Jump to content
Dogomania

irysek

Members
  • Posts

    6612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by irysek

  1. dziewczyny (ewa i agata) czy wy umiecie czytac moje drogie? jest ustalone, ze na poczatku poki nie ma calej wkoty, zbieramy na konto prywatne, pozniej przejmie baranka jakas fundacja. co z tego, ze z czasem deklaracje topnieja, a baranek bylby pod skrzydlami fundacji? ona by zakladala brakujaca kwote, jak sama pewnie ledwo przedzie? watpie. a bazarek moze zrobic kazdy, zeby psu pomoc i dozbierac brakujaca kwote. jest pare fundacji, ktore daly ciala. ogolnie ja jestem fundacjom na nie! (nie bede tu wymieniac, ktore dokladnie, a jest ich kilka), ale dla niektorych stalo sie to sposobem na zycie, co jest przykre, ze sie czepire korzysci tam gdzie powinno sie pomagac.
  2. 2 pw juz poszly, plus moja wplata, takze zblizamy sie do stówy :) no no baran nie wiesz co tu ciotki dla ciebie szykuja. caly czas probuje sciagnac myslami jakiegos sponsora, ktora podrzuci psiakowi grubsza kase....
  3. no to fajnie. wiecej niz polowa sie juz zgodzila. podam wam konto na pw i sobie zapiszcie ;) ja tez nie mam zaufania do fundacji... a co do wyjazdow na wakacje i innych takich, to pisalam po to, zeby nie bylo watpliwosci. ja na wakacje nie wyjezdzam (teraz), a jak juz wyjade to bedzie komputer. w domu internet mam zawsze, nie straszne mi burze, wichury, powodzie ;), takze nie brakuje nam dostaw pradu. ciesze sie, ze dogo jest juz na takim etapie, ze ufa osobom prywatnym. ja nieraz wplacalam na konto prywatne (wanda szostek, asiaf1, jola k, wszystkie te osoby to nie fundacje, a sa uczciwe). ja moze nie pomagam zwierzetom na taka skale, ale zawsze jakies tymczasy na glowie mam. uczciwa tez jestem, nie chwalac sie hehe. zabieram sie do roboty, jak bedziecie wplacac to nie zapomnijcie o nicku z dogo i dopisku, ze to na baranka :) (2 najwazniejsze informacje), bo zbieram tez na inne cele, chociazby z bazarku na tymczasy moje ;) (ewa doszla wplata za transport bonusa?)
  4. oj renata, ale "takie" zarty to na dogo nie zarty. zwort, ze sie psa adoptuje jest jak temat tabu, swiete slowo, a agata go tak naduzyla... oj nieladnie ;)
  5. [quote name='agata51']Moria nie ma możliwości pojechać po psy do W-wy? Oczywiście za zwrotem kosztów. Wszystko fajnie, ale Kamyka to ja zaadoptowałam. Muszę zacząć przygotowywać rodzinę, że czwartego psa będziemy mieć. :evil_lol:[/quote] serio? bo az mnie zatkalo :crazyeye:
  6. wow, czy ja widze druga deklracaje? zuzia fundujesz kornelii 2 dni nowego zycia w hotelu :)
  7. takiego to ja nie mam, mam do idei i plusa. no to dzwon na ten i sie umawiaj. bo warto wczesniej niz w poniedzialek rano ja zaskoczyc.
  8. jasne, jesli juz bedzie tyle deklaracji ile trzeba, to niech go fundacja przejmuje. mowimy o "narazie: ;), zeby juz te pieniadze wplywaly.
  9. wielkie dzieki ladyS, moze sie chlopakowi poszczesci o znajdzie czlowieka, wg mnie jest cudny.
  10. ewa nie wiem czy pisalam, kasa za paliwo dla bonusa juz poszla (dotarla ostatnia wplata z bazarku).
  11. no to ja bym go nie oddawala dalej, masz naturalny nawoz do kwiatow - wiesz ile akie rzeczy kosztuja w ogrodniczym...?
  12. ok, nie ma pospiechu. psiaki juz troche tam siedza, a narazie asia jest zalatana. takze nic nie ucieknie. zdazy sie je jeszcze madrze zainwestowac w pchlarze. tak sobie mysle, ze moze i odpchlic bysmy odpchlily ...
  13. jutro, jesli myslimy z luka o tym samym, to TAKIE rzeczy sprawdza sie wlasnie w takich godzinach... chyba, ze renata jest z tych co woli wczesnym rankiem hihih. no nie moge juz ze smiechu hehe. biedny kamyk, gdyby mial swiadomosc co tu sie wypisuje, to by sie zaczerwienil calutki hihi. ale pewnie od naszego obgadywania nos go swedzi (czy co tam sie dzieje, jak sie kogos obgaduje).
  14. hihi, to cos mi sie musialo pomylic tak myslalam, ze mi sie gdzies taka kwota w oczy rzucila. czyli zaczynamy od samego poczatku. zmien w tytule, ze kornelia idzie do hotelu, potrzebne deklaracje i pilne wplaty, jak juz bedzie w hotelu i beda deklaracje to zmieni sie, ze szuka ds. sorki, ze sie madrze, ale tak ludzie beda wiedziec, ze kasa potrzebna (pilnie).
  15. Dogo 07 - 10 zł - zgadza sie na iryska Bambino - 10 zł - zgadza sie na iryska bela51 - 10 zł - zgadza sie na iryska leni 356 - 10 zł irysek- 20 zł - zgadza sie na iryska madacat1981 - 10 zł Monika , córka bela51 - 10 zł - zgadza sie na iryska agata 51 - 20 zł zuzia 63 - 50 MakS - 20 zł - zgadza sie na iryska Ewa z Bytomia - 10 zł Becia2222 - 30 zł Coronaaj - 30 zł - zgadza sie na iryska ----------------------- dziewczyny wypowiedzcie sie jeszcze, to sie dopisze do listy i bedzie wiadomo, niech chociaz polowa bedzie na tak i zaczynamy zbierac.
  16. szajbus slyszysz hehe, pies karty nie zjada to i ty bys sobie poradzila haha, ale sie usmialam. ok, to niech sie jeszcze pare ciotek wypowie i zaczynamy zbierac. ja to taka niecierpliwa, ze juz dzis bym nr konta porozsylala, zeby pula psiulkowi rosla :) no, ale nic nie ucieknie, zdazymy uzbierac. zeby sie jeszcze jakis sponsor pojawil, ktory by tak stową rzucil jedną i drugą :):):) calowalabym po rekach.
  17. hehe minie wedruja, ale ja tak spostrzegawcza, ze po prostu nie umialam tego nie zauwazyc hehe. to se jutro agata pomysli, ze zboczenstwa takie tam u ciebie renato odchodza heheh. ale ubawilam sie po pachy hihi. kamyczek super, ze juz nie kisi sie na tym lancuchu na tej ziemistej sacharze. kopal cos u ciebie juz? czy go gonilas, zeby kwiatki ocalic ;)?
  18. ten ostatni specjalnie dla agaty ;) no no (mam tu na mysli czerwony element na zdjeciu hihi)
  19. jak chcesz moge ci podac nr telefonu do niej, ustalicie sobie co i jak.
  20. szajbus glupoty gadasz, wejdz na strone mbanku i tam jak po sznurku (zero oplat itd.). sama przyjemnosc miec u nich konto. jak chcecie to moge w ten sposob pomoc. niech sie wiekszosc wypowie i zaczynamy zbiorke. (ja problemow z netem nie mam, jestem na nim codziennie, to i bede co dzien pisac jakie doszly wplaty - jak wiadomo niektorych nie ma na dogo po kilka dni).
  21. aha no i jeszcze moze ktos kto robi bannerki zmodyfikuje banerek kamykowy na taki, zeby bylo w nim, ze potrzebne pieniadze.
  22. super, ale wiesci. (ja agato moge pomoc tylko mobilizacja, nie jestem zwiazana z psem jak z majkelem, ktorego probowalam wyciagnac, co skonczylo sie jak zawsze klapa - luka cos o tym wie, poza tym jest daaaaleko). kawal roboty za wami, pies wyciagniety, teraz tylko hop siup i go do hotelu przewiezc - najlatwiejszy etap zostal do pokonania :):):) (jak dla mnie, bo jazda autem to moje zycie). zbieramy dalej kesz! prosimy ladnie sypac banknotami :)
  23. a gdzie reszta deklaracji? brakuje wam 200 iles a wpisana jest tylko 1 kwota (25zl)...
  24. warto juz zaczac zbierac, takie jest moje zdanie - moge swoje konto udostepnic, jesli jest problem (kiedys zbieralam na kajtka u met i jeszcze jednego psa, nie mowiac o innych zbieraniach) psa w hotelu umiescic od wtorku, a w miedzyczasie ludzie niech doplacaja do pelnej kwoty. panca ma popytac znajomych :) bonusowi bardzo pomogli (500,600zl). takze wierze, ze i Barankowi pomoga, chociaz w polowie tak jak bonusowi ;)
  25. wiem wiem. postaram sie pomoc, jak sie tylko ogarne z dotyczasowymi sprawami, ktore mi zalegaja. takze dobrze, ze jakas kase ma. moja pojawi sie troche pozniej ;) (zanim bazar sie zacznie, zanim skonczy).
×
×
  • Create New...