[quote name='matrioszka2']Zapytałam, kiedy jedzie i czekam na odpowiedź.
Nas urządza tylko czwartek rano godzina 10.00, ul.Rymowskiego w Warszawie.Tak suczka dojedzie i będzie do odebrania.Jeśli nie znajdzie się transport do Inowrocławia w tym terminie, to później nie wiem kiedy i jak.Teraz właśnie jest okazja, by jedną trzecią drogi miała za sobą[/QUOTE]
No to niestety... Szarik jedzie jutro.