-
Posts
9747 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marysia55
-
BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********
marysia55 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
dzięki kobietki, ze zaglądacie na ten 'zapuszczony' Borysowy wątek :cool3: ja wpadnę na dłużej dopiero po niedzieli. Grypę opanowałam:mad: , ale muszem i chcem :eviltong: wyjechać na chwile z Krakowa oczywiście z Przemkiem i Borysem :p:p Dana ja chcę taką figurę i wdzięk osobisty jak te 'laski' z Twoich postów :evil_lol:, ale gdybym nawet jak panbazyl stukała po 30 km dziennie to prędzej wpadne do grobu niż spadnie mi chociaż jeden kilogram:diabloti:. ja juz tak mam, że wystarczy że popatrze na jedzenie i do razu kilogram w góre. Swoją drogą nasz bazylek musi mieć ekstra figurę tak samo jak Danusia :lol: ( bo ją znam i wiem jak wygląda):razz: -
BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********
marysia55 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka4u1'][B]Ja też zdążam w tym kierunku[/B], niszczę jakąś słabość w sobie- starość???- jutro marsz matoły do szkoły!!! Niestety ale [B]stety[/B] trzeba zapracować na karmę i chleb.[/QUOTE]no widzisz jakbys mieszkała bliżej do mogłabyś wskoczyć do mojego wyrka .... duże i pełno w nim sierści :) -
BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********
marysia55 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Witam kobietki ..... dobrze ,że mnie nie widzicie:eek2::eek2:. W sobotę odwaliłam trzy zebrania na 'wspólnotach'. W niedzielę dopadła mnie grypa, a teraz ja ją niszczę. Jak zwyciężę to wnet się ukażę ....teraz wracam do wyrka:scared: -
w ostateczności jeszcze można by było wykorzystać tratwę :)
-
[quote name='panbazyl']śliczne foty :) a moja rzeka żeby tak zamarznąc musiala by mieć z pół roku temperaturę -40, bo przy -25 jej nie szkodzi - woda żwawo płynie :) I moje wariaty oczywiście się kąpały przy -20.... w końcu w wodzie było cieplej niż na powierzchni.[/QUOTE]jak rzeka podpięta pod cieple gejzery to sobie 'morsa' można udawać :) [B]Dana[/B], ta Twoja rzeka tez taka romantyczna jak [B]bazylkowa[/B] wcale sie nie dziwię , że chłopaki mają taki tęskny wzrok. Ja żeby sobie popatrzeć na wodę w większej ilości niż w kabinie pod prysznicem muszę jeździć na ryby z Przemkiem :)
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
marysia55 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka4u1']Cioteczki uzdolnione komputerowo. Przydałby się piękny banerek dla naszej ślicznoty Peggi.[/QUOTE]Danusia, kiedys mogłam jednym tchem wyliczyć ciotki od banerków, ale teraz z tą moją rozpędzona sklerozą tylko jedna przychodzi mi do głowy ... Isadora. -
BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********
marysia55 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka4u1']Mam kawę, różne herbaty, dużo fajek, psiej karmy i ...to juz wszystko[/QUOTE] no to sobie zacytuję:evil_lol: ..... " z próżnego to i Salomon nie naleje":diabloti: -
[quote name='danka4u1']To zrób sobie napój typu: Dzień po... Przepis u Borysa. Dziewczyny nie chcą tego pić dziś, ale podejrzewam, ze jutro chętnie sięgną po niego.[/QUOTE] wstawiłam jeszcze dwa inne przepisy:diabloti: tak, że wyszła nam z tego niezła książka "dla smakoszy trunków procentowych":evil_lol:, ale cóż zima 'trzyma' to i my sie jakoś musimy 'trzymać':lol:
-
BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********
marysia55 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR="blue"]Składniki: blue curacaco, sok pomarańczowy i lód (mało trzeba, a oko cieszy:eviltong:)[/COLOR][/B] [B]Przed zamieszaniem[/B]:razz: [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/2839/zdjcie1004.jpg[/IMG] [B]Po zamieszaniu[/B]:crazyeye: [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/8918/zdjcie1007f.jpg[/IMG] -
BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********
marysia55 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka4u1']Hahahahahahaha idą sobie zrobic jakiś napój, ale mam w domu same prostackie składniki. Nie wyjdzie mi nic niebieskiego....mam nadmanganian potasu. Moze być??[/QUOTE][B]Danusia[/B]:loveu: powiedz co masz, a ja Ci powiem co można z tego zrobić :diabloti::diabloti: żebym tylko nie wyszła na 'smakosza' :evil_lol: Jednak cos niebieskiego, ale nie nadmanganian potasu to zostaw na gorsze czasy :lol: Natomiast mam jeszcze coś takiego ... też dobre,zdjęcia oczywiście nie z dzisiejszej imprezy :cool3: .... jutro do pracy :shake: -
BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********
marysia55 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[quote name='panbazyl']ale przepisy :cool3: Moja chata drewniana, więc jak zajdzie potrzeba odpilujemy kawałek ściany, dosztukujemy inny kawalek, powiekszymy i miejsce na borysa się znajdzie. [b]tylko podejrzewam, że w pakiecie z marysią [/b]:)[/quote] yes yes yes :diabloti::diabloti::diabloti: przecież nie oddam Ci samego Borysa ... ktoś musi czuwać żebyś na ten przykład nie zrobiła z niego reproduktora:evil_lol: .... taka zaradna kobita jak Ty nawet 'bezjajecznemu' wmówi, że to jego dzieci i każe łożyć na alimenty dla psiaków:roflt::roflt: -
BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********
marysia55 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[quote name='panbazyl']:) :) :) On Ci jeszcze będzie rósł :)[/QUOTE] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: no co Ty Panbazylku .... przecież to labrador miniaturowy :diabloti: -
BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********
marysia55 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Danusia, jakieś dziwne mam odczucia :roll: czytając ten Twój przepis :evil_lol: -
BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********
marysia55 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka4u1']I to jest ta druga dobra wiadomość......budujesz domek, Marysiu????[/QUOTE]eeeee nieeeee .... jak Borys jeszcze urośnie to się przeprowadzę do Panabazylka :eviltong: ... na pewno przyjmie labradorka pod swój dach :evil_lol: [quote name='dana']Uff, no to zdążyłam jednak zaśpiewać Boryskowi [URL="http://smajliki.ru/smilie-907801287.html"][IMG]http://s15.rimg.info/573c325799980de8d7abbb70a42003f9.gif[/IMG][/URL] . Wczoraj już mi się nie udało dolecieć... Z propozycji drinków najbardziej spodobała mi się ten: [URL]http://img821.imageshack.us/img821/1776/zdjcie0090t.jpg[/URL]. [B]Marysiu[/B], [B]wygląda mi to na Blue Curacao, ale to chyba jakiś taki drink złożony[/B] :roll: ? Uchyl rąbka tajemnicy :lol:. Jeśli chodzi o zdjęcia, to jest naprawdę cudne: [URL]http://img26.imageshack.us/img26/9210/zdjcie0934.jpg[/URL] :loveu:.[B] Borysku[/B], długich lat szczęśliwego życia z Twoją kochaną Rodzinką :lol:.[/QUOTE]no i jest spóźnialska imprezowiczka :lol: . Dana, faktycznie drink z Blue curacao i wcale nie taki złożony :lol:; czysta wódka, blue curacao, Sprite, cytryna i dużo lodu:evil_lol: ... aha zapomniałam jeszcze o wrzosowych pazurkach :diabloti: Jednak najpiekniejsze drinki wychodzą gdy miesza się blue curacao z sokami owocami .... jakie piękne kolory wtedy wychodzą:crazyeye: [quote name='danka4u1']:evil_lol: :multi: :evil_lol: :multi: :evil_lol: :multi: Masz racje. Poszukujemy architekta - specjalisty od psich bud. Był kiedyś na Dogo taki jeden...:evil_lol:[/QUOTE]tfu ... tfu ... tfu :cool3: ... nie wywołuj wilka z lasu :oops: ... już prawie zdążyłam o nim zapomnieć :mad: -
BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********
marysia55 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Ja na troche znikam ...'trza' wyjść z 'inwentarzem' :lol: na spacer i nawet nie ubiorę mu tych ślicznych bucików, które dostał od Ciebie w prezencie :diabloti:. Taki upał, że mogłyby mu łapki się spocić :evil_lol: -
BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********
marysia55 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Danusia ... muzycznego klipa zaliczyłam juz dwa razy ... tylko Borys sie tak jakos dziwnie na mnie patrzy:razz: -
BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********
marysia55 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[quote name='panbazyl']pamietamy :) Ta uprząż była większa od Borysa.[/QUOTE] a dzisiaj się w nią nie mieści :diabloti: ( chyba sie sfilcowała w praniu:eviltong:) takie jakieś słabe je robią :lol: -
BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********
marysia55 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[quote name='panbazyl'][B]a cośmy znow tu zmalowały?[/B] Bo pazurków to ja raczej nie ;) Maryś - no gdyby nie Ty to nie wiem co by było z Borysem. Ale to już sama wiesz - dałaś mu cudny domek :)[/QUOTE] ano chyba to, że jesteście wszystkie przecudne Borysowe anioły :lol:. Meldujące sie wątku nawet gdy ja nie mam czasu tutaj zaglądnąć :cool3:. Kochane, dowcipne, ciepłe .... mogłabym tak wymieniać bez końca. Z WAMI było nam dużo łatwiej :calus: -
BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********
marysia55 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[B]Trochę wspomnień [/B] Poznajecie tego ‘uzbrojonego’ strachulca [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/4076/zdjcie0313.jpg[/IMG] W Takiej ‘uprzęży’ chodził [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/5213/zdjcie0559.jpg[/IMG] Pierwszy wyjazd na ryby [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/6913/zdjcie0599z.jpg[/IMG] [IMG]http://img816.imageshack.us/img816/8923/zdjcie000p.jpg[/IMG] Pierwsze wejście na łóżko [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/8492/zdjcie0752z.jpg[/IMG] Pierwsza kąpiel [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/4087/zdjcie0742z.jpg[/IMG] Pierwsze tarzanie się w trawie [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/3539/komrka035.jpg[/IMG] Nauka pływania [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/9210/zdjcie0934.jpg[/IMG] A potem coraz częściej dano nam patrzeć na uśmiechnięty pychol Borysa [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/7084/zdjcie0953p.jpg[/IMG] -
BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********
marysia55 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[quote name='wapiszon']Ale się załapałam:) Wszystkiego miziastego dla Boryska :) Przyszłam po przepis na grzańca a tu widzę odlotowe Towarzystwo;) [B]Będę częściej zaglądać jeśli Cioteczki pozwolicie[/B] :)[/QUOTE] oczywiście .... witamy Cie cieplutko:lol: -
BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********
marysia55 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Wiecie co kobietki jak przeczytałam Wasze posty to najpierw mi sie 'micha' ucieszyła , a zaraz potem mi sie zrobiły oczy mokre ... nie wiem jak to robicie, ale ryczę jak przysłowiowy bóbr (chyba za szczęścia) -
BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********
marysia55 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[CENTER][B]Obiadek – danie główne (tylko dla tych co zawitają w nasze progi domowe:lol:) specjalność PANA domu :diabloti: [/B] [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/9848/zdjcie1170q.jpg[/IMG] [B]Deser[/B] [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/6568/39675647.jpg[/IMG][/CENTER] -
BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********
marysia55 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[B]I coś na ciepło :diabloti:[/B] [CENTER][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/3576/kawaczarnabialazdjeciag.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/2691/kawalg.jpg[/IMG] [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/322/dokawy.jpg[/IMG][/CENTER] -
BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********
marysia55 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[B]Proszę sie częstować ( na zimno) :evil_lol:[/B] [CENTER][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/8215/picture2xg.jpg[/IMG] [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/7240/picture1m.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/7418/picturelm.jpg[/IMG] [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/4808/picture6j.jpg[/IMG] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/1780/picture7bd.jpg[/IMG] [IMG]http://img805.imageshack.us/img805/893/picture9h.jpg[/IMG] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/2231/picture3zx.jpg[/IMG][/CENTER] -
BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********
marysia55 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[B]rok temu !!!!![/B] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/5421/zdjcie0442h.jpg[/IMG] [B]I dzisiaj :lol:[/B] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/4797/zdjcie1203a.jpg[/IMG]