Jump to content
Dogomania

marysia55

Members
  • Posts

    9747
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marysia55

  1. [quote name='danka4u1']Mogę tylko podpisać się pod tym postem. Jak w raju.[/QUOTE]i to w takim cudniastym raju ... aż żal że mnie tam nie ma :(
  2. z pewna 'dozą nieśmiałości' wchodzę na watek Kamyczka ... żeby jednak nie wywinąć jakiegoś numeru :) jakoś tu pustkami wionie ostatnio ... brakuje ciotki Agatki i Sylwiaso :)
  3. Witajcie kobietki .... wpadałam wszędzie tylko na chwilkę ponieważ problemów ciąg dalszy ... ja to mam szczęście . Jak się kurcze przykleiły tak nie ma siły się od nich oderwać. Dziękuje, że jesteście tutaj :) Ale widzę , że Gonia66 znowu dostała bana ... nie wiecie przypadkiem za co tym razem ?? ... ma kobieta szczęście :cool3:
  4. Świetny wątek :) ... nawet Łysą Górę można zwiedzić wirtualnie ... bez miotły.
  5. [quote name='danka4u1'][COLOR=#0000cd][B]Pilnujcie Dwupaku. Nie będzie mnie przez tydzień.[/B][/COLOR][/QUOTE] no to jeszcze 2 dni i wpadnie nam Danusia na watek:) a tym czasem 'dziewczynki' musicie uwierzyć, że wszyscy chcą dla was najlepiej :)
  6. jak przeczytałam to zdanie "trochę się ochłodziło - szkoda, ja lubię hiszpańskie upaly" to normalnie pomyślałam 'zboczeniec' jakiś czy coo .... ja powyżej 26 stopni zapominam żyć. Takie lata jak ostatnio skracają mi życie. Ale maluch naprawdę słodki Ci się trafił :)
  7. [quote name='Malwi']wszystkie wpłaty i wydatki: wszystkie wpłaty: / ............../ 2012-02-31 yolanovi 15,00 zł 2012-02-23 SZAROTKI 30,00 zł 2012-02-26 DOGOMANIACY DLA WIKTORA - LUTY -100,00 zł 2012-02-27 Wiktora 30,00 zł 2012-02-29 yolanovi 15,00 zł 2012-03-05 Pies Wolny 20,00 zł 2012-03-19 ANETTTY 20,00 zł 2012-03-19 DOGOMANIACY DLA WIKTORA - MARZEC -100,00 zł 2012-03-22 SZAROTKI 30,00 zł 2012-04-16 marysia55 20,00 zł 2012-04-30 yolanovi 15,00 zł 2012-04-30 DOGOMANIACY DLA WIKTORA - KWIECIEŃ -80,00 zł __________________________________________________________ __________________________________________________________ SUMA: 140,00 zł[/QUOTE]trochę się pogubiłam .... wydaje mi się że nie ma wpisanej mojej wpłaty z dnia 27.02.2012 .... chyba, że zamiast słowa "wiktora' miało być wpisane 'marysia55' :) i jeszcze jedno pytanko czy kolor ciemnozielony w tabelce oznacza, że za te miesiące składki są juz zapłacone przez daną osobę??
  8. [B]Kangur na polskich łąkach [/B]:lol: [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/6933/zdjcie1356001.jpg[/IMG]
  9. [quote name='panbazyl']to Borys????? Ten pies baskerwilów jest cudny :) ech :)[/QUOTE]czasami udaje mi się 'strzelić' takie zdjęcie ... potem sama się dziwię jakim cudem :) [quote name='danka4u1']Odwiedzę Was dziewczynki/chi wspaniały BORYSŁAWIE oczywiście za tydzień. Wywiewa mnie znowu z ojczyzny:multi::multi: Życzę wspaniałych chwil na łonie natury, odpoczynku i wszelakiej wesołości dla Waszych futrzaków.:loveu:[/QUOTE]patrząc na datę to już niedługo Danusia powinna nam się pokazać w swojej 'cud-miód' opaleniźnie :lol: [quote name='gonia66']I ja w koncu tu trafiłam na dobre:):) Wcześniej tylko podczytywałam, więc znam historię...ale dośc długo tu ni zaglądałam...teraz już mam zamiar być tu częściej:):) Borysek jest piękny i kochany...postęp przeogromny (choć nigdy, nawet przez moment nie miałam wątpliwości, ze tak sie stanie z Boryskiem) ale i "doborowe towarzystwo" tutaj można znaleźć:):)[/QUOTE]witamy Goniu na wątku Borysława Krzywozębnego :evil_lol: [quote name='dana'][B]Goniu[/B], to naprawdę bardzo doborowe towarzystwo :lol::loveu:. [B]Marysiu [/B] cieszę się, że wróciło moje ulubione sfinksowe zdjęcie Boryska. :lol::lol: Ja też wróciłam, a tak stricte to przyleciałam [URL="http://smayliki.ru/smilie-388528071.html"][IMG]http://s4.rimg.info/8e7c0adc77f23c6e5963c01c24bf5805.gif[/IMG][/URL] bo .... byłam na Łysej Górze :diabloti:. Ale nie będę zaśmiecać wątku Borysława:oops:, [B]relacja z sabatu u Murzynka[/B] :lol:.[/QUOTE] no to muszę polecieć na wątek Murzynka bo nie jestem na bieżącą:razz: [quote name='panbazyl']a tak sobie zaglądam. Cieszę się że weekend zbyt długi ma się ku koncowi ([B]czemu zawsze do nas wszyscy przyjeżdżają?[/B]??)[/QUOTE]bo WAS kochają :evil_lol:
  10. [quote name='agata51']Marychna, zawsze wiedziałam, że masz mocno wyrafinowane poczucie humoru, ale żeby do tego stopnia?! "t[I]eraz uciekam na wątek mojego Boryska ... muszę dziewczynom zdać relacje [B]z jego ostatnich dni [/B]:smile:" [/I][/QUOTE]o matko na niebie ... sorki kobiety :oops: to nie było celowe .... dopiero teraz gdy przeczytałam to zdanie jeszcze raz załapałam ten 'podtekst' :cool3: . Kamyś mam nadzieję, że na twoim wątku takiego numeru nie wywinę :lol:
  11. A tutaj pozazdrościłam [B]danie[/B] jej pięknych zdjęć z ‘naturą’ w tle i zrobiłam mały pejzażyk (oczywiście jakość nie najlepsza ponieważ wszystkie zdjęcia były robione telefonem) [IMG]http://img803.imageshack.us/img803/6792/zdjcie1327.jpg[/IMG]
  12. [B]A taki byłem czyściutki po tarzaniu się w trawie[/B] [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/3290/zdjcie1345.jpg[/IMG] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/7081/zdjcie1346.jpg[/IMG]
  13. [B]Aerobik na trawie[/B] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/994/zdjcie1332.jpg[/IMG] [B]‘Pies Baskervillów’[/B] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/7827/zdjcie1339k.jpg[/IMG]
  14. [B]Nowy kumpel Fafik ( ale bawić się nie chciał).Obydwa ogony w górze[/B]:lol: [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/9241/zdjcie1331001.jpg[/IMG]
  15. Pierwszy w tym roku wypad nad wodę. Chłopisko czyli Borys wiedział już jak trzeba wykorzystać okazję. Z 15 razy moczył tyłek. Z 10 razy wytarzał się w trawie i w czymś jeszcze (co spowodowało, że w drodze powrotnej jechaliśmy przy otwartych oknach w samochodzie). W 10 minut zrobił z 20 km. Jęzor mu wisiał do samych kolan. Niesamowitą uciechę miał chłopak, a przy okazji i my patrząc na niego. [B]Moczenie tyłka[/B] [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/8489/zdjcie1330001.jpg[/IMG] [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/7206/zdjcie1336o.jpg[/IMG] [B]Otrzepywanie[/B] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/5513/zdjcie1337d.jpg[/IMG] [B]I wyskok z wody [/B] [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/4176/zdjcie1343r.jpg[/IMG]
  16. witam 'dwupaczek' .. i znowu narobiłam sobie zaległości w czytaniu na bieżąco informacji o panienkach. Czas nadgonić zaległości.
  17. nadrobiłam zaległości w czytaniu ....... Panbazyl gratuluje nowego 'nabytku' . Tylko dlaczego wy wszystkie takie okrutne jesteście dla tych swoich psiaków. Ja to swojego wołam "Borys żarełko", a jak nie przychodzi to pytam się go grzecznie ... Borysek zanieść ci miskę do pokoju ???? :diabloti:
  18. Jutro wkleję (bo dzisiaj już tez padam na twarz) zdjęcia z dzisiejszego pierwszego w tym roku wypadu nad wodę. Normalnie chłopak dostał takiego 'kociokwiku' jak zobaczył 'wodę', że wyjazd skończył sie kąpielą w kabinie (tak śmierdział od tarzania sie w trawie). Ja nie byłam gorsza .... skoro Borys tyłek maczał w jeziorze to ja chociaż nóżki do kolan. Tarzać sie nie tarzałam, ale wykąpać sie wykąpałam żeby Borysowi nie było przykro :) A wypad był po pracy około 16-17
  19. [quote name='danka4u1'][B]Skąd tyle zieleni w Krakowie? [/B]U nas szaro, buro, pełno śmieci pozimowych i nieco rachitycznej trawki. [B]Uważaj na kleszcze[/B]. Ja nie nadążam obierać Oskara z tego paskudztwa.[/QUOTE]Danusia specjalnie ustawiałam Borysa tak żeby było widac te zieleń, a kleszcze jakoś sie go nie imają . Od pierwszego dnia u nas czyli 15 m-cy ani jednego nie znalazłam na nim.
  20. A tutaj zdjęcie na tle domu , w którym mieszkamy ( IV piętro,3 okna od prawej to nasze mieszkanko) [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/5954/zdjcie1325.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/52/zdjcie1325.jpg/[/IMG]
  21. Spacer po parku z piękna wiosną w tle [IMG]http://img571.imageshack.us/img571/2459/zdjcie1320.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/52/zdjcie1325.jpg/[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/52/zdjcie1325.jpg/[/IMG]
  22. [quote name='danka4u1']A ja tez juz jestem tutaj!!! za Tobą jak zwykle..już zaczynałam sie mocno niepokoić Twoim milczeniem. Dobrze, że jesteś.[/QUOTE] dobrze Danusiu Cie widzieć i słyszeć :)
  23. jak to napisała [B]dana [/B]'pozycja na sfinksa' [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/3814/zdjcie1214.jpg[/IMG] no i pozycja 'strażnika z Teksasu' (chociaż z lekka 'zestrachanego') [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/1444/zdjcie1272cm.jpg[/IMG]
  24. [quote name='danka4u1']Jak kocha, to poczeka..tak mówi madrość ludowa, a my za nią jak za panią matką...poczekamy, bo kochamy Borysa naszego wirtualnego i jego Panią. Buziaki :loveu:[/QUOTE] dziekuje wszystkim za cierpliwość i zrozumienie. Na poczatek wkleję zdjęcia Boryska, które zniknęły w ostatnich dniach.
  25. [quote name='gonia66']Maryśśśśśśśśśśśśś!!!!:* ([B]ja też tak sie czuję, jak Ty[/B];):):))[/QUOTE] gonia :) dla mnie to nie nowina ... bardzo często na różnych wątkach pisałyśmy i czułyśmy to samo chociaż dzielił nas region, czas, sposób narracji i punkt widzenia . zapraszam Cie na wątek Borysa (jest w mojej sygnaturze) ... zobaczysz co można zrobić z psem NIEADOPCYJNYM jeżeli ma się serce dla niego.
×
×
  • Create New...