Jump to content
Dogomania

Monday

Members
  • Posts

    7730
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Monday

  1. Potrzebny transport z radomia do żor (rybnik, jastrzębie zdrój...może chociaż katowice) Transport dla szczeniaka.
  2. OK. Napisałam pytanie na ogólnym wątku rybnika i katowic
  3. [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1346397719[/URL] [URL]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/gozo-szczeniak-jak-marzenie--ID451z.html[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/GOZO,27679[/URL] [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-GOZO-szczeniak-jak-marzenie-W0QQAdIdZ245511204[/URL]
  4. Co za słodkość z tego szkraba. Uwielbiam czarnuszki.... Ja zrobię allegro, gumtree warszawa, cafeanimal i szerloka. Nie wiem czy jeszcze skądś jest jakiś odzew na ogłoszenia... chyba, że z anonsów ze zdjeciem.
  5. A Bryś dzisiaj w metrze :) [url]http://emetro.newspaperdirect.com/epaper/viewer.aspx[/url] moni12 dzwoniłaś do Magdy już??? Czy ten facet na 100% chce Brysia???
  6. Mamy dom dla suni w Zorach, ale problem jest z transportem. Szukamy Radom -Żory, lub okolice tych miast. Jeżeli ktoś będzie jechał do warszawy to bardzo proszę o jakieś wiadomości. Piesek bezproblemowy, bo szczeniak Jego wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/196896-Uratowana-przed-utopieniem-Kana-MA-DOM-szukamy-transportu-do-Zor[/url]
  7. Nie pamiętam co było w kartach tych młodych, ale chyba wszystkie 3 psy trafiły razem??? Jeżeli tak, to ta najstarsza jest w schronie od 14.11.2010
  8. Czyli konkretnie Żory są miejscem docelowym??? Napiszę na wątku katowickim. Z Katowic już bliżej.
  9. [quote name='pati851']9 grudnia jadę do Wawy.[/QUOTE] To co do brysia :) :) :) Tylko Pati byś musiała mu oddać całą tylną kanapę :) Jak nie będzie innej rady, to ja zawiozę Brysia - pod warunkiem, że to warszawa. Ale dzwonciedo Magdy Wólkiewicz jak rozmawiałam wczoraj z anhatą.
  10. [quote name='blueberrykiss']ode mnie z bazarku mamy już 180 zł :)[/QUOTE] Bardzo nietypowe rzeczy są na bazarku :) To dlatego.... SUPER!!
  11. [quote name='wiking042'][B]Nie wiem, kto i na jakiej podstawie stwierdził, że jest agresywna w stosunku do mężczyzn??[/QUOTE] Odbierając Lady Magda powiedziała mi, że na facetów już dobrze reaguje....więc odebrałam to tak, że reagowała źle. No cóż, może w jakiejs konkretnej sytuacji reagowała źle.....
  12. A to z waszych ogłoszeń sunia pojechała ??? Ale ekstra !!!!
  13. Jedna z młodych suń już w domu, nie wiem dokładnie która... Co do tej starszej suni to dziś już lepiej. Podobno dość nieźle się rusza, ale jakieś problemy neurologiczne ma. Schronisko po prostu na razie czeka co z nią dalej...(gdyby naprawdę było źle powinni wysłać ją na leczenie. Tak mi się wydaje, ale wiecie jak to jest przy 700 psach). Nie wiem kiedy coś z nią zrobią...i czy zrobią. Póki co obserwują...ale jeżeli byłoby dla niej dobre miejsce, gdzie ktoś by się nią fachowo medycznie zajął, to jak najbardziej schron ją wyda. Tyle się dowiedziałam. Czyli nie za wesoło :( Nie ma tak, że już na szybko sunia jest poddawana wszelkim badaniom, żeby zobaczyć co z nią jest :( Tutaj jest opis co sunia miała robione. [IMG]http://i55.tinypic.com/i5dwev.jpg[/IMG]
  14. [quote name='pati851']Monday ja daje 50 zł na Lady.[/QUOTE] Dzięki pati.. to wiking wyśle ci nr konta
  15. [IMG]http://i56.tinypic.com/2db1gm9.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2gtarh2.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/x6e79d.jp[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2en71fs.jpg[/IMG]
  16. [FONT=Consolas, monospace][SIZE=5][COLOR=red][B]MA DOM!!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas, monospace][SIZE=4][B]Pituś to malutki piesek nie mający szans na adopcję ze schroniska ponieważ nikt go nie zauważy, a on sam nie ma w sobie nic co by zachęciło do bliższego poznania go. Jest raczej skromnym pieskiem, który podchodzi do krat boksu tylko wtedy, gdy ktoś zwróci na niego uwagę.[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas, monospace][SIZE=4][B]Pituś ma ok. 3 lat, jest bezkonfliktowy, grzeczny, przytulaśny. Do schroniska trafił 23.05.2009 po potrąceniu przez samochód. Jego stan zdrowia jest dobry.[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas, monospace][SIZE=4][B]To idealny pies do mieszkania, ale również na podwórku w ciepłej budzie będzie mu bardzo dobrze.[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas, monospace][SIZE=4][B]Pituś znajduje się w radomskim schronisku dla zwierząt w boksie bytowym nr 13.[/B][/SIZE][/FONT] Wątek na dogomanii [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197751-PITU%C5%9A-pokorny-psiak-w-schronie.-RADOM-POTRZEBNE-OG%C5%81OSZENIA-!!!?p=15877516#post15877516[/URL] [IMG]http://i52.tinypic.com/2eknhmx.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/2622s9l.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/seyq1f.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://i56.tinypic.com/zyhm36.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/6pci3d.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/105xmxk.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2e5sb4h.jpg[/IMG]
  18. [FONT=Consolas, monospace][SIZE=4][B]Mikado to piesek przywieziony do schroniska 16.11.2010. [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas, monospace][SIZE=4][B]Był w fatalnym stanie psychicznym. Siedział w kącie, nie okazywał żadnej chęci lub niechęci do czegokolwiek. [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas, monospace][SIZE=4][B]Przez przyjazne i czułe podejście pracowników i wolontariuszy schroniska piesek powoli odzyskuje chęć do życia. Jednak pomimo tego, że zdarza mu się zamerdać ogonkiem i zachowywać się coraz pewniej, to oczka nadal wydają się być smutne.[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas, monospace][SIZE=4][B]Mikado to mały piesek sięgający do łydki. Idealny do mieszkania. Ma dopiero rok.[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas, monospace][SIZE=4][B]Od przyszłego właściciela oczekuje dużo miłości i ciepła, aby znów zacząć cieszyć się życiem.[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas, monospace][SIZE=4][B]Pies znajduje się w radomskim schronisku dla zwierząt w boksie 11 kwarantanna mała.[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas, monospace][SIZE=4][B]Kontakt w sprawie adopcji: 606 916 915[/B][/SIZE][/FONT] Wątek na dogomanii [url]http://www.dogomania.pl/threads/197750-MIKADO-m%C5%82odziak-kt%C3%B3ry-potrzebuje-mi%C5%82o%C5%9Bci-cz%C5%82owieka.-SCHRON-RADOM.-POM%C3%93%C5%BBCIE-OG%C5%81ASZA%C4%86?p=15877475#post15877475[/url] [FONT=Consolas, monospace][SIZE=4][B][IMG]http://i56.tinypic.com/2jaynnp.jpg[/IMG][/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas, monospace][SIZE=4][B][IMG]http://i51.tinypic.com/zup99v.jpg[/IMG][/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas, monospace][SIZE=4][B][IMG]http://i54.tinypic.com/6gbocy.jpg[/IMG][/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas, monospace][SIZE=4][B][IMG]http://i51.tinypic.com/jtpixs.jpg[/IMG][/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas, monospace][SIZE=4][B][IMG]http://i53.tinypic.com/6o1ll5.jpg[/IMG] [/B][/SIZE][/FONT]
  19. [FONT=Consolas, monospace][SIZE=4][B]Wspaniała 5 letnia sunia, która bardzo potrzebuje miłości i czułości człowieka. Nazywana jest Mamą.[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas, monospace][SIZE=4][B]Bardzo rzadko wychodzi z boksu, wobec tego ma bardzo mały bezpośredni kontakt z człowiekiem.[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas, monospace][SIZE=4][B]Może właśnie dlatego podczas bliskości z kimś próbuje z całych sił pokazać jak bardzo chce się przytulać, być głaskaną jak bardzo potrzebuje ludzkiego dotyku.[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas, monospace][SIZE=4][B]Sunia jest grzeczna, uległa, potrafi chodzić na smyczy, nie wdaje się w konflikty z innymi psami. Jest spokojna i cierpliwa.[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas, monospace][SIZE=4][B]Znajduje się w radomskim schronisku dla zwierząt od 12.02.2008r. w boksie 35 (S).[/B][/SIZE][/FONT] Wątek na dogomanii [url]http://www.dogomania.pl/threads/197748-MAMA-chce-okazywa%C4%87-swoj%C4%85-mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-ale-nie-ma-komu.-SCHRON-RADOM!!!-Tyle-ju%C5%BC-lat-%28?p=15877448#post15877448[/url] [FONT=Consolas, monospace][SIZE=4][B][IMG]http://i54.tinypic.com/v483es.jpg[/IMG][/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas, monospace][SIZE=4][B][IMG]http://i54.tinypic.com/14b0o4x.jpg[/IMG][/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas, monospace][SIZE=4][B][IMG]http://i53.tinypic.com/24gswg3.jpg[/IMG][/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas, monospace][SIZE=4][B][IMG]http://i54.tinypic.com/2n9yudy.jpg[/IMG][/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas, monospace][SIZE=4][B][IMG]http://i56.tinypic.com/4rfhoi.jpg[/IMG] [/B][/SIZE][/FONT]
  20. [IMG]http://i54.tinypic.com/fmryhw.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2ez7bmb.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/69kkm8.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/23hpwyh.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2hyyx76.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2q892c9.jpg[/IMG]
  21. [FONT=Consolas, monospace][SIZE=4][B]Dolly to malutka pinczerkowata sunia, która została znaleziona po potrąceniu przez samochód. Kierowca oczywiście nie zatrzymał się, aby udzieliś jej pomocy.[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas, monospace][SIZE=4][B]Dolly jest bardzo urocza, chce być głaskana i noszona na rękach. Poza tym jest spokojna, ale w stosunku do psów raczej dominująca. Potrafi chodzić na smyczy. To był z pewnością domowy piesek. [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas, monospace][SIZE=4][B]Dolly ma około 5 lat i nie widzi na jedno oko. To już spokojniejsza sunia do domku, który nie będzie od niej oczekiwał uprawiania sportów ze swoim właścicielem, ale jak najbardziej będzie chodził na długie spacery.[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas, monospace][SIZE=4][B]Do radomskiego schroniska dla zwierząt trafiła 28.10.2010 i zajmuje boks 8 kwarantanna mała.[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas, monospace][SIZE=4][B]Kontakt w sprawie adopcji: 606 916 915[/B][/SIZE][/FONT] Wątek na dogomanii [url]http://www.dogomania.pl/threads/197746-DOLLY-malutka-su%C5%84ka-w-schronie-!!!-RADOM-pro%C5%9Bba-o-og%C5%82oszenia-!!!?p=15877405#post15877405[/url] [FONT=Consolas, monospace][SIZE=4][B][IMG]http://i52.tinypic.com/55qqth.jpg[/IMG][/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas, monospace][SIZE=4][B][IMG]http://i55.tinypic.com/2e6blv9.jpg[/IMG][/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas, monospace][SIZE=4][B][IMG]http://i51.tinypic.com/33v21w7.jpg[/IMG][/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas, monospace][SIZE=4][B][IMG]http://i54.tinypic.com/wcmfde.jpg[/IMG][/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas, monospace][SIZE=4][B][IMG]http://i54.tinypic.com/fmryhw.jpg[/IMG] [/B][/SIZE][/FONT]
  22. [IMG]http://i53.tinypic.com/2r782v4.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/n4wl8y.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/mipfsm.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/f0vps7.jpg[/IMG]
  23. [FONT=Trebuchet MS, sans-serif][SIZE=5][COLOR=red][B]ZNALAZŁ DOM !!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS, sans-serif][SIZE=4][COLOR=#000099][B]Bryś to około roczny duży pies. [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [SIZE=4][FONT=Trebuchet MS, sans-serif][COLOR=#000099][B]Jak każdy młodziak Bryś jest pełen energii, mimo tego bez żadnego problemu potrafi nad nim zapanować 12letnia filigranowa dziewczyna.[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Trebuchet MS, sans-serif][COLOR=#000099][B]To pies do domu z trochę starszymi dziećmi (trochę starszymi, ponieważ te mniejsze dzieci mogą zostać nieświadomie przewrócone :) ).[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Trebuchet MS, sans-serif][COLOR=#000099][B]Bryś budzi respekt swoją wielkością, ale to tylko pozory. W rzeczywistości to ogromny pieszczoch potrzebujący towarzystwa człowieka.[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Trebuchet MS, sans-serif][COLOR=#000099][B]Bryś znajduje się w Radomiu. Możliwa jest pomoc w zawiezieniu go do nowego domu.[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE] [FONT=Trebuchet MS, sans-serif][SIZE=5][COLOR=#000099][B]W sprawie adopcji i dodatkowych pytań proszę o kontakt telefoniczny:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [SIZE=5][FONT=Trebuchet MS, sans-serif][COLOR=#000099][B]606 916 915[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE] [FONT=Trebuchet MS, sans-serif][SIZE=5][COLOR=#000099][B][SIZE=3]Pies przebywa w schronisku od 6 września 2010r, trafił po wypadku. Zajmuje boks 4 izolatki.[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [SIZE=5][B][FONT=Trebuchet MS, sans-serif][COLOR=#000099][IMG]http://i53.tinypic.com/2n86h6a.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/SIZE] [SIZE=5][B][FONT=Trebuchet MS, sans-serif][COLOR=#000099][IMG]http://i54.tinypic.com/2d14wmt.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/SIZE] [SIZE=5][B][FONT=Trebuchet MS, sans-serif][COLOR=#000099][IMG]http://i52.tinypic.com/2qm4520.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/SIZE] [SIZE=5][B][FONT=Trebuchet MS, sans-serif][COLOR=#000099][IMG]http://i54.tinypic.com/23st3z4.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/SIZE] [SIZE=5][B][FONT=Trebuchet MS, sans-serif][COLOR=#000099][IMG]http://i55.tinypic.com/281h5xv.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]
  24. Czy mogę prosić o pomoc w rozsyłaniu wątku? Moze trafimy na jakichś pomysłowych dogomaniaków? A może na kogoś, kto ma zajmuje się adopcjami za granicę Polski? Tam ludzie mniej się boją dysfunkcyjnych psów.
  25. Jutro się wszystkiego dowiem, bo czas może być tu dość istotny
×
×
  • Create New...