Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. Dzielny chłopak.. Mam nadzieję, że będzie dobrze.
  2. Zabierz jej go :) niech sobie nie myśli, że może nim pomiatać:mad: A Egon ma dużą ranę na ogonie, może niepotrzebny mu kołnierz?
  3. Czyli jednak.. A Gabi mu dokucza, czy daje mu odpocząć?
  4. Oby wszystko wypaliło..
  5. [quote name='ageralion']Poniewaz dla Cinci szukamy domu w calej Polsce, przeskoczylismy pieterko wyzej do "Psy do adopcji / Znalezione" :multi:[/QUOTE] Dzięki Saint ;) kto pomoże w ogłoszeniach, trzeba by zwolnić miejsce dla kolejnej bidy.
  6. życz jej szybkiego powrotu do zdrowia! My grzecznie poczekamy :)
  7. [quote name='coronaaj']Ninka powinna byc dodana...nie jest solidna (robila mi wizyte przedadopcyjna do ktorej mam zastrzezenia).. co z tymi banerkami tinypic??? widze u wszystkich???[/QUOTE] Ona ma bana na 2 lata chyba, więc nie będzie jej mam nadzieję długo, długo tu..
  8. [quote name='browek']Witam wszystkich użytkwników forum.To ja Dorota przyszła pancia Chawirka ,już piątek zabiore go do domku i obicuję że będe go kochać i opiekować się nim najlepiej jak potrfię[/QUOTE] Pani Doroto :loveu: jak miło, że Pani tu jest. Boksery są mi wyjątkowo bliskie i cieszę się, że Chawirkowi się tak wspaniale udało. Dziękuję :Rose:
  9. [quote name='matrioszka2']Zapytałam, kiedy jedzie i czekam na odpowiedź. Nas urządza tylko czwartek rano godzina 10.00, ul.Rymowskiego w Warszawie.Tak suczka dojedzie i będzie do odebrania.Jeśli nie znajdzie się transport do Inowrocławia w tym terminie, to później nie wiem kiedy i jak.Teraz właśnie jest okazja, by jedną trzecią drogi miała za sobą[/QUOTE] No to niestety... Szarik jedzie jutro.
  10. W środę jedzie ajlii chyba do Brodnicy z psem. Spytajcie.. [url]http://www.dogomania.pl/threads/180538-Szarik-jedzie-do-Brodnicy-Szukamy-na-spokojnie-domu?p=14221228#post14221228[/url]
  11. Też się cieszę, porobicie jej foty? Jest śliczna..:loveu: kochane psisko. Szkoda, że 'właścicieli' nie można ukarać..
  12. Jest bardzo podobna, mam nadzieję że to ona.
  13. [quote name='milcia17']ja moge zrobic bazarek.[/QUOTE] Byłoby super! Bardzo dziękujemy! :Rose:
  14. [quote name='Cajus JB']Witajcie. Dostałem prośbę o zrobienie banerka. To aktualne? Za dwie godziny powinienem być przed komputerem to wykonam.[/QUOTE] Poprosimy :) dzięki.
  15. Dziękujemy Państwu Stasia :Rose: masz jakieś wieści?
  16. Aga co u Was? Jak kastracja?
  17. Maciek ma w czwartek operację, guz na brodzie rośnie, ale na brzuszku rana na szczęście ładnie się goi :)
  18. Wydaję mi się, że Pusia nie będzie długo szukać, jest cudowna, czasem ostra, ale otwarta na człowieka :)
  19. Kto wesprze hotelowanie i sterylkę suni?:( Proszę... nie damy radę pomóc kolejnym bokserom, bez wsparcia..
  20. Jak nikt?? Ja ciągle podczytuję.. W domku pewnie szybko dojdzie do siebie, bo jaki by schron nie był, to tylko schron i warunki nie sprzyjają pełnemu wyleczeniu :)
  21. Może ktoś zrobić banerek dla niuni? Sunia czuje się dobrze :)
  22. Nie takich wieści się spodziewałam :( mam nadzieję, że Aldo jednak się przełamię, choć z drugiej strony od długi czas bez tej łapy żył i marnie funkcjonował..:(
×
×
  • Create New...