Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. [quote name='Rybka_39']Chodziło mi bardziej o stawy, chyba, że on taki przygarbiony bo go łapki bolą przez te pazury :([/QUOTE] Wszystko po trochu.. wygłodzony, zaniedbany :( Przypominam i proszę o głosy na KRAKVECIE [url]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?p=83371#83371[/url] [B]Fundacja SOS Bokserom wygrała wewnętrzne glosowanie na dogomanii, potrzebujemy Waszych głosów jeszcze raz![/B]
  2. Szkoda, że takich ludzi nie spotka żadna kara od wymiaru sprawiedliwości... bo że zło wróci do niej, to pewne... Czekamy na informację.
  3. [quote name='agaga21']dzięki soema, że zajrzałaś. jaką część kosztów zwracacie? czy są jakieś zasady? już zaglądam na ten wątek ale jest bardzo długi...[/QUOTE] Będzie nowy, jak tylko konto będzie. Wszystko zależy od kosztu sterylki. Liczymy, że utargujecie jak najniższy.. Powstaje też strona, znaczy robię ją i tam weci, którzy nam zrobią promocyjne ceny to będą mieli oficjalne podziękowania. To chyba też reklama :) stali wpłacający mają 100% zwrot kosztów. Reszta różnie, jeśli sterylka 200zł, finansowaliśmy 150zł.. Ale jak są droższe to prosimy o wsparcie. Aborcyjne są priorytetem. Mam nadzieję, że za tydzień ruszy wszystko - wtedy jeśli dogomaniacy, którzy faktycznie pomagają wpłacaliby te 5zł miesięcznie, to byśmy z tego Funduszu mogli ciachać dużą większość suk na dogo :)
  4. [quote name='milcia17']Poprosze o nr konta na PW. Wysle pieniazki z bazarku ;)[/QUOTE] Fundacja "SOS bokserom" ul. Mrówcza 77a 04-857 Warszawa [B]nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000 bazarek - Fuga dogomania [/B]
  5. [quote name='ageralion']Allegro cegielkowe dla Fugi. Mozna kupic piekna zakladke do ksiazek ze zdjeciem Fugi i wierszykiem :cool3: [URL]http://allegro.pl/item966287215_fuga_cegielka_zakladka_fundacja_sos_bokserom.html[/URL][/QUOTE] Prosimy o reklamowanie allegro :modla:
  6. Oba boksery są już w hotelu, w klinice były, by je zbadać. Rupert jest wnętrem, starszy popuszcza mocz.. ma problemy z prostatą.:shake:
  7. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Zaraz zawołam Soemę-ona się tym zajmuje i powie co i jak -o co chodzi:)[/QUOTE] Agaga jest taki wątek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/140889-Zasil-sterylkowAE-swinkAE?p=14243975#post14243975[/URL] aczkolwiek, za tydzień dwa ruszy nowa akcja z pełnymi rozliczeniami i nowym kontem, żeby wszystko sprawniej się odbywało, no i żeby więcej osób o tym wiedziało ;) jakby co to ja na swoim koncie mam część pieniędzy i do aborcyjnej się dorzucimy na pewno. Tylko proszę o cenę zabiegu, tam u nich.. Bo takie są zasady, zwracamy część kosztów zabiegu. A sunia jest boska :) szkoda jej...
  8. [quote name='Kamila28']dziękuje mojej najlepszej koleżance, która mi pomagała w tej akcji i robiła zdjęcia boksiów[/QUOTE] A my dziękujemy za tą akcję :)
  9. [quote name='Asior']skąd ten lek trzeba ściągnąć??[/QUOTE] Z Czech Asiu :)
  10. [quote name='ageralion']Jaki ten staruszek ma piekny pysio...[/QUOTE] Cudny.... wyjątkowo....
  11. [quote name='Ada-jeje']A oczy fotkami Fuguni to nie chcialy byscie nam nacieszyc :lol:[/QUOTE] Ścignę dziewczyny :)
  12. Młodszy, Rupert [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S6KT0X3SUoI/AAAAAAAABMA/CLh-3pc2p70/DSC02218.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S6KT0Wh1CbI/AAAAAAAABME/sRdlOwoIPIo/DSC02225.JPG[/IMG] Starszy [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S6KT7n4lWkI/AAAAAAAABMY/qCQUKVOcBy0/DSC02245.JPG[/IMG] rana na łapie.. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S6KT7RW1OrI/AAAAAAAABMU/_9gm5YPc7sA/DSC02241.JPG[/IMG] na tułowiu.. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S6KT1Vdd8XI/AAAAAAAABMQ/MuMnkbZ0vgA/DSC02240.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S6KT0mJpssI/AAAAAAAABMI/7voSGSVa5QM/DSC02229.JPG[/IMG]
  13. [quote name='gerta']Oj ten domek to się gdzieś zgubił chyba, co?[/QUOTE] Pewnie się wstydzi :hmmmm:
  14. [quote name='Kapsel']Miejmy nadzieję, że Fuga zmieści się w tych 44% Oby! :roll:[/QUOTE] Jakie oby, to jest cudowny młody pies, nie może być inaczej :) ja wierzę, że będzie dobrze. A właściciela bym ..... to nie urosło w dwa dni!:angryy:
  15. Germaine była dziś z Fugą na zdjęciu szwów, rana po operacji wygląda bardzo ładnie. [B]Niestety mamy już wyniki histopatologii: mastocytoma, II stopień złośliwości, komórki dobrze zróżnicowane ale głęboko naciekające wgłąb tkanek[/B] [IMG]http://forum.boksery.pl/images/smiles/icon_cry.gif[/IMG] Lekarz powiedział, że guz może się odnowić, albo może byc przerzut, ale nie musi ... trzeba obserwować Fuge i często z nia jeździć na wizyty kontrolne Fuga jest wesolutka, pupka cała się cieszy na widok człowieka :)
  16. Franek jest chwilowo u Germaine :) Zobaczcie jaką ma koleżankę :)
  17. Grażynko... ciężko powiedzieć Mix, na tej focie pychol jak Asta, ale klata wąziutka. Ale zdjęcie może przekłamywać. Sylwetkę ma jak ast czy boksio? Piękny kundelek :)
  18. [quote name='majuska']Z tego co pamiętam to chyba Soema działa w bokserach, gdyby cos trzeba pomóc w transporcie to pomogę[/QUOTE] Taaa i czytam.. niestety, nie mamy miejsca. Dziś kolejne szkielety przyjechały.. [url]http://www.dogomania.pl/threads/182039-Bo-schronisko-o-nim-zapomniaA-o-poranione-wygA-odzone-Fundacja-SOS-Bokserom?p=14313415#post14313415[/url] jakiś wysyp :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/181754-Wychudzona-bokserka-psi-szkielet-OstrA-w-Wlkp[/url] Bardzo proszę o zdjęcia kufy psa... Bo po tych fotach na boksera mi nie wygląda, mocny mix jak już. Bardzo mocny :( Możemy go ogłosić na stronie, ale proszę o foty. Może go schronisko przyjmie?
  19. [quote name='Saphira']Jak z góry na dół to widać wiosenna chuć ja dopadła. Czy wiecie gdzie znaleźć kogoś od bokserów ? [url]http://www.dogomania.pl/threads/102118-Orzechowce-nadal-potrzebujAE-pomocy?p=14313161#post14313161[/url][/QUOTE] On mało ma z boksera.. :( cholera... ktoś go dokarmia, wiesz coś więcej? Zrobi ktoś zdjęcia kufy? Bo nie widać :(
  20. Chudzina.. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S6Ib1qx-_OI/AAAAAAAABLE/Xksgdxnt6x8/s640/P3180183.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S6IcJmSdm6I/AAAAAAAABLI/n1dt23HQ014/s640/P3180187.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S6IcJ8Sx-TI/AAAAAAAABLM/2VU7TDYSSks/s640/P3180186.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S6IcWNRzLUI/AAAAAAAABLY/OtLVuebTmtQ/s640/P3180184.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S6IcKKvDFpI/AAAAAAAABLQ/UMdmRqJ5yqs/s640/P3180185.JPG[/IMG]
  21. Staruszek - ok. 8-9lat.. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S6IbpTjrjwI/AAAAAAAABKw/-4_PdwnePMc/s640/P3180178.JPG[/IMG] przerośnięte pazury.. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S6Ib0kjrmWI/AAAAAAAABK0/4mVEABe_qTs/s640/P3180179.JPG[/IMG] :-( [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S6Ib0jOj9oI/AAAAAAAABK4/RejHc5aJbVI/s640/P3180180.JPG[/IMG] miednica.. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S6Ib1E8TDrI/AAAAAAAABK8/c6zoz2RCG1s/s640/P3180181.JPG[/IMG] mordkę ma cudowną.. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S6Ib1T-mlDI/AAAAAAAABLA/MM_wlg0jP-g/s640/P3180182.JPG[/IMG]
  22. Młodszy boksio - ma ktoś pomysł na imię?:) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S6IbohsOqyI/AAAAAAAABKg/ohM-NYEZvVE/s640/P3180173.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S6Ibo8kx1GI/AAAAAAAABKo/L8G3Ea3wBk8/s640/P3180176.JPG[/IMG]
  23. Dostaliśmy zgłoszenie od Dziewczyny, w schronisku jest młody bokser, chudnie w oczach.. Sytuacja finansowa nam nie pozwalała go zabrać w tamtym momencie.. Wolontariuszka pojechała mu zrobić nowe zdjęcia, idąc do jego boksu, zobaczyła.......... zobaczyła jego [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S6Ibpb3NPnI/AAAAAAAABKs/TVPzQMNBJCw/s640/P3180177.JPG[/IMG] widok ściął ją z nóg... Spytała, dlaczego nie poinformowano jej i nas o tym bokserze. Pracownik odpowiedział, że o nim[B] zapomnieli[/B]. Jego stan potwierdza te słowa....:-( To starszy boksio.. jest wychudzony, ma liczne rany na łapach... Nie mogliśmy go zostawić.. dzięki szybkiej akcji - udało się Dziewczynom uzbierać część kwoty potrzebnej na utrzymanie ich w hotelu. Pan, który go odbierał był w szoku.. Powiedział, że w swojej wieloletniej pracy z psami, nigdy nie widział czegoś takiego.:shake: Drugi boksio, jest młodszy, jest chudy, ale nie jest w tak złym stanie. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S6Ibo1-xHpI/AAAAAAAABKk/HUbOyMkcZDU/s576/P3180175.JPG[/IMG] Psiaki będą przebywać w hotelu.. ale[COLOR=DarkOliveGreen][B] pilnie szukamy DT - chociaż dla starszego boksia![/B][/COLOR] Prosimy o pomoc.
  24. [quote name='kora78']Soema i co z tym imieniem? Naszemu można jakoś trochę zmienić spokojnie. Tamtenm już pewnie na imię reaguje, a nasze to tylko robocze. Na stronie SOS nie jest zmienione u żadnego psa. To co ustaliłyście?[/QUOTE] Nie było jeszcze aktualizacji. Drugi boksio już pod naszą opieką od dziś, jak będzie przeniesiony do "fundacyjnych" to mam nadzieję że imię zmienimy.
  25. [quote name='gagata']Ale się wykopała ta Neris i dzis buja po świecie....[/QUOTE] Oby wróciła z dobrymi wieściami..
×
×
  • Create New...