic.com/4j2o1j.jpg[/img] = I wychodzi takie coś :razz::evil_lol: [img]http://i25.tinypic.com/8y8g1u.jpg[/img] Musze powiedzieć że jestem z niej straszniej zadowolona ! Po 5 minutach opanowała nową sztuczkę :multi: Na spacerach już o wile lepiej z przywołaniem:cool3: No i skupienie też się poprawiło :) -
A jak się miewa ogrodzenie terenu ? :cool3: Coś mi się wydaje że jest tak jak było na ozp1a :siara:
-
Gdyby tylko było dłuższe :shake:
-
Super filmiki :loveu: U niego się sprawdza mały ciałem duży duchem , ukryty border w nim jest :cool3: I jeszcze raz zdrowiej szybko ! :)
-
Ej super ! :multi::loveu::loveu: Co do agility to gdzie byście chciały trenować? w Poznaniu ? No i jeszcze musicie poczekać ;) ( wiek)
-
Shira ? :cool3:
-
Super ! :) Szelki nie obcierają go ? Nie martw się ( wiem łatwo mówić ) ale pamiętaj że będzie dobrze tym bardziej że piszesz że z Hakerem już lepiej !:) :loveu: Wytarmoś tego pięknego kawalera ode mnie :loveu:
-
Przepraszam ale nie mogłam się powstrzymać :oops:
-
Ada drugiego psa planuje berna ( berneńczyka ) :cool3::loveu:
-
Szila - czyli berneńczyk w różnych odsłonach (;
madziulik_13 replied to madziulik_13's topic in Galeria
W Lewo patrz [img]http://i32.tinypic.com/mtum8i.jpg[/img] W prawo patrz :-P [img]http://i28.tinypic.com/28mil41.jpg[/img] [img]http://i28.tinypic.com/rlw8ie.jpg[/img] [img]http://i26.tinypic.com/2ivd8ux.jpg[/img] [img]http://i31.tinypic.com/33tnitw.jpg[/img] [img]http://i27.tinypic.com/10nc9b9.jpg[/img] [img]http://i29.tinypic.com/6irwac.jpg[/img] [img]http://i25.tinypic.com/21m81ab.jpg[/img] [img]http://i29.tinypic.com/2uqf1qx.jpg[/img] Więcej zdjęć nie ma :shake: -
Szila - czyli berneńczyk w różnych odsłonach (;
madziulik_13 replied to madziulik_13's topic in Galeria
[quote name='Czarnulka'][URL]http://i25.tinypic.com/v7xzm8.jpg[/URL] ślicznie ;)[/quote] Dzięki :) [quote name='Aga&Ganja']O jaa, to Wy? Gratuluję. :D [URL]http://i27.tinypic.com/seak8y.jpg[/URL][/quote] Hehe dzięki :cool3: [quote name='Bartiśkowa_']Śliczna Szilunia :loveu: sztuczki też fajne ogon cały czas w ruchu :evil_lol:[/quote] Hihi bo to lubi :loveu: [quote name='Estowa']Gratulujemy ^^ I Szilcia jak zwykle wymiata ^^ ;) A wstążka to rozeta chyba xd[/quote] No pewnie :lol: Ah no tak :diabloti: [quote name='deer_1987']Jakas zmeczona na ostatniej fotce :P[/quote] Albo głodna :eviltong: [quote name='Lucky.']No Magda gratuluję :P[/quote] A dziękujemy :) [quote name='sunshine']Ale berneńczyków:loveu:. Ostatnio wymiziałam takiego przytulasa dużego:cool3:.Ślicznie Szilce we wstążce:razz:. Gratulujemy!!!!!!!!!!!!!![/quote] O a jakiego ? :evil_lol: Ładnemu we wszystkim ładnie :evil_lol::lol: [quote name='alex_sandereczka']Szila poprostu jest bardzo kulturalna i wie, że nie może siusiać podczas występu, na 'scenie' :evil_lol: Pozatym wszystkim się bardzo podobało :loveu: I miło było się poznać :loveu:[/quote] A jak :cool3: Kultura ponad wszystko :D Nam też:loveu: [quote name='Agniecha93']Gratuluję :multi: Ile Szila już ma(wiek)? Ja marzę, żeby Ori tak się skupiał :roll:[/quote] Dziękujemy :) 3 lata w maju stuknęło :loveu: :crazyeye: No my nad skupieniem musieliśmy się napracować (; DZIĘKUJEMY :D