Przepraszam, że znowu nudzę o tym rozliczeniu, ale chyba wkradł się mały błąd. Bo ja raz przelałam [B]20zł[/B] a raz [B]190 zł[/B], a odnotowane są dwie wpłaty po 190zł. Chyba, że coś namieszałam i dwa razy przelałam te 190zł, jeszcze sprawdzę, ale wydaje mi się, że tylko raz... To były jednorazowe wpłaty z moich bazarków dla Oziego. Pomyślę jeszcze nad jakimś bazarkiem dla krówka po Nowym Roku! :)