Monday
Members-
Posts
7730 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Monday
-
Wzruszająca historia psiej miłości-Kacper i Iga już w nowym domku!!!!!.
Monday replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
dokładnie - źle nie mają nie śpią co prawda pod kołderką :cool3:, ale nie jest tragicznie najważniejsze, że warunki bytowe poprawione czułości trochę za mało, ale nei da się wszystkich ludzi przekonać do kochania zwierząt...dla niekórych zwierzę po prostu ma być i już Nie mają źle...Aniu tygrysiczko - może byś chociaż na 4 oceniła ten dom...:cool3:.... w schronisku pewnei nie wychodziły w ogóle :cool1: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Monday replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
zerduszko, zdecydowanie polecam kanadyjkę niż kajak - więcej miejsca i wygodniej się siedzi... a z dwoma psami to ważne ! -
Pirat bez oczka- kulka miłości- już w domku!!! Radom
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
red.....nie wierzę... Pirat ma dom ??????? :multi::multi::multi::multi::multi::multi: -
Pirat bez oczka- kulka miłości- już w domku!!! Radom
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
i odezwał się jakiś dobry domek ? -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Monday replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
zerduszo, były jakieś telefony w sprawie Lizy? widzę, że jeszcze nie zmieniłaś tytułu, więc nadal szukasz....:evil_lol: a gdzie planujesz wakacje z dwoma psami ...i królikiem:evil_lol: ? -
Piękny kudłacz Chester schr.Radom-adoptowany w Radomiu
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
nikt nie pytał o kudłacza ? tak ładnie się zapowiadało.... -
"Łateczka zgasła w schronisku,Zuzia już w domku."
Monday replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
chyba trzeba zmienić tytuł wątku - że już w nowym domu Co u Zuzi? Przyzwyczaiła się już do swoich ludzi ?:razz: -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='red']Milka póki co nie pojechała, ale Floyd pewnie jest pilniejszy, może napiszę do niej. Krople lecznicze podawane są przez 3 tygodnie, potem tylko nawilżanie sztucznymi łzami, a te kosztują niewiele. Natomiast te lecznicze kosztowały 60 zł.[/quote] myślę, że już zakończył się okres podawania kropli i zostały same łzy Ja piszę w ogłoszeniach, że same łzy są potrzebne i że Floyd przed aplikowaniem ich nie ucieka - myślę, że to nie jest problem z tymi łzami, po prostu potrzeba systematyczności. Teraz się okazało, że moja Nuka jest najprawdopodobniej alergiczką(ma uczulenie na trawy, )...no i na początek stosuję kurację wapno + rutinoscorbin, nie jest to dla mnie problem...po prostu muszę pamiętać, żeby codziennie jej to podawać. Tak samo myślę, że Floyda dolegliwość też nie powinna mieć znaczenia -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Monday replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images48.fotosik.pl/144/ebcac1e6e43767f1.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/143/d5dd07f1cd457a90.jpg[/IMG] Ona niczego sięnie boi, stoi łapkami na burcie, wierci się....no i 2 razy wylądowała w wodzie:lol: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Monday replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
No zerduszko,chyba będziesz w tym roku mogła zobaczyć jak to jest wyjeżdżać z dwoma psami:cool3: Tak czy tak - ja z jednym mam urwanie glowy - w czwartek popływaliśmy takim kajaczkiem...Nuka 2 razy skąpała się :mad: ale ona po prostu nie umie w miejscu wysiedzieć - a niektóre psy na kajakach podobno kładą się i śpią...ja na takiego nie natrafiłam - 5 godzin siedzenia i podziwiania widoków to dla niej za dużo....z dwoma takimi wiercipiętami chyba bym nie dała rady.... -
"Łateczka zgasła w schronisku,Zuzia już w domku."
Monday replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
A przypominam, że Zuzia znalazła domek dzięki Łatce - wątek jest Łatki, a Zuzia jest jej koleżanką, która najlepiej żeby była zabrana z Łatką, bo zawsze były razem...taki dodatek do Łatki... Jestem przeszczęśliwa, że Zuzia ma dom... I już nigdy nie będzie sama -
"Łateczka zgasła w schronisku,Zuzia już w domku."
Monday replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
wreszcie los siędo niej uśmiechnął :) Nie będzie kolejnej zimy w schronisku :multi:, już żadnego kolejnego dnia w małym boksie nie będzie :) :multi: szkoda tylko, że Łateczka nie może tego szczęścia też zaznać.... -
Piękny kudłacz Chester schr.Radom-adoptowany w Radomiu
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
no, trochę dziwna kobieta - niezdecydowana. przecież jak ktoś chce psa, to nie może się na niego doczekać...tak myślę :cool1: a czy ta pani na pewno jest odpowiednia dla Chestera ? -
Pirat bez oczka- kulka miłości- już w domku!!! Radom
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
red, telefonem czy nie telefonem - co za różnica, jak piesek urodziwy to i na mniej wyrażnym zdjęciu niczego mu nie ubędzie :cool3: Pierwsze zdjęcie powalające... taka przytulanka z niego :) A gdzie ten domek :???::niewiem: -
Piękny kudłacz Chester schr.Radom-adoptowany w Radomiu
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
ew transport do warszawy już zorganizowany:razz:, jeszcze tylko nie wiemy kiedy -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Monday replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
:cool3:Zerduszko, to jak Lizka zostaje u Ciebie? Bo nie wiem czy ją nadalo ogłaszać.... A tak w ogóle, to aż dziwne, że nikt z ogłoszeń nie zadzwonił - taka piękana czarnulka....śliczna jest Sama mam niemalże identyczną...tylko z kawałkami białego, no i muszę powiedzieć, że moja nie lubi się głaskać, przytulać i okazywać jakąkolwiek czułość, wciąż by się ganiała, bawiła, skakała,wściekała...taki...bardzo energiczny pies... ciekawe czy wszystkie czarne, krótkosierstne suczki tak mają ??:cool3: -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Red - nie poddam się, Floyd będzie miał cały czas aktualne ogłoszenia - dopóki nie znajdzie domu. Przecież te oczy to nie taki problem... Gdyby mój pies na coś chorował, to trudno, nie ważne byłoby czy będę podawać mu krople, tabletki, czymś smarować, czy nawet wynosić na spacer - to jest ktoś ważny. I myślę, że jeżeli Floyd będzie czyjś, to będzie tak samo - takie zwykłe logiczne rozumowanie. Mam nadzieję, że Floyda nikt nie chce nie przez jego oczy...tylko po prostu nikomu nie wpadł w oko. A to pewnie tylko kwestia czasu.... -
Astor i Pako - obaj w domku Dziękujemy za pomoc
Monday replied to anhata's topic in Już w nowym domu
Lilith, ale gdzie do nowego domu,? skąd, jak? nic nie pisałaś... -
eski, selenga -super :) Jakiś pieniądz dla Mai wpadnie, A na kolejne miesiące będziemy najwyżej robić kolejne bazarki...takie grupowe bazarki, kto będzie mógł dać choć jedną rzecz, to ją opisze, a jedna osoba zbierze to wszystko razem i będzie jeden bazarek - tylko żeby młyn później nie powstał :) Ale myślę, że zorganizujemy się i będzie dobrze
-
red, ze skaryszewa też przyjechało takie małżeństwo oglądać Murzyna, ale zamiast na niego patrzyli chyba na jego budę, która miała być razem z nim oddana... już chcieli go zabierać, a mój TZ wspomniał o umowie, wizycie przed ...no i postanowili, że odezwą się wieczorem, a wieczorem napisali, że rezygnują, bo psa na umowę się nie bierze - może to ci sami :) a co do bazarku, to może eski użyczy przedmoty, które zostały jej z Pirata....? zaraz podeślę link, może zgodzi sie pomóc
-
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Floyd jest bardzo efektowny Bardzo łądny pies Martwię się o jego oczy, żeby tylko się doczekał:-(, już chyba straciłam jakikolwiek optymizm. -
Piękny kudłacz Chester schr.Radom-adoptowany w Radomiu
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
nie ma sprawy red, powiedz mi tylko na które, bo to mnie się akurat najbardziej podoba może któeś z tych "kokardowych"? -
"Łateczka zgasła w schronisku,Zuzia już w domku."
Monday replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
red - jasne że można na mnie liczyć...z tym nie ma problemu ja bym i na koniec świata pojechała, jeżeli chodziłoby o dom dla psa Bardzo dobrze, że ta pani zabierze jeszcze tego niewidomego psiaka - naprawdę, pani o wielkim sercu Cały czs smutno mi się pisze na tym wątku:-( - i jakoś dziwnie Malutka śliczna Łateczka, może tak miało być, może ona wiedziała, że ten drugi psiak pojedzie za nią ? Psy są niesamowite, bezinteresowne i wybaczają....