Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. W miarę... jak Germaine wróci z lecznicy to poproszę żeby napisała parę słów.
  2. :hmmmm: buda ocieplana? Sexi Boy - nie, niebieskooki - nie? Co ja mogę ?:placz:
  3. [quote name='ewka i haker']a ja chce jakieś wiosenne zdjęcia:)[/QUOTE] A ja chcę wiosnę....:oops:
  4. Fotki, fotki :loveu: ja śpię z niebieskookim. Mogę, mogę, mogę?:grins:
  5. Gameta.... jak na to... wszystko Twój głos był wyjątkowo promienny. Ściskam Was mocno :)
  6. Już nie wiem który to Żwirek :) pokażesz go nam na miejscu :) ile było adopcji w tym miesiącu?
  7. Fundacja "SOS bokserom" ul. Mrówcza 77a 04-857 Warszawa nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000 nr konta w standardzie IBAN : PL 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000 "nick + Sigma dogomania" Póki co puszki RC i karma Intestinal. Później wsparcie na badania i sterylizację. kod SWIFT: KRDBPLPW
  8. [quote name='ala123']Dzięki!:lol: Na pewno napiszę i będę trzymać rękę na pulsie. Na razie zakładam,że nie będzie problemu z wystawieniem faktury. Nie orientuję się jeszcze, ile sterylka będzie kosztować u tej pani doktor,ale na wątku na pewno też coś uzbieramy.[/QUOTE] To proszę o informację i dokładną cenę. Nie chciałabym, żeby hotelowicze cierpieli na nieodpowiedzialności AlinyS, ale jeśli sytuacja się powtórzy, więcej zgłoszeń nie będziemy przyjmować. Teraz zauważyłam, że na wątku hotelowym ktoś znowu się upomina o książeczkę ( z Foksią też był problem z odesłaniem książeczki - nie było wpisu o sterylizacji) [quote name='zerduszko']Czy to jakiś żart??[/QUOTE] A no niestety nie..
  9. [quote name='ostatniaszansa']a tak na powaznie, to jakies konkretne wymiary, kolory, plec itp itd? bo mozemy w ta sobote poszukac i porobic fotki? Nie mamy w planach spedzenia kolejnych 5h na komendzie, wiec raczej sie wyrobimy ze zdjeciami :)/Agnieszka[/QUOTE] Nic nie mamy. Jedziemy poznać psy choć trochę i wybrać max. 3.
  10. [quote name='ostatniaszansa']Jesli chcecie szukac malych pieskow u Marzeny, to przygoda murowana :)/Agnieszka[/QUOTE] :grins: zobaczymy...
  11. [quote name='ostatniaszansa']to ja poczekam na Was w schronisku i obejrzymy psiaki, co?/Agnieszka[/QUOTE] Tak chyba będzie najlepiej, na pewno ciężko będzie wybrać nam. Ciekawe, czy nas spotka jakaś przygoda ;)
  12. [quote name='malawaszka']no i Haśko i tego drugiego do Krk nie? :lol:[/QUOTE] Aaaa tak Waszko :) wybacz, tak jeszcze one :) Rano Agnieszka będziemy koło 9 - 10, bo nas długa droga czeka.
  13. [quote name='monika55']Boksio przecudny. Dzis poszedl do naprawde fajnego domu. Pan sie zakochal w nim.[/QUOTE] A tu uff :) super.
  14. [B]Najprawdopodobniej 29 marca chcielibyśmy jechać do Boguszyc po kolejne psy, żeby zabrać je do Ani do hotelu. Będą 4 osoby ja, Ania i Teqquila z TŻ, zabieramy Ciaputkę i 2-3 inne psiaki. Czy ktoś z Zarządu będzie wtedy w OS, żeby nas wpuścić i pokazać psiaki?[/B]
  15. [quote name='Yana']kolejny staruszek :-([/QUOTE] To niestety nie koniec... do hotelu jadą własnie dwa boksie ze schronu w Legnicy :( bardzo chude.
  16. [quote name='ala123']suczka ma jechać w niedzielę do hotelu do Popielarni i jeszcze nie wiem gdzie będzie sterylizowana,ale bedę to oczywiście wiedzieć i koszt również. Ile jest uzbierane,trudno powiedzieć,bo mamy na razie deklarację opłaty za hotel za miesiąc,potem jestem przygotowana na dlasze opłaty za hotel we własnym zakresie;osoby na wątku nie złozyły konkretnych deklaracji. czy jest jakaś możliwość częściowej chocby pomocy? a sterylka zwykła - kilka dni temu Zuzia miała robione USG i ciąży nie wykazało[/QUOTE] Czyli jedzie do AlinyS, pytam bo ostatnio mieliśmy bardzo duży problem z fakturą i ogólnie komunikacją z Aliną, środki przez nią były zablokowane ponad miesiąc. W końcu miała pokryć sterylkę, a dwa dni później dziwnym trafem po awanturze na wątku faktura się znalazła. Dr Laudańska nie udziela potwierdzeń czy sterylizacja się odbyła, co też utrudnia trochę pomoc, ale jeśli wszystko załatwicie i będziecie znali koszty to proszę napisz. Dołożymy się.
  17. [quote name='sacred PIRANHA']evl ...zastanawiam się czy Cię pochlastać czy zatłuc:-P Soema dzięki za zwrócenie uwagi na szczegóły, idę szukać siekiery do stodoły!!!!![/QUOTE] Ale wtedy Zuzanka u Ciebie zamieszka :loveu:
  18. [quote name='evl']Cholera, żeby we [B]własnej [/B]galerii mieć miliard dubli :roll:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol: już nie żyjesz Evl :eviltong: Do dobka jej daleko, ale jest urocza :loveu:
  19. [quote name='Paulina87']Ja na razie finansowo nie pomogę, ale jak uda mi się coś wysupłać to na pewno wpłacę. W schronisku wkładała głowę do kosza żeby zobaczyć czy nie ma tam czegoś do jedzenia :(, a na miskę z jedzeniem to się wręcz rzucała.[/QUOTE] Ale będzie lepiej... najgorsze, że tak tego dworu się boi.. :( ale jak mała nabierze siły, ciała, będzie można ją wysterylizować, to może..... ;)
  20. [quote name='kora78']Bilbo dostał ogłoszneie na adopcje.org idę pisać do Germaine o zmianę imion dwóch Bilbów[/QUOTE] Już rozmawiałam z Gertą. Postaramy się jak najszybciej poprawić.
  21. [quote name='ala123']nie wiem czy jest coś na koncie funduszu sterylkowego ale zwracam sie z pytaniem czy byłaby mozliwość wsparcia finasowego sterylki suczki foksterierki? Oto wątek Zuzi : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181712-SuA-ka-w-typie-foksteriera-miaA-a-rodziAE-2-razy-do-roku-potrzebna-sterylka-dt-wskazany[/URL][/QUOTE] Sterylka aborcyjna czy zwykła? Jaki koszt i ile macie uzbierane?
  22. [quote name='monika55']A u nas nowy bokserek. Wlasciciel oddal chyba.[/QUOTE] Wiesz coś więcej, masz zdjęcia....?:( Możemy go ogłosić na dobry początek.
  23. Agata, czy faktura dotarła do AFN i została opłacona?
  24. Czy będzie ktoś w schronie w najbliższych dniach, by zrobić jakieś wyraźne foty bokserowi na kwarantannie? Nie dysponuję aparatem..
×
×
  • Create New...